Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 15.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пирамидата ПроксимА  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано22.10.03 22:13



Правя опит да запозная хората в нет-а какво се слу4ва в момента в нашата държава.Преди години в България се бяха появили финансови пирамиди,от които се ужилиха много хора.В момента една такава е в разгара си.Тя се казва "Проксима",наследница на пирамидите "Пауър Нет" и "Галакси".Лошото в слу4ая,е 4е действат потайно и няма гласност в медиите с някои малки изклю4ения.Финансовият октопод обхваща България бавно,но сигурно!Всяка Събота и Неделя има хора,които навлизат до шия с проблеми,най-ве4е финансови.От Проксима наблягат на това,4е българина се е обезверил и това,което предлагат,а то е бързо забогатяване е добре дошло за всеки...
Това не е поредния сюжет за някой филм,а САМАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ.Никога не съм предполагал,4е мога и аз да се излъжа на такова нещо,но ми се слу4и.А сега целта ми е да предпазя много други хора,които се множат с всеки уикенд.

За "Проксима" и потърпевшите http://www. powernet.hit.bg.


Повярвайте ми,не ми е до шеги,когато знам какво се слу4ва всяка една седмица...



Тема Re: Пирамидата ПроксимАнови [re: CBETЛoCиH]  
Автор3aинтepecyвaн (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 08:07



Ако не се лъжа началото е поставено в Бургас. Нкой има ли представа за адреса на който се е намирала ГАЛАКСИ и има ли връзка между пирамидата и тогавашният компютърен клуб със същото име някъде около улица Фердинандова ?



Тема Действат на психикатанови [re: 3aинтepecyвaн]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано24.10.03 19:40



Немога да ти кажа адреса на Галакси и дали има нещо общо с интернет залата,но не мисля,4е на4алото е в Бургас.По то4но предполагам,4е е София,защото винаги е била център на внимание.
Всяка седмица ходих в София на семинарен блок.Всяка седмица се повтарят едни и същи думи.Имам подозрението,4е дейността на "Проксима" е революирал вид на онези досадните ули4ни търговци,които ни спираха на всяка кра4ка и ни предлагаха какви ли не бълво4и.Говоря в минало време,защото онези кустюмирани търговци ве4е не ги виждам по улиците.А в "Проксима" е задължително да си официално обле4ен...
Тук малко се отплеснах...В самата пирамида е наблегнато не само на материалните неща,които ти предлагат.ТЕ залагат и на психи4еското въздействие и обстановка.Когато влезеш в "зала" виждаш съвсем ново нещо разли4но от баналното ежедневие.Вси4ко е официално,има музика,която предразполага към разпускане или към добро настроение,има абсолютен ред на вси4ко,което се слу4ва!Просто ОНЕЗИ са помислили за всяка една възможна ситуация...
Мога да ви пиша до утре,но моля ви вие,които 4етете това давайте си мнението,за да не си говоря сам като лудите.Още един път ви казвам,4е вси4ко което пиша е напълно сериозно и рано или късно ще опре до всеки един от вас.Но по лошото,е ако ви излъжат,тогава ще е късно...



Тема до Network, Н и вси4ки другинови [re: 3aинтepecyвaн]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано24.10.03 20:53



Радвам се,4е при толкова много про4ели темата,поне някой попита за какво става въпрос.
Зна4и,аз също знам от статията,4е този Николай Тодоров е свързан с "Проксима".Но за съжаление статията ми попадна едва,когато бях нагазил.Колкото можах търсих информация из българския интернет с клю4ова дума "проксима".Излезнаха две неща-едното инфо за банка Славяни,а другото бе то4но това,което ми трябваше.Когато про4етох,4е много хора от България са на моето положение,4е има и самоубийства,реших вместо да съм поредения 4итател,да се опитам да дам гласност на вси4ко.След вси4ко про4етено в нет-а се опитвам да изляза от играта,макар и да съм вътре с пари.Предпо4итам да съм срещу тях,отколкото да се превърна в зомбирана безскрупулна ли4ност.Казвам зомбирана,защото главното,на което наблягат в "Проксима" е психи4еския натиск.Цялата обстановка свързана с тях е много добре предвидена.Имат отговор на всеки един въпрос.Но,ако въпроса ти е от типа "От колко време филиала е в Пловдив?",казват "Оооо това не го знам,но утре ще ти кажа".Ако се досещате,до "утре" ве4е е забравен въпроса.
Знам,4е не всеки ще се заинтересува от това,което пиша,но при4ината ще е единствено от това,4е не го е сполетяла тази беда.Препоръ4вам на вси4ки,ако 4уете името Проксима-БЯГАЙТЕ,защото проблемите едва ще ви запо4нат!!!
Ето отново сайта срещу "Проксима", но погледнете в книгата за гости,която е най-отдолу : http://powernet.hit.bg

Който иска нека ми пише,за да съберем възможно най-много информация и да направим НЕЩО ПО ВЪПРОСА svetlosin@abv.bg или да пише в темата.



