Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 14.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Спазваш Фюрерската повелянови [re: Pala4444]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано20.10.06 08:43



който не е съгласен с мен е против мен. Това много ми напомня на едни отминали, скорошни времена - някъде от преди 16-тина години. Е, каква е разликата между обикновен комунист и Волен? М?



Тема Няма изгледи изобщо това да се случи - Атака,нови [re: MУTPA]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано20.10.06 08:46



атакоединиците не четат! Те са достатъчно "умни", "начетени" и "образовани" ... какво тук значат някакви си книги? Пък ако ще да е Конфуций. Сидерохулстваш (признавам, че ползвам термин, измислен от съфорумец; Таркалан - извини ме, че плагиатствам, но изразът е перфектен). Само книгите на Вожда са важни. Никакви други. Трите преписани книги на Вожда казват всичките истини на света.





Тема Альо,нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано20.10.06 22:47



мацето с червен0то знаме /дупЕ/ .... а признай, че Тракалан не мой го вдигне .. и да го вдигне е само илюзия ... и туй си личи от космоса ...

.. На такива им дай да четът, да рецитират, да драпат .. просо да ни бъдат на пичовете нещо като фон за изява ...



Тема Ми защото Първанов е по-подходящ занови [re: Pala4444]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.10.06 10:27



президент, а Болният не смятам, че може да реализира и 1% от твоите идеи, пеосто защото е некадърен.

Zzloba



Тема УСПЕХ НА ВОЛЕН !!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор ZNAESHT (Голям Член)
Публикувано21.10.06 11:52



УСПЕХ !



Тема Re: Ми защото Първанов е по-подходящ занови [re: Zzloba]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано21.10.06 13:25



кое му е по-подходящото .. зализания перчем ? Не е ли по-добре рунтаф и недодялан президент дето обаче на мълчи угодно като путьо !!!



Тема Той не е рунтав и недодялан, а малоумен.нови [re: Pala4444]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.10.06 13:30



Не смятам, че ако има проблеми, смяната на държавния глава с още по-некадърен ще промени нещата към по-добро.

Zzloba



Тема Re: Той не е рунтав и недодялан, а малоумен.нови [re: Zzloba]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано21.10.06 13:40



който не рискува ни пичели !!! Залагам, че нашата котка ще улови мишката дето ни трябва .... първаноглу не го бива за нищо тва е некадърника дето трябва да изхвърлим !



Тема Много си е добър Първанов.нови [re: Pala4444]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.10.06 14:50



Например подкрепи продажбата на БТК и от тогава това е една европейска компания.



Zzloba



Тема Re: Альо, що реши изобщо, че го знам кой енови [re: Pala4444]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано23.10.06 10:27



Таркалан, особено пък, че знам какъв е, що е, кво може и кво не може?! Недоумявам, макар да те разбирам - една атакоединица мечтите ги превръща винаги в реалност. Ама чакай да те питам, що не вдигнахте повече процентчето?! Тук нали го вадихте голям, ама много мек се оказа - някви си пършиви 21%

М? Ква стана тя? Така ли се става президент, бе?! Нали щяхте днес да ни колите и бесите? Нещо се случи, м? Май ще се наложи да се окопаете за дълго и да се успокоите! Айде, кротко!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.