Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 03.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да кажа?нови  
Автор Taйнa (непознат)
Публикувано20.10.03 12:58



Как,къде и на кой да съобщя АНОНИМНО (защото имам деца),че в едно кафе се върти търговия с дрога????



Тема Re: Как да кажа?нови [re: Taйнa]  
Авторhahahaa... (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 00:55



ami kaji kude e tva vurvi li tam drogata po kolko dozi hero ili po kolko grama kokain se prodava da znam dali ima kinti tam. iavno ste rashili vie da vzemete biznesa v kafeto i zatova iskate da premahnete prechkite ili puk drugia variant e da sa ti dali gadna droga ili puk de da znam moje i nishto da ne znaesh. no vse pak ako ti iskash da prodavash drogata tam ne e tva nachina da izpeesh segashnite diluri na policiata.utre shte te narediat i teb.



Тема Re: Как да кажа?нови [re: Taйнa]  
Авторgt; (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 01:28



Обади се на Бойко Борисов. Ама защо мислиш, че той не знае къде се предлага дрога? На кой му пука освен на него?



Тема Re: Как да кажа?нови [re: hahahaa...]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано03.11.03 11:05



Ей умник,защо мислиш че искам да продавам дрога,след като дъщеря ми за малко не умря от нея.Просто ме залива ужас като гледам денонощната върволица от деца която се точи от към задния вход(включително и бивши дружки на дъщеря ми).Добре че тя вече е далече, но не ми се мисли как се чувстват родителите на тези деца защото съм го преживяла.



Тема Re: Как да кажа?нови [re: gt;]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано03.11.03 11:20



Предполагам че знае,но това кафе е само от месец,а опашките на задния вход не секват.



Тема Re: Как да кажа?нови [re: Taйнa]  
Авторgt; (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 02:33



Ами не знам, сигурно може да се обадиш от уличен телефон със стотинки, ако още ги има, на 166 и да кажеш каквото имаш да казваш като кажеш, че искаш сигнала да е анонимен, когато те попитат за името ти и телефона ти. Не знам какво ще стане обаче и дали ще си размърдат задниците.



Тема Re: Как да кажа?нови [re: gt;]  
АвторTъпчo (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 21:31



Еми и тука кажи кординатите,какъв ти е проблема а и ние ще се задеистваме!



Тема Re: Как да кажа?нови [re: gt;]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано04.11.03 22:51



To puk 4e nqkoi 6te mu oburne vnimanie, kukite mnogo dobre znaqt koi sa dilarite v sf i kude prodavat...i kakvo ot tova..ot vreme na vreme gurmqt drebni ribi za prah v o4ite na horata.

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Как да кажа?нови [re: Tъпчo]  
Авторgt; (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 00:44



Мисля, че при подаден конкретен сигнал, а не изобщо, те са длъжни да действат, дори и сигнала да е анонимен. Всички разговори им се записват и после някой може да им търси сметка защо не са реагирали на конкретен сигнал. Въпросът е да не се задействат със закъснение, а междувременно обекта да бъде предупреден и когато те отидат да няма нищо. Защото от 166 те прехвърлят разговора към съответното районно, където корупцията и личните познанства не са чужди. Възможно е обекта да се проследи с камера по това време, за да се види какво става наоколо. А идеята с камерите и иначе не е лоша - може да се запише кой влиза и излиза, по колко хора влизат и т.н., но няма как да се докаже за какво влизат там, но материалът пък става за репортаж в краен случай (което на практика е абсолютно безсмислено).
А ако даде тук координатите, пак не се знае кой пръв ще ги научи.



Тема Re: Как да кажа?нови [re: gt;]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано05.11.03 10:59



ВСъщност от това ме е страх ,че си имат хора навсякъде и ще си ги предупредят.Абе няма оправия в тая държава.Трима полицаи си пият кафето отпред,а отзад опашката се точи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.