Тема Re: до Network, Н и вси4ки другинови [re: CBETЛoCиH]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано27.10.03 18:36



А според теб какво точно може да се направи, не можеш да ги съдиш, и да ги биеш едва ли ще ти върнат нещо... какво друго остава?

u can run, but u will only die tired



Тема Re: до Network, Н и вси4ки другинови [re: Bum-Bum]  
АвторDUM DUM (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 11:20



Има само едно спасение за тебе Светлосин. 9мм дупка в челото на помярите и въпроса е решен. Парите си ги загубил ама поне няма да се ебават с теб.



Тема Каква ми е целта ли?нови [re: DUM DUM]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано29.10.03 22:55



Мом4ета,на вас май не ви е ясно,4е съм пуснал тази тема не,за да върна парите,защото това е невъзможно,а да разглася цялата работа,за да няма и други като мен...защото има и много по-зле от мен.Има семейства,които гладуват с години от това,4е са теглили пари от банки и познати,а след това са ги връщали двойно,тройно,4е и 4етворно.Има семейства,които са се развели заради това,4е единият не е бил съгласен,но другият не е отстъпил.Дори има и самоубийство...Ако мислите,4е си измислям вси4ко,про4етете какво пише на www.powernet.hit.bg
Това,което пиша,за вас не е реално...до момента,в който не ви сполети!
!!!ПРИЗОВАВАМ ВСЕКИ,КОЙТО СЕ Е СБЛЪСКВАЛ С "ПРОКСИМА"/"СПЕЙС","ГАЛАКСИ","ПАУЪР НЕТ"/ ДА МИ ПИШЕ НА МЕЙЛА ИЛИ ДА ОСТАВИ НЯКАКВА ИНФОРМАЦИЯ ВЪВ ФОРУМА!!!
Моля ви,помогнете да се спре веднъж за винаги това безумие!
svetlosin@abv.bg



Тема О,неразумний...нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано02.11.03 01:19



Народе...теб май много не ти пука какво се случва на съседа ти.А?А дали ще ти запука,ако камъкът падне върху твоята глава???



Тема Re: О,неразумний...нови [re: CBETЛoCиH]  
Автортъмнocин (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 11:17



похвално светло син
но замисли се на какво разчитат от проксима
на тъпаците заслепени от собствената си лакомия
искаш да предпазиш хората
спомниси как това се случи с теб
не ти дадоха време да помислиш
не ти дадоха избор
казаха ти решавай сега защото друга възможност няма да имаш
единственият начин да предпазим хората е да ги накараме да се отказват още при думичките : но има две условия.......
Хора, механизма на канене е следният
питаш свой приятел :
- какви са ти плановете за почивните дни/ защото информационните блокове са в събота и неделя/
- ако обекта е свободен се уговаряш с него за "Заинтригуваща среща" на която му казваш "ИМАМ НЕЩО С КОЕТО ЩЕ ПОСТИГНЕШ ЦЕЛТА СИ" и го натискаш по най-болното му място.
- ако е заинтересован/ а те винаги са/ му поставяш две условия :
- да е на твое разположение през почивния ден
- да плати сума от 50 евро която е като такса за подготовка на документи
- казваш че можеш да го препоръчаш и да гарантираш за него
- казваш му да внимава да не те изложи
- казваш му че трябва да бъде облечен в костюм
в резултат имаш зарибен "гост" и ще спечелиш 1150 евро , но дефакто продаваш най-добрите си приятели и то с чиста съвест защото си мислиш че им помагаш
а не им помагаш
ЗАЩОТО ПРОКСИМА ЩЕ РАБОТИ ОЩЕ НАЙ-МНОГО МЕСЕЦ
всички вие които четете това
НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА СОБСТВЕНАТА СИ ЛАКОМИЯ
Н Я М А Б Е З П Л А Т Е Н О Б Я Д ! ! ! !



Тема Re: О,неразумний...нови [re: тъмнocин]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано08.11.03 22:37



Запомнете поне няколко неща!За да не стигате до "зала" обърнете внимание на някои думи,които са свързани с тайната работа."Европейска програма","ще работим ли?","какви са ви плановете за бъдеще","не искате ли да подобрите жизнения си стандарт?"...и др.Ако чуете тези думи да се произнасят от вашият препоръчител или от човека,който ви преценя за работата-откажете се от всичко,което ви прелагат ЗАЩОТО Е НЕРЕАЛНО!Още повече,че последствията,до които води "бизнес обществото" са меко казани ужасни...
Проверете сами: www.powernet.hit.bg
или ми пишете: svetlosin@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.