Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 28.09.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нека да нау4им...!  
Авторcriminal (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 15:12



Въпросът ми е следният: Какви са медодите за отключване или взломяване на една врата<ключалка>?Какви инструменти се ползват?Колко е относително нормалното време за действие?Как се подготвя удър?Колко 4овека са необходими?

И така държа да отбележа 4е интересът ми е 4исто любопитство, тъй като ако знае6 как става 6те знае6 и как да се подсигури6!Другото което много ме дразни, е 4е този въпрос е известен на някои хора минали през разли4ни школи със разли4на насо4еност <4енгета,клю4ари,служители на спец службите и други субекти>, а обикновеният 4овек които в пове4ето слу4аи е потърпевш елементарна представа си няма!

О4акваите и продължение на темата:как се крадат коли?как се взривява?как се обира банка ili чендж бюро?как се подслу6ва телефон? и т.н



Тема Re: Нека да нау4им...!нови [re: criminal]  
Авторcriminal (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 15:15



въпреки убежденията ми тук 4енгетата са добре до6ли и ако има интересни теми могат да се появят и в оделен саит .Например "наръ4ник на на4инае6тия ...."



Тема Отговорнови [re: criminal]  
Автор File99 (член)
Публикувано09.01.02 17:16



Не го приемай лично , обаче когато някой непознат влезе в двора ми , първото нещо което правя е да заредя пистолета на баща си ... Въобще ама въобще не ми мига окото да застрелям престъпник , а за зла участ стрелям от 20 години вече и съм съдист !



Тема Re: Отговорнови [re: File99]  
АвторFile66 (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 18:52



За зла участ на кого бе дришльо?



Тема Сменям мутри на мутри !нови [re: File66]  
Автор File99 (член)
Публикувано09.01.02 19:15



За зла участ на петък 13ти
влизаш мутра , на която АЗ с чук
ще сменя мутрата ! ...
...На оперативна проверка
в моята СОБСТВЕНОСТ !
Дръпвам леко перденцето на фона на Вагнер
за да ти пръсна на парчета дупенцето !

Неделя сутрин лежиш в ковчег детенцето
опело в действие , мирис - тамян
ма тоя май не е просто гърмян ?
И незабравимата мелодия на
кучешкият плач на родителя ти
последни спомени на мъчителя ти
съзерцаващ жалкото погребение
на поредната мутра
със сменена мутра ...



Тема Re: Сменям мутри на va66kari !нови [re: File99]  
АвторFile66 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 10:26







Тема Re: Отговорнови [re: File99]  
Авторcriminal (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 16:43



az imam 2 i 2 kofi patroni...no ne e tam vyprosyt!Ne zabravqi 4e temata e principna ,a ne li4na <vidi6 li az...>



Тема Извинете ме ,нови [re: criminal]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано10.01.02 16:45



Извинете ми ако съм ви обидил с нещо .



Тема Само това ли написа ?нови [re: File66]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано10.01.02 16:46



Само това ли ми носите , господинчо ?
Сядайте си , слаб 2 .





Тема Re:Va66ki,obarkahte se maiнови [re: File99]  
АвторFile66 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 20:01



a



Тема Бегом ...марш !!!нови [re: File66]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано11.01.02 12:06



!



Тема Re: Нека да нау4им...!нови [re: criminal]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано21.01.02 20:06



Seriozno li mislish ,che niakoi shte te svetne na tainite na zanaita?Osven tova temata e bezkraino obshirna.Za vseki vid kluchalka mogat da se izpolvat razlichni instrumenti.Vremeto sushto e mnogo otnositelno.Vuobshte konkretizirai cialata tema.
Eto ti dva prosti primera;
Obiknoven sekreten katinar moje da otvorish s jobno nojche kato go dvijish nagore nadolu i namestish zubite proizvolno.Iziskva baya praktika i ne vinagi se poluchva,no zatova puk e prosto i dostupno dori za decata-da otmuknat niakoi i drug kompot ot muzeto na komshiata.
Vrata s vunshna kasa se otvaria bez problem s krik ot tir.Krikut se postavia naprechno na kasata na nivoto na ezika na zakluchalkata/bravata/.Krikut razpuva kasata i ; "Sezam-otvori se"
Sushto taka mnogo interesni substancii/za po luboznatelnite i nacheteni/ vliaeshti na metalite mogat da se nauchat i ot uchebnicite po himia.Trudno se dostaviat,no sum chuval ,che si struvalo.
A otnosno instrumenti moga da ti dam slednia /kuriozen ,no avtentichen/ sluchai;moi poznat/shte go narechem mister X/Ta znachi mister X uspia samo s dve avtomobilni shtangi/tip"kozi krak" /za okolo 2 chasa da se spravi s masivna vrata s top of the range 4ri stranno zakluchvane "Kodkey"/zakluchvaneto behse v betonna plocha gore i dolu i tuhli ot strni.Vsichko tova beshe napraveno s niakolko pochivki v blizkoto kafe.
V zakluchenie shte kaje ,che udar se pravi s um /suobrazitelnost/ i mnogo nabludenia.
Ndiavam se da sum ti bil polezen

