Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 01.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема новината на деня... Максим Бехар  
АвторПитaнko (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 17:14



(новината със съкращяния)

"В петък (14 Октомври 2005) Максим Бехар се събудил рано, измил си зъбите, качил се в колата си и отишъл в офиса на неговата фирма, където прекарал целия работен ден. Вечерта се прибрал, вечерял, гледал новините, чел вестници и си легнал да спи."

Нямате ли чувството, че този човек насила се пъха във всички новини (всеки може сам да намери примери, достатъчно е да поразгледа из интернет и да почете вестници...)
- ето ви примери: посланик на Сейшелите, или пък преди няколко месеца направи кратък икономически анализ на България по MSNBC, стоя си в хотела гледам го по телевизора и се питам - добре де няма ли по-запознати, които да направят този анализ?

По този повод питам:

1. Това ли е принципът на успешния ПР "няма значение какво говорят за теб, важно е всеки ден да говорят"?

2. Защо мениджърите на други ПР агенции в страната не следват подобен модел? (моля не ми отговаряйте: защото не са успешни...)

* Нямам нищо против Максим Бехар, просто анализирам, а той се оказа най-популярен.



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Питaнko]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 17:30



Интервюто не е за MSNDB, а за CNBC

http://www.novinite.com/view_news.php?id=49697

Спред мен да, това е начинът, приказват навсякъде за теб и като трябва да се каже кой е най-добрия познай кого посочват - този за когото се говори най-много. Поне в ПР-ът, май така работят нещата...

Просто, но ефикасно.



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: .]  
АвторПитaнko (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 17:41



Това мисля и аз. Виж как е започната новината:

'Maxim Behar, chairman of the Bulgarian Business Leaders Forum...'

после: 'Behar was representing Bulgaria at the Helsinki plenary session of the European Business Leaders Convention.'

и финалната права на новината: 'Among the participants of the conference are Jorma Ollila, Chairman and CEO, Nokia Corporation, Wim Kok, Former Prime Minister of Netherlands, Thomas Leysen, CEO of Umicore, Henry McKinell Jr, Chairman and CEO, Pfizer Inc, and Michael Treschow, Chairman of Ericsson.' ... кой липсва :)

Бехар не е най-големия бизнесмен в България, но инициативите, които оглавява претендират да обединяват най-големите в България, та по тази линия той все попада в полезрението на новините и е нормално да има такова присъствие в новини и т.н.

Иначе интервюто, не беше кой знае колко информативно. Всеки който е чел в-к "Капитал" през последните 3 месеца може да се изкаже така.



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Питaнko]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано18.10.05 00:35



На сайта на М3 Communications има едно филмче за тях - автореклама на агенцията. Пълен непрофесионализъм! Най ме кефи кадъра, в който камерата изтегля от прозореца на Максим и минава през неоновия надпис "ПЕРДЕТА" на магазина под тях. Това обяснява много неща в работата му.



Тема Супер професионалист!нови [re: misto]  
АвторБeбo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 07:58



Само който е работил с него, особено като клиент, може да оцени за какво става дума. Има много добър екип, но когато се намеси лично той нещата стават наистина изпипани и професионални. Разбира се страшно е зает и времето винаги му е насечено по минути, но това е разбираемо. Два пъти съм бил на среща с него и това, което пишат тук е точно така, старае се да бъде навсякъде и си пада по мащабните и важни иницианиви.



Тема Re: Супер професионалист!нови [re: Бeбo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 11:29



а бебо е мамият МБ. щото знае, че по-добре звучи кога те хвали сиганката, а не кога се хвалиш сам.



Тема Re: Супер професионалист!нови [re: Бeбo]  
АвторAceн (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 15:47



Следях този постинг и чаках да се получи подобно изказване, за да се изкажа и аз. Подкрепям мнението на Питанко и .

Бебо, много ти благодаря за изказването... работиш в М3, знам не лъжи :)

На мен друго ми прави впечатление. Винаги когато се намери някой да пише за М3/Максим Бехар или нещо свързано с фирмата/човека се намира някой анонимен като 'Бебо' който/която, ще изсипе един куп суперлативи винаги от един и същи тип 'Супер професионалист(и)!!!, невероятен, чудесен', няма значение какво се говори хубаво или лошо, определенията са като шансон от стара грамофонна плоча

'Много добър екип' - запознат(а) ли сте с текучеството на персонала в М3?

Това е ПР-ът за мен и сега го виждаме в действие, чрез изказването на 'Бебо' - независимо какво се случва оставаш като заварен ветропоказател и приказваш едно и също 'невероятен, супер, ...' и хората започват да вярват защото само това чуват.
Бехар определно притежава инициативност, не може да се отрече, работил съм с този човек и съм доволен от работата. 'Невероятен може да бъде всеки, който накара останалите да мислят така', познай кого цитирам ;).

В тоя постинг обаче няма нужда да се прави ПР...
Основно добри контакти и много приказки, които карат хората да вярват в нещо, това е ПР-ът.



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Питaнko]  
АвторCмexypko (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 16:41



Полулярен не значи ппофесионалист и успешен!
Този чувек е нагъл нахален идиот, който разбира от ПР колкото кокошките от Птичи грип.

Максим е там, където са големите пари. Чрез нахалство към прогрес може добре да го опише. А също и въздух под налягане.....

Бе тоя човек е една пародия на ПР специалист..мдаааам.
Амин!



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Cмexypko]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 13:54



Ще се съглася с казаното... Била съм при него на интервю.
Рядко съм срещала толкова безочлив човек, който да няма елементарно възпитание и държане.
Да, определено въздух под налягане и самочувствие без абсолютно никакво покритие. Спасява го това, че има пари.
Но от ПР не разбира нищо, определено



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Ecтpeлa]  
АвторMitak (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 21:32



Че ти как разбра по време на интервюто, че не разбира от ПР?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.