Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 11.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 02:51



Ami pitam prosto,zashtoto mi e lubopitno. Mnogo mi e interesno kakva e psihikata na tezi hora,kakvo mislqt,kakvo chuvstvat,kak vyzpriemat sveta okolo sebe si,kakvi priqteli imat....



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 14:50



eeeeeeeei Xrisrov 6to taka be ne ti e kef s edna zatva li sa taka kratki iskam si i snimkite a i edin vupros-na kolko si ako ne e tayna i kude e
sobeteec...izpari se



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 14:51



mmmmda i men mi e interesno Pitanka makar da imam drugi celi ne si krivq du6ata -mujestveni sa mnogo



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 15:45



A be Hristov az mradnah za 5 dena do moreto i ti si oplel tuka dve jeni neshto i mai smenqte temata
maila deto mi dade ili e preeban ili prichinata e pri men taka che kaji poluchaval li si neshto ot men
pratih ti daje edni snimki
i q go napishi pak
A ina4e onq deto vi pisah s gloga tova mi obqsnqvashe che tolkova edva liu ne bil po akcii che veche ne razpoznaval krasotata na jenite-vijdal gi kato parche meso edva li ne-palni gluposti:)
Ai malko se barka nali che vsi4ki v sobt sa krasavci-moje bi ot filmite
a i pak kazvam dosta sa slabi baretite i savsem normalno za tolkova trenirovki de
a i az si predstavqh kato nekvi kulturisti no ne e taka
a komandoske napravi li koremni vazlizania ti:)
ima edna kniga-ne znam kude se prodava-kazva se tainite na vranq tam ima i snimki i moje da vidite za kakvo stava duma kato vi interesuva



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 20:10



Ami sorry,che se namesih i sigurno obyrnah malko nasokata na temata vi.
Ne e nujno da sa krasavci,vse pak ne sa izbirani s konkurs za krasota,drugi trqbva da sa tehnite kachestva. Pyk i men me interesuvat predimno kato lichnosti. I ne moga da priema tova,che nqkoi moje da gleda na jenite samo kato na "parche meso".



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 20:21



Ako stava za vypros,ima oshte edna kniga za SOBT- na polkovnik o.r. Boris Borisov - "Komandosyt ot chervenite bareti". Mislq,che imashe oshte edna kniga,no v momenta ne moga da se setq koq beshe.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 21:19



ooooo sobeteec bix gi napravila ma imam edna tayna ne ot Vranq az sum o6te u4eni4ka i sum prezaeta s oformqniq na 17 sum a ti na kolko si ako ne tayna



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 10:11



Ami az sam na 29
kude e Hristov-sega pak nego go nqma
A mislq che ne mojesh da slojish horata pod edin znamenatel spored men-taka che vseki chovek e edna vselena-taka i baretite-ima vsqkakvi hora taka che vaprosa ti e malko osoben.
kogato az se sbluskah s tqh-ami savsem normalni hora , bachkat si ,trenirat si i taka-nishto koi znae kakvo-otnosno tezi taini-mislq che veche sa malko v minaloto-greshka koqto e hubavo a bade opravena
Ima si gotini hora tam ima si i ne tolkova gotini-normalno da ima vsqkakvi -160 choveka sa vse pak
Hristov,poneje nqmalo nujda ot sait-vij tazi tema kolko pati e razgledana-posle mi govori che nqma nujda



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 13:28



Znam,che vyprosite mi sa malko osobeni. Napylno sym syglasna,che vseki chovek e razlichen i unikalen,no vse pak mi e interesna psihikata na tezi hora. Nqkoi smqtat,che im promivat mozycite i kakvi li ne drugi neshta...A kolko godishni sa povecheto v otrqda? Chela sym,che za da vleznesh,ne trqbva da si na poveche ot 28, a ima li nqkakva granica, sled koqto taka da se kaje stavash "negoden", imam predvid sled kato veche slujish tam ? (izvinqvam se za izraza,no ne znam kak tochno da si formuliram vyprosa)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 13:34



Imam predvid tezi hora imat li neshto takova kato pensionirane i na kakva vyzrast stava tova? I vsyshtnost posle s kakvo mogat da se zanimavat? Mnogo hora smqtat, che sled kato napusnat otrqda, baretite prosto ne mogat da se zanimavat s drugo,zashtoto taka sa obucheni i ako ne ostanat v Sistemata na nqkakva dlyjnost, stavat ohraniteli na kakvi li ne lichnosti ili pyk izpylnqvat "mrysni porychki"....Taka li e v deistvitelnost? Kakvo mislite vie ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.