p.s. Ako niakoi e reshil tvurdo da ti otneme protivozakonno sobstvenost-nikakvi kluchalki ili alarmeni sistemi niama da ti pomognat.Ili s drugi dumi :"Bai babo da te ne sreshta mechka"

CHOVEKUT E CHOVEK KOGATO E NA PUT

Редактирано от SlNNER на 21.01.02 20:10.



Тема Трай бабо да не те стига мечканови [re: SlNNER]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано25.01.02 00:09



Излизам от заведението и виждам непознат да влиза в колата на баща ми ... изваждам незаконният си пистолет ...дръпвам предпазителя ... вървя ... дишам ускорено... приближавам се... вдигам оръжието ... по лицето му се изписва ужас ... не стрелям ... приближавам се още ... той скача ! ... стрелям в гръдния кош ... повтарям ... трети път ... плиски с кръв наоколо ... той още е жив .... хора по прозорците ... взимам ГСМ ... обаждам се на полицията ... "Ало ,току що се сборичках с въоръжен мъж в колата и май го прострелях няколко пъти с пистолета му " ...



Тема Re: Трай бабо да не те стига мечканови [re: File99]  
АвторFile66 (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 15:18



Are stiga se naduva be piklio



Тема Не се казва АРЕ БЕ МАГАРЕ !нови [re: File66]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано25.01.02 23:49



Не се казва АРЕ , бе магаре такова ! Първо се научи да пишеш , после кръстосвай шпаги с мен бе селянин прост такъв !



Тема Re: Трай бабо да не те стига мечканови [re: File99]  
Автор Tequila Sunrise (Tequila №1)
Публикувано29.01.02 10:29



тъмна нощ ... няколко месеца след инцидента .......... ти и жена ти/ гаджето се прибирате от кино ...... вървите по една недобре осветлена улица към блока ти .......... целувате се и се смеете с гласа на много влюбени птиченца ........ заобикалят ви група неидентифицирани обекти ..... преди да си успял да бръкнеш под сакото си за да извадиш незаконно притежаваната си базука една водосточна тръба те удря по тиквата - припадате .......... час по късно някъде в някоя близка планина на ........ жена /гаджето ти бива многократно изнасилена и в последствие изгорена жива пред погледа ти ............. след 48 часа на същото място . полицай оглеждат мястото . двама полицай си говорят :

- Патолога каза че изгорения труп е на младо момиче. Леле горката как са я изгорили жива !!!
второто ченге :
- Абе мани я . тя леко се е оттървала . ама онзи нещастник който са му смъкнали кожата докато е бил жив и след това са го разчленили на дузина парчета и са ги разпръснали на цялата поляна , колко ли се е мъчил горкия.......
- Той не беше ли онзи дето застреля некав крадец наскоро ?


Коцето Видолов?


Тема SOVIET POLIT-CRIMINAL (TEQUILA SUNRIZE)нови [re: Tequila Sunrise]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано30.01.02 22:38



Спира камион ... отваря вратите и ги стоварва ... десетки , стотици , хиляди ! Из барове , дискотеки , клубове , гаражи , крадци , убийци , изнасилващи , измамници, висаджии , сикаджии , мутри , рекетьори ...
Равнис ! ....Остави ! ...Равнис !!! Мирноооооооооо !

Взвод приготви се ... ... господа престъпници , вие повече не сте нужни на България !
....Огън .....Бий!!!....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................############################################################################################################

Лека им пръст ...сега изгорете и закопайте на дълбоко труповете им ! ,че утре са наред техните роднини !



Тема Re: SOVIET POLIT-CRIMINAL (TEQUILA SUNRIZE)нови [re: File99]  
Автор Tequila Sunrise (Tequila №1)
Публикувано30.01.02 23:39



фантастиката е на втория етаж

Crowbar:The ultimate multi-purpose vandalism tool. Can be used to shatter windows...


