Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 20.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Тема дали е крадена колата????  
Автор sladka (gotina macka)
Публикувано25.03.04 19:29



след като ми помогнахте с избора на кола се сприах на Опел тигра.От декември 96г.Продават ми я за 6 850 лв. Заведохме я на монтъори и след лек козметичен ремонт колата е перфрктна.НО..
много се притеснявам защото е с врачански номера , а ми я продават в София в Горубляне на Авто-борсата.
Притеснявам се дали е крадена.Отидохме до КАТ и там ми казаха че за да я проверят ще се наложи да отидем с собственика и да чакаме 3-4 часа за да я проверят, Но човека от който ще я копувам продава на Горубляне около 60 коли и тъкмо това си мисли как че седи 4 часа за да проверяват колата. А без собсвеника да е там няма да ми направят тази справка.
Взех и номерата, но отказват да ми направят справка само по номерата.
Кажете как мислите дали е крадена?И от какъв зор е с врачански номера пък в софия я продават?
Казват, че нямало нужда да ходим до Враца за да я прехвърлим, и в софия можело.



Тема Re: дали е крадена колата????нови [re: sladka]  
Автор Slade (...)
Публикувано25.03.04 22:07



Естествено, че всеки може да дойде в София да си продава колите - защо не като пазара е по-голям???
Като вече веднъж е регистрирана в BG, значи оглед в КАТ е правен и на пръв поглед не е установено нищо нередно.

Решение: не се занимавай с безсмислени неща, а я пререгистрирай и си я карай (безаварийно!).

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't


Тема Re: дали е крадена колата????нови [re: sladka]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 09:51



Kolata se proveriava dali e kradena za niakolko sekundi. Kogato ia preregistrirash, po vreme na pregleda se gledat tochno tova - nomera na rama i dvigatel i se sveriavat v bazata danni, dali e obiaven avtomobil s takiva rama i dvigatel za kraden. Registracionnite nomera, sami po sebe si, naistina ne mogat da sluzhat za proverka.
No sym sklonen da se saglasia, che ot KAT sa ti kazali, che ste otneme niakolko chasa. Kakto navisiakade v tazi darzhava, nestata za koito ne "butash" otnemat mnogo vreme i iadove. Kato si spomnia samo za poslednata mi odiseia v KAT. Probvat po vsiakakav nachin da si izprosiat rushvet. Kato ne stane, prosto te motaiat cial den. Ako imash zhelezni nervi, obache, nisto ne mogat da ti napraviat, v sluchaj che si izriaden.
Niama li nachin sobstvenika da dade palnomostno? Togava pyk sigurno ste iskat notarialna zaverka ...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.