Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 11.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: che]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 20:24



"Che" ti ot Sveti Vlas li si ?:) Btw knigata "Tainite na Vranq i 4ervenite bareti" i drugi ot tazi poredica ne se prodavat po knijarnicite ,ama sum q vijdal v Helikon v Bourgas.:) Az li4no sum si q poru4al ot "Biblioteka KOmandos" predi vreme ima6e na4in da se vzimat sus zapis i sled 1 sedmica ti q pra6tat:)) 4ete i se obrazovaite na men mi e omrtuznalo edno i su6to duv4em 3 godini ve4e.:)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 21:18



ok Dani naistina si mlad za serjant de mislex 4e sled 25 god. stavte takiva kakto i da e...a 6efa na SOBT gore dolu kolko e golqm zna4i tam ot komandosite nema na 40-45



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Авторche (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 02:33



serjante predpolagam che si v tihina, kak e tam, interesno li e ili e sushtata galimashtina, ne sum tozi za kogoto si me pomislil. A tova che si sergant e suvsem normalno, nai-malkoto imash misia zad gurba si /ne che go kazvam na teb, a na drugite/.
Mnogo me zaintriguva Kursanta shtoto tochno mi se iskashe da govoria s chovek koito skoro e bil na izpitite, ne za normativite i t. n ., tiah gi znam a za drugite neshta koito gi suprovojdat, abe defakto kak e stanalo pri nego i kakvi sa mu vpechatleniata.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: che]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 22:05



"Che" iskam da ti kaja da ne se zablujdava6 ,4e armiqta e ne6to prekrasno az otidoh tam za trupkata. Znaej kakvi 6te sa problemite. Vse pak jiveem v BG.:)) Na6t'a rabota cqlata takava. Ako te interesuvat izpiti konkursi i t.n. govori s "Kursanta" moje i da ti kaje kakvoto trqbva. Az minah ot tam ve4e predi 3 godini i da ti kaja ,4e ne6tata se menqt vseki den. Ako kaja ne6to to moje i infoto mi da ne e aktualno. Za tova nai-dobre pitai nqkoi skoro6en. Ina4e v Tihina si e super. Pone sustava e dobur.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 22:40



Hristov,interesni neshta....Kato te pogledne chovek edva li bi moglo dori i da mu mine prez uma s kakvo se zanimavash,oshte poveche,che si tolkova mlad...No qvno si prav za tova - "Nikoga ne sym takyv,kakyvto izglejdam" i "Obicham da pokazvam,a ne da kazvam"....Zashto li mi se struva,che tova e harakterno i za drugite bareti i izobshto horata kato teb,zanimavashti se s da rechem "po-razlichni neshta",koito sa neponqtni za nas-"civilnite"...Samo edno mi e chudno i stranno-zashto izlagash vsichko tova na pokaz? Bi bilo logichno vsichko okolo teb da e zabuleno v neizvestnost ili po-skoro taina,a ne da posveshtavash malko ili mnogo "sluchaini hora" v tova kakyv si i s kakvo se zanimavash?....



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
Авторsobt (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 23:10



Ot vsi4ki tukashni bareti obshto vzeto fiarvam mai samo na sobeteec che e bil vav Vranq-i mu kazvam che ne mu pravi 4est da ni komentira pri uslovie che beshe s nas tolkova vreme -no ti si znaesh -mislq che ne vidq losho ot nas
Hristov kak hem si napusnal predi 6 meseca vranq a sega pishesh 4e si napusnal predi tri godini
I kak si bil snaiperist kato da vi svetna vsi4ki trqbva da badesh shturmovak 5 godini predi da te dopusnat kato snaiperist

I ne mi e qsno na kolko godini beshe to4no kato"vleze"vav Vranq
aide da se izpitame iskash li
koi ti vodi BPT
koi ti vodi impulsivnata strelba
koi ti vodi alpinizam i orientirane
izbroi si psiho-motornia test
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa-ti serjant li poluchi kato vlezna tam
Kursant,shte izchakash prou4vaneto da mine
i shte ti se obqdqt mislq mnogo skoro
Hristov,kak nomera ti ne e po4val s 618-pri uslovie che vsi4ki sa s takiva nomera
-ti shte obqsnish nai-veroqtno
Kak se kazva psiholojkata



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobt]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 14:00



ok a ti gi razbira6 eto edin vupros,may si pro4el i moyte otgovori e ako bqx si sus vsi4ki jelaniq za sobt no bqx mom4e nqma6e nay-malkoto da me "gledat" s ironi4na usmivka nali kaji mi kakvo e nenormalnoto 6tot qvno si deystva6t ako izpulnq psixomotorniq test i po fizi4eska podgotovka e...za6to ne se dopuskat jeni no bez otgovor ot tipa-tva e nepisan zakon



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 15:19



SOBT
sigurno se seshtash koi sam i qvno se poznavame no az ne mislq da pluia po vas-naprotiv izpolzvam sluchaq da blagodaria na vsi4ki mom4eta koito mnogo mi pomognahte i me priehte kato edin ot vas-osobeno na 4 ta grupa:)
Jivi i zdravi da ste
V sluchaq izpolzvam momenta da spodelq vsi4ki problemi i nevoli koito ni spohojdaha dokato bqhme zaedno i sam otgovoril zashto ne ostanah s vas-ne me talkuvaite d\greshno zashtoto vinagi shte pomnq pomoshta vi
a che na 22 ne moje da si snaiperist v sobt deistvitelno e taka no pak moje da sa se promenili neshtata puk i mom4eto moje da e stanalo snaiperist drugade



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobt]  
АвторSOBT (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 19:14



Sega shte se opitam da otgovoria na vsi4ki
1.Procedurata po zapochvane na rabota v otrqda trae kum 1godina i polovina -i to v edin idealen variant
V momenta , koito izdarjite vsi4ki izpiti-tova izobshto ne vi pravi 4lenove na otriada-sledva-shkola v dolni bogrov-trae okolo 2 meseca i sled tova 6 meseca staj v grupite-prez tova vreme prouchvaneto prodaljava
Taka che kursant-teb te o4akvat tezi neshta-4ak togava moje da se kaje che rabotish v sobt
shte preminesh i podgotovka razbira se-okolo 4 meseca
Otnosno kolegata tosho-ne e napravil nishto losho che se e snimal v klip-koi znae kolko ne e zabogatql,a i tova ne e vtora rabota
Momicheta-ne e mqsto za vas tam:) Prosto problema e v tova che strukturata i obuchenieto v otriada ne e prigodeno za jeni-i az sam na mnenie che ne sa izlishni
Koito se interesuva ot tova dali shte vleze v otriada-da ide do vranq i da potarsi kadrovika a ne psevdo bareti kato Hristov
I dnes specialno shte uvedoma Tosho kak govorish che e ohrana nalqvo i nadqsno
samo da go vida



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: SOBT]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 20:08



Pravilno e ,4e ne bqh nazna4en kato snaiperist v SOBT bqh malko vreme tam. Ne sum stanal snaiperist v SOBT. I nomera mi ne zapo4va s 6neznam kakvo si... Za6toto kartata si mi e obiknovenna voena kakvito davat ot GloBul naprimer:) SOBT ot teb iskam samo imeto ti...:) Da pratq pozdravi ot men...:) O6te li si v SOBT :) I septemvri 6te se vidim...:)




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.