Тема Лично ще извърша геноцид !нови [re: Tequila Sunrise]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано31.01.02 00:04



Така , след като съм ликвидирал престъпник да не мислиш ,че няма да се предприети съответните юридически и фактически мерки ? Неговите роднини и най-вече криминогенният кръг , на базата на НПК , прокурорският надзор осъществяван над администрацията за законосъобразност и неделиктоспобните другари от милицията ще са ви оковали във вериги от главата по петите , а аз ще държи в колата си не незаконен пистолет а двама убийци от 6ти отдел на ДС ако това нещо Ви говори въобще ...
А когато започнат големите бунтове срещу НДСВ и при условие ,че прераснат до открити сблъсъци по улиците до степен на тотална анархия ...обещавам лично да проведа геноцид по списък на определени субекти от бившите групировки без значение последиците от тези мои действия .
Най-накрая ще ти кажа само едно нещо - ела в нас точно сега ще ми купуват нова кола - няма да е застрахована една седмица ... влез и я открадни ако ти стиска - имам два опита за убийство , като на втория стрелях по старшината с автомат и лежах в наказателно поделение за това . Ще извадиш късмет ако те срещне мерникът ми , страшното ще е ако докопам ножа - тогава яка ти душа , братле !
Фантастиката ,че ти стиска да ми откраднеш колата и че най-вече можеш да ме отвлечеш (което бъди сигурен е абсурд) а плод на болното ти социално-алиенирано въображение на една пред-криминална личност , която ще надживее децата си ...



Тема Re: Лично ще извърша геноцид !нови [re: File99]  
АвторFile66 (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 09:26



DAI SI ADRESA BE VU6KO MALOUIMNA



Тема Развигор 1нови [re: File66]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано31.01.02 12:09



Адреса ми е на Развигор 1 в задимената стайчка на следователя , неприятно насочената лампа и добре почистеният служебен Макаров в касата за всеки случай...
Въшка малоумна е майка ти , която не те вкарала в ТВУ , докато е било време ,защото сега и затворът ти е малко .



Тема Re: Развигор 1нови [re: File99]  
АвторFile66 (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 15:33



xaxaxa GOVNIO JALAK



Тема Да ти е здрава главата и дебел портфейланови [re: File66]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано31.01.02 16:04



Така, класова утрепка такава от низините на обществото внимавай как шофираш , че съм невнимателен и непохватен шофьор , на за сметка на това ударът ми като мълния и като ме чукнеш после да ти е здрава главата и да ти е дебел портфейла ! Само един да ти вкарам един в грозното лице и после човек ще помисли че те е блъснал ТИР, бе смешкооо ! Сигурно си кубе с шкебме и със старо ВМW ... Нали знаеш вече ти казах , ама явно си забравил -сменям мутри на мутри ...
Френска хуйва да ти издуха сополивия в уличен бардак и съветска армия да те гази , моето момче !



Тема Re: Да ти е здрава главата и дебел портфейланови [re: File99]  
АвторFile66 (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 16:22



HEHEHHEHHEHEHEHEH VA6LIUO GLEDAI DA NE PRUDNE6 OT NADUVANE



Тема Chestoto spomenavaneнови [re: File66]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано31.01.02 17:29



Chestoto spomenavana na dumata 'Vushlio' izdava osnovniat ty complex za malocennost osnovavasht se na nisuk imushtestven i obrazovetalen cenz .



Тема Re: Здравейте...нови [re: criminal]  
Авторcriminal (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 16:32



Отдавна не бях се отбивал но виждам 4е тук горят истински битки....Все пак искам да благодаря на SINNER за сериозното отно6ение по въпроса...и пак да напомня 4е темата е теорети4еска а неекции по криминално дело...10x за вниманието



Тема Re: Здравейтенови [re: criminal]  
Авторcriminal (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 16:33



Отдавна не бях се отбивал но виждам 4е тук горят истински битки....Все пак искам да благодаря на SINNER за сериозното отно6ение по въпроса...и пак да напомня 4е темата е теорети4еска а неекции по криминално дело...10x за вниманието



Тема Re: Отговорнови [re: File99]  
Автор----- (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 03:38



Ami ako basta ti e izljazal s pistoleta??
TOGAVA kakvo-ste se NAAKVA6 li??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.