Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 11.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 16:28



ok az ne postavqm xorata pod edin znamenatel ili tva be6e za Pitanka ne zagrex taka ili ina4e ve4e imame poznanstvo 6te mi kaje6 li imeto si ako ne tayna az sum Petya priqtno mi e



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 18:58



Taka kum vsi4ki edinici vuv Foruma.:) Imeto mi e Daniel Hristov bqh v SOBT predi okolo 6 meseca na kursove. Ina4e ne sum ve4e v sistemata na MBP 4lenuvam v morskiq razuznavatelen i kontra tereoristi4en otrqd v tezi struktori sum ot 3 godini na 18 vlqzoh v kazarma v 68 Brigada Sili za Specialni Operacii v Plovdiv. Sled 6 meseca stanah kadrovi i otidoh v Para6utniq polk "KOmandos" v Sliven sled tova se izmestih v SOBT za okolo 6 meseca. Posle vuv Varna ob6to vzeto tova e sega sum na 22 godini i mam samo 1 vun6na misiq(Predpo4itam da ne komentiram) Za knigite koito 4etete Knigata e "Tainite na Vranq i 4ervenite bareti" nqma smisul ot 4etiva. Pitaite hora po-dobre. Za horata kato men. Kazvam vi tova sa obiknoveni 4ove6ki su6testva s normalen jivot do kolkoto im pozvolqva rabotata. Az li4no kato sum v otpuska se zanimavam s kompiutri. Poddurjam kompiuturen klub. Ako nqkoi doie pri men v Kluba edva li bi predpolojil s kakvo se zanimavam ,ako ne vidi 3-te medaliona koito nosq. Az li4no se smqtam za normalno 4ove6ko su6testvo.:)
A za jenite predpo4itam da ne komentiram ,4e mnogo izlizame ot temata. Sobeteec maila mi e validen ,ako sum go prepulnil s gluposti moje i da ne moga da polu4avam pove4e pisma. probvai s tozi bluethunder@abv.bg pak e moi.:)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 19:08



A za cqlata tazi misteriq okolo spec. ekipite i podtazdeleniq bih kazal ,4e tova e 4ista politi4eska propaganda. Vsi4ko si e napulno dostupno i vseki moje da se informira. I vseki e svoboden da kandidatstva. Tova ne e "Bai To6ovo vreme" i t.n. Kakto kazah tova e normalna rabota vur6ena ot normalni hora ne sa katili ne sa jivotni ne sa ma6ini za obivane. Vupreki ,4e sa golemi profesionalisti. V podelenieto e edno izvun nego e drugo. Az sudq po tova ,4e ima hora ,koito kato sa se zapoznali s men ne sa mi pro4eli na gurba CCO ili Komandos razbrali sa v posledstvie i prosto im idva kato 6ok. Mislq ,4e kolkoto i da obqsnqvam tozi precedent nikoga nqma da bude zali4en ot narodo psihologiqta i Specnazovcite vinagi 6te budat nqkude "zabuleni v taina" :)) i 6te predizvikvat liubopitstvoto na obiknoveniq 4ovek.Sobeteec... Da ti kaja ot sait moje da ima smisul no az se otkazah da pravq takuv. za6toto mnogo kritikuvam komandiri i upravlqva6ti i t.n. i 6te grizna durvoto i bez tova sum nai-skandalniq v ekipa ostava i kritiki i vutre6na informaciq.:)Za Komandoskata : Da ti kaja predpolagah ,4e si tineidjurka...:) Ama si traeh.. Vij po-dobre ne se zahva6tai o6te ne sme tolkova dobre razviti kato armiq i upravlenie ,4e i jeni da priemame tova ne e Amerika tova ne sa filmite.:) Jivei si jivota kakto ti e kef i ostavi tezi voenni gluposti... Kazvam ti go kato serjant prejivql dosta. Sled 2-3 godini jivot i zdrave nqma da se vidim i nqma da se pomnim ,ama moje da zapomni6 dumite mi i 6te razbere6 ,4e sum prav.:) Za sega tova e ot men pi6ete i na maila ,koito vi ostavih. ako nqkoi ima zor razbira se,:) Btw Sobeteec Zombito zamina za 6tatite da obu4ava otrqd "Delta" evala.:)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Epиk]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 22:51



Hristov znachi trqbva da si me vijdal vav Vranq-nqma da si kazvam imeto
koi ti vodeshe boino prilojnata tahnika
pishi samo iniciali molq te
Ti s Dikensa zasi4aha li ti se smenite



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 14:53



ooo Dani zdrasti kude ti e kluba vuv Varna li...moje da ti doyda na gosti,ama sum naxalna;)4udq se samo dali 6te me poznae6



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 14:58



6to da se zabravim be...a sled 2-3 godini ne6tata moje da se podobrqt,na vuprosa za jenite,kazva6 4e taka si e otkray vreme i si e prieto,bix te kontrirala taka-v drevniq Rim jenite i i sobstveno ime ne sa imali,taka si e bilo prieto i ne sa imali namerenie da go promenqta ina4e ne si lqgam i stavam s misulta za SOBT



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
Авторche (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 18:56



Sorry che taka se namesvam ama kato stava vupros za saitove vijte commandos.hit.bg - naj dobroto za sega v mrejata. a imam i kupishta vuprosi no niamam vreme. Knigata "chervenite bareti, tainite na vrania ne se prodava po knijarnicite". Inache vuprosa za SOBT interesuva i men.
Za komandoskata: V spec silite samo prez voennoto uchilishte vuv Veliko Turnovo -drug nachin zasega pochti niama. a jena oficer sum vijdal s ochite si v 68/Plovdiv



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 20:00



Hristov,dosta si mlad,a se zanimavash s takiva neshta,napravo me izumi! Az si misleh,che tam vsichki sa nad 26 godishni nqkyde. Ima li i drugi mladoci kato teb v SOBT? Bih se radvala,ako i na men izpratish nqkoi snimki,shte ti byda mnogo blagodarna. Maila mi e pitanka_bg@yahoo.com



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: che]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 20:04



Kym Hristov-dosta si mlad,a se zanimavash s takiva neshta,napravo me izumi!
Az si misleh,che tam vsichki sa nad 26 godishni nqkyde. Ima li i drugi mladoci kato teb v SOBT?
Bih se radvala,ako i na men izpratish nqkoi snimki,shte ti byda mnogo blagodarna. Maila mi e pitanka_bg@yahoo.com



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 20:19



Ima o6te edin kolega koito e s 6 meseca po-maluk ot men. Za jenata oficer po-specialno e kapitan Maneva. Vode6e injinerna podgotovka. Sega ne znam dali ne se izmesti v 6taba. Snimki ne pra6tam sujalqvam ,4e 6te razo4arovam "Pitankata" i ostanalite koito sa o4akvali ne6to podobno. Puk i bez tova navsqkude sum s ka4ulka taka ,4e nqma da mojete da me otcenite :ppp:)))




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.