Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 26.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Аха...нови [re: bira_more]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано05.04.10 23:09



"Питай Ирини как точно е ставал номера с доларите за АПБФКтата - тя го разказа от първа ръка, пояснявайки че нейните не са се ползвали...."

И 'мен ми е интересно как точно е ставал номера но се съмнявам че другарката Ирини ще даде конкретни отговори. Все пак са минали над 20 г и едва ли зряла жена ще помни БАШ тез подробности които са били естествени/незнайни за 15 г' девойче от време оно.



Бас ловя че нищо няма да каже по вАпросОТ!

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Аха...нови [re: MитpeШoпa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.04.10 23:50



Е па тя нещя да отговори на другаря Историка, дето той съвсем по комунистически се обърна към нея като към другарко, та на мен ли



Bеer? Mоre?



Тема Китайките не се женят за белинови [re: Koм]  
Автор Analyser (пристрастен)
Публикувано06.04.10 00:39



От наблюдения ти го казвам. Аз живея в Торонто, втория по количество на китайци град в Северна Америка. Китайките са страшни националисти. Те само китайци търсят.

Виж, японките са интернационалистки. С тях номера става. Макар че винаги са ни учили обратното, че японците били затворени за света.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Re: Китайките не се женят за белинови [re: Analyser]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.04.10 01:53



Че ние в България не сме бели...

Освен това - кой те кара да се жениш.

Аз пък нямам такива наблюдения за китайките. Имам няколко познати българи, които са женени за китайки.
Виж - еврейките - забрави... макар, че ти си женен за еврейка, доколкото разбирам?

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Китайките не се женят за белинови [re: Analyser]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.04.10 02:27



Че защо да не са националистки - имат огромен избор.



Bеer? Mоre?



Тема Уф - що ли се сетих за един вицнови [re: Koм]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.04.10 02:30



дете с майка еврейка и баща арменец.
Пита майка си -
- Аз какъв съм?
- Евреин
Пита баща си
- Аз какъв съм?
- Арменец
И така няколко пъти. Накрая го хванали двамата и го питат - добре де защо питаш?
- Ами има долу едно колело и аз се чудя дали да го открадна или да го продам.

Bеer? Mоre?




Тема Пак си недоразбралнови [re: bira_more]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано06.04.10 03:25



От Кореком можеха да пазаруват не Активните борци против фашизма, а пребиваващите в България, които НЯМАХА българско гражданство и притежаваха паспорти за чужденци / едни сини на цвят, а не зелени, като нашите/ - случаят с половината от моето семейство / от страна на майка ми/. Та, най-вероятно , това съм споменала - макар, че дядо ми можеше да пазарува от там, никога не го направи, дори заради любимата си внучка. Между другото, и аз носех дънки Пионер, а после Рила, заедно с чисто български обувки. Много качествени си бяха. И до днес пазарувам боти и мъжки обувки за съпруга ми от България - щото са по-качествени и мъжките ги докарват и на вид. Подозирам, че същите тези заводи сега произвеждат западни марки дънки и ги докарват толкова добри, че почти не се различават от оригинала. Само цената им е много по-ниска.





Тема Re: Аха...нови [re: Koм]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано06.04.10 03:32



Браво, само така! И една петилетка- за две! Министър председателят има и личен опит как се прави това! /Да не ме разберете грешно - на мен ми е симпатичен - от ляво, от дясно, по средата, но постига някакви резултати, за сега/



Тема Re: Омъжват се и още какнови [re: Analyser]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано06.04.10 03:50



В Китай е точно обратното. Предпочитат чужденци, защото казват, че техните мъже не се отнасят толкова внимателно към съпругите си. В Северен Китай сред китайките на мода са руснаците, докато в Южен - Канадците и Австралийците. Така че, ако си кандидат - нямаш никакъв проблем - имам две неженени приятелки.
Извън майтапа - забелязала съм, че китайките предпочитат да се омъжат за чужденци. Основният им довод е, че техните мъже пият много и са груби със съпругите и децата си. Нямам личен опит в това отношение, но като наблюдавам, че на официални бизнес вечери китайците, оженени за китайка, никога не водят жена си, пият до припадък / тяхната ракия, дето е 72 градуса и си викат един на друг "кабей" - тоест, до дъно/ и след официалната част дежурно се отправят към нощни заведения KTV / там не зная какво правят /, съм склонна да вярвам на жените.

Редактирано от lrini_ex на 06.04.10 03:52.



Тема Re: Питай и ще ти се обяснинови [re: Analyser]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано06.04.10 04:45



Не се страхувай. С мен китайците се отнасят много внимателно. Дори не подсвиркват по улиците, подобно на гърците. Обикновенно изпращат красиви картички с любовно послание , заедно с бутилка хубаво вино или букет рози и когато им обясниш, че си омъжена, спират със свалките и дори могат да ти станат добри приятели. В това отношение са много точни хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.