Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 03.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема $2000 награда за предоставена информациянови  
Автор net911 ()
Публикувано16.10.03 11:12





Случката се повтори: този път посред бял ден! Паркирах пред офиса в 8:45 сутринта и в 8:55 колата е забелязана разбита. Пак по същият начин. Явно са ме чакали да пристигна. Откраднат е само панелът на CD-то. С тази разлика, че този път полицията е на място и разследва случая. Този път наградата за предоставена информация е $2000. Парите са ми тук на бюрото и се надявам, че този път ще има на кого да ги дам. Ако полицията си свърши работата, сумата ще отиде при тях. Ако пък някой друг може да помогне, да заповяда.

Димитър Димитров
ICDSoft LTD
0889-307312



Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: net911]  
Авторxian (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 13:11



zdrasti!

NE E PO TEMATA, NO
KAK SI KUPI TAZI KOLA???:-))

POZDRAVI





Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: net911]  
Авторлюбo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 15:08



едно не мога да разбера: ЗАЩО СИ ДЪрЖИШ ПАНЕлА В КОлАТА?!Ти май наистина си го просиш



Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: xian]  
Автор net911 ()
Публикувано17.10.03 18:22



Наистина не е по темата, но ще ти отговоря: отидох в магазина за коли, разгледах, избрах си една, платих, и май това беше....
Знам, че този отговор не те удовлетворява, затова ще ти кажа това което искаш да знаеш: Работя много, печеля добре, и въпреки че си плащам данъците, ми остават пари за всичко, включително и за глезотии като тази.



Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: любo]  
Автор net911 ()
Публикувано17.10.03 18:25



Защото влизам и излизам от тази кола по 15 пъти на ден. Нямам време непрекъснато да се занимавам със слагане и сваляне на панели. Да, прося си го, сега колата е на същото място, има ново стъкло и ново CD (същото като предишното), панелът си е на мястото :)
Не аз трябва да се науча да си махам панела, а крадците трябва да се отучат да крадат, това е.



Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: net911]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 19:17



twa ne e trudna zada4a, ako poznawa6,njakoja ,goljama kuka, 6ef na otdel krajbi w rajonno.az bih mogul, da ti pomogna, ama ne sum w bg,no ako ti se 4aka,moje po njakoe wreme da se domukna.



Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: net911]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано18.10.03 21:52



Здравей,

Хубава кола, познах я от снимките в другия Клуб (Кн). Съжалявам за случилото се. Знам че ще се справиш и все пак да ти пожелая успех!

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: net911]  
Авторлюбo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 10:00



не мога да те разбера-ти май не живееш в черната софийска действителност.това, че си идеалист не означава, че на крадците им пука за твоя начин на мислене.
от друга страна явна имаш излишни пари, та да ги финансираш/крадците/ и явно имаш време да се занимаваш с ремонти и пр.
ако си свикнал на живота в кюстендил, в софия не е така.
смяната на панели и краденето им ще продължи до тогава, докато не си вземаш панела с теб при слизането от колата.
до тогава-ще финансираш крадцителте няма да спрат



Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: любo]  
Автор net911 ()
Публикувано20.10.03 14:29



Смяната на панели ще продължи докато успеем да заловим този, който ги краде :)
Имам достатъчно пари за панели и стъкла, но дълбоко се съмнявам, че онзи има излишни години за пилеене :)
Уверявам те, че сме се подготвили много добре за следващият набег...



Тема Re: $2000 награда за предоставена информациянови [re: любo]  
Автор net911 ()
Публикувано20.10.03 14:34



.... а колкото до свалянето на панела.... 3 от служебните ми коли се простиха със CD-тата въпреки, че колегите ми си свалят панелите. Или предлагаш да свалям всичко, което може да се свали?
Не бих казал, че има някаква съществена разлика между престъпността в Кюстендил и тази в София (въпреки, че не живея в Кн от 11 години).
Не смяташ ли, че е развяване на бял флаг, ако започнем да се съобразяваме с шепа измет вместо да ги сложим на мястото им?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.