Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 22.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Mitak]  
АвторAБB (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 09:33



2 години съм работила в М3 и на база на наблюдения мога да кажа, че
Максим Бехар не разбира от ПР. Освен това съм била не еднократно свидетел на това как той взема грешни решения, след което ги обяснява с грешки на служител и после се кара пред/на всички за което. Той има много контакти и постоянно работи, за името си, на база на което много хора грешат като го наричат (респективно и М3) 'номер 1, най-добрия и т.н.'

Работата там беше добро място за стаж и контакти докато учех, но не е добро място за човек, който иска да се развива и прави кариера.



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Mitak]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 10:17



По подхода му към хората. Един добър спец би следвало да има адекватно поведение към всеки един човек А той направо се изложи.
Крайно самовлюбен, да, нищо повече.



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Питaнko]  
АвторГaцьo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 15:34



Не знам как се прай ПР, ама май тия дето правят ПР по-скоро правят едно голямо, продължително и миризливо Прррррътц.

За друго обаче дойдох да пиша тука. Искам да се обърна към Максим Бехар:

"Ей, да връщаш на Божу парите, чуваш ли?"



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Питaнko]  
АвторПиep (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 21:32



Еврейче... Противен е.
Станал почете гражданин на Шумен. Единствената му заслуга била, че бил докарал Билла в града. Сега поне е ясно кой е взел комисионната.



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Пиep]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано30.10.05 20:05



Извинявай много, ама това че е еврейче не означава нищо. Дай да не се обиждаме, щото много много "българи" са далеч по-нагли от него. Не мисля, че това трябва да е най-силния ти аргумент за да си защитиш позицията.
И още нещо - ти бил ли си поне веднъж в Израел за да познаваш евреите? Мисля, че не си. Иначе щеше да виждаш много по-добре кусурите на "българската" държава, система или каквато и да е организация на хора.
Въпроса тук е за личностните качества, а не за националната принадлежност. Колкото и да не одобрявам методите на работа на м3 и Максим Бехар, не мога да се съглася, че това се дължи на факта, че е евреин!



Тема Re: новината на деня... Максим Бехарнови [re: Пиep]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано30.10.05 20:32



Освен това, Билла отваря магазини там, където й е изгодно, а не там, където й каже Максим Бехар.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.