Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 21.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Imam reshenie na problema!нови  
Автор LudGenii (непознат)
Публикувано19.04.01 11:16



Stalinizum mu e maikata, togava prestupnost li XA XA XA nqma da ima takova neshto. "Ima chovek- ima problem, nqma chovek- nqma problem" Kato ne moje da se upravlqvame sami po vreme na demokraciq, znachi sme tupaci i ni trqbva diktatura!!! Kato se zamislq nqma da mi e zle, se edno sega kato e svobodiq mi e mnogo got- nishto takova. Kato gledam nakade otiva durjavata i me zabolqva glavata , 15-16 godishni pushat kvot im padne, prostituirat, ograbvat, ....... na 17-18 nqkoi ot tqh si zapisvat purvoto ubiistvo......... super demokraciq. Neka e stalinizum....neka......ama nqma...





Тема Има повече от едно...нови [re: LudGenii]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 15:38



Г-н Нещотърсач,

социален мир в обществото може да се постигне както по радикален път, като предложения от вас - революция и диктатура, така и по естествен път чрез еволюция на мисленето на българина. Когато се намерят достатъчно на брой разумни българи, които да имат и поддържат почтенно едно средно ниво на стандарт на живот, тогава ще се появи у тях достатъчно воля да защитат това, което имат и да намерят начин да повлияят на обществото. Тогава законът и полицаят ще бъде уважавани и у нас. Вие какво предпочитате - да придобивате нещата, след като разрушите други неща или да печелите така, че и обществото да печели от това?



Тема Re: Imam reshenie na problema!нови [re: LudGenii]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано28.04.01 22:32



Правилно решение. Тогава няма да има поле за изява на престъпността, защото всеки гражданин ще е потенциален престъпник, който трябва да се следи, ограничава и унищожава.



Тема Re: Imam reshenie na problema!нови [re: kakata]  
Автор LudGenii (непознат)
Публикувано04.05.01 09:54



Babinata ti trunkina!!!
Bez da se obijdash.



Тема Re:Тай трънкина за какво е пък сега?нови [re: LudGenii]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.05.01 21:29



За Сталин ли ти е мъчно?



Тема Re:Тай трънкина за какво е пък сега?нови [re: kakata]  
Автор LudGenii (непознат)
Публикувано05.05.01 10:16



Ne .... muchno mi e kato si pomislia kakvo stava v momenta v BG. Kako ne znam na kolko godini si, no predi 1989g. neshtata s prestupnostta biaha kade-kade po dobre.
Kaji mi kato si tolkova demokratichno nastroena- sega haresva li ti polojenieto, i ako "ne" kak bi go opravila?





Тема Re:Тай трънкина за какво е пък сега? [re: LudGenii]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.05.01 10:42



Виж сега, много добре знам какво беше преди и какво е сега.
Срина се съдебната система най-общо казано. първо още през 89-90 не можа да се справи със страшния бум на престъпността. На един следовател легнаханад 1000 дела, нещо невъзможно за никого да се справи. После се започна едно престрктуриране, една анархия. Следователите побягнаха. След това законовата база не беше, а и още не е съвсем адекватна на новите престъпления и престъпност. например рекетът чак ксъм 92-3 беше въведен като престъпление в наказателния кодекс. След това се започна и страшната корлупция (, която всъщност е основната причина за несправяне с престъпността. Е, това е. Ако тая система заработи както трябва, нещата ще са други.
Като пример ще ти кажа, че ако искат, могат да разкрват и осъждат всякакви престъпници. Преди няколко месеца едно момиче, дъщеря на мои познати беше изнасилена през нощта от непознат мангал. Хванаха го за няколко часа и сега отива на съд. Просто полицаите и следствието се стегнаха и работиха наистина блестящо. Та това е, могат ама не искат. Имай пред вид и че често пъти са подложени на страшен натиск.
Абе дълга тема, можем да дискутираме, ама без трънкини де.



Тема Re: Imam reshenie na problema!нови [re: LudGenii]  
Автор Boдoнaливниk Чyчyp Дoлeн (Стражник №1)
Публикувано06.05.01 20:50



ХА ХА ХА ХА
Ми аре бегай у Русия или Куба
а защо пък не и в Ирак? Верно че не е точно като Сталин нашия човек там ама пак ще ти свърши работа

___________________________
Аз само си водоналивам!


Тема Re: Imam reshenie na problema!нови [re: LudGenii]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано22.05.01 19:55



Че си луд, луд си, две мнения, така като гледам, няма



Тема Re: Imam reshenie na problema!нови [re: LudGenii]  
Автор kissnick ( tank)
Публикувано30.05.01 15:26



няма нужда от такова нещо,по-добре да има национализъм в най-твърд вид.ако имах възможноста и власта бих издал закон:
1.прочистване на нацията от всякакъв намек за чужда намеса.
а)на пълнолетните при издаване на л. карта да принесат в жертва на ТАНГРА по един (турчин,китец,арабин и т.н.)намиращ се на територията на страната -разбирай(България,македония,части от румъния,сърбия и турция ,волжка България и тибет).
б)за престъпниците бърза помщ на мястото на срещата(разбирай-питон 357)
за корумпираните (без четящите няма кой да оправи другите) камък за шията и да направим мост от тях на Дунава.
в)на пенсионерите да се спрат пенсийте за да не се мъчат всички около тях.

засега това ще се обсъжда и гласува ,ако има предложения и ако смеете ги кажете,но....................................
подпис:ЦЕЛУВКАТА на оная с косата. ха.ха.ха


for you



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.