Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 14.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема НеMili mi Pala4444,нови [re: Pala4444]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано18.10.06 20:08



не приемам съвети от глупави хора, още по-малко от изпушили от злоба и счупили палците си от стискане, само и само нещо да се случи на изборите (разбирай, Вожда да спечели), но искам да коригирам последните ти думи, които бяха, ако си забравил (защото атакоединиците се характеризирате с моментална амнезия): "да ти налети с некви изгледи за успех ....". Корекцията е в "некви" - поправи думата на "никви".

П.С. Сигурна съм, че в главата ти се въртят и мисли (дали е възможно

) , че мъж и жена могат да разменят две-три думи, без в главата им да се въртят мисли за секс. Знам, знам, че е трудно за една атакоединица да си представи, че останалите не мислят основно и само за секс, но все пак

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Жeнcтвeнaтa на 18.10.06 20:12.</EM></FONT></P>

Редактирано от Жeнcтвeнaтa на 18.10.06 20:13.



Тема Re: Кви 6 месеца !?нови [re: Pala4444]  
Автор Бopeй (прост атакаджия)
Публикувано18.10.06 20:12



Да не бързаме, да му дадем 6те месеца, да се нагледа на марша на Атака към властта, да има време предостатъчно да усети старческото си безсилие, да го усети както трябва, след което с трепереща ръка да попълни сам молбата за членство. Която разбира се ще бъде отхвърлена, като молба от непотребен елемент и ще го пуснем да си ходи по живо по здраво.
Любезно, без насилие.



Тема Re: След 6 месеца няма да сте и половината на тованови [re: Pala4444]  
Автор kobako (Работохолик)
Публикувано18.10.06 20:13



което сте сега.Тя природата си знае своето.Голяма част от тъпите грипове-основни ваши гласоподаватели ще са се преселили в по-добрия свят.А друга голяма част гласоподаватели на Болния-младите олигофрени,да се надяваме че ЕС ще ни помогне в областа на здравоопазването и по-бързо да се положат необходимите квалифицирани здравни грижи за вас. Ако не могат да ви излекуват,поне да оправят положението със специализираните здравни заведения така,че да не се пречката в краката на нормалните.Които за съжаление стават все по-малко на тази територия.



Тема Re: НеMili mi Pala4444,нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано18.10.06 20:27



малииии, ама тез корекции нужни ли са ? Уверявам те ако си напълно трезва и ти налети - туй момче наречено хАнти е обречено да има както казваш "никви" изгледи за успех .. иначе жалко за теб ...

п/п на твойто п.с.
що не си курдисате една сереща с хАнтито на която ти мила ми Жeнcтвeнaтa
удари некоко питиета .... ако искаш може да се обзаложим кво ще ти се случи /ако си жена де/ .... хахахахаааа .. тук има доста хора които ще ти подскажат от личен опит последствията ...



п/п/п
като заговори за секс с такъв неудържим трепет, а сподели койй е най големия мъжкар в политиката - Волен, първаноглу или бероноф с висналите мъде ?



Тема Re: Ако бяхте разкарали слабоумния Сидеровнови [re: Zzloba]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано18.10.06 20:39



сидероф ли ?? хаха ... че с него или без ... идеите са важни !!! Мен личносдтите не ме интересуват толкова щото не бих могъл да ги познавам освен без да имам впечатления от лични контакти ... ти да не би да си изял 1 торба сол с първаноглу че толко добре го познаваш ?



Тема Re: След 6 месеца няма да сте и половината на тованови [re: kobako]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано18.10.06 20:43



кво си писал пак вее ... нищо не ти се разбира.... явно такива като теб ще ги вкарваме в правия път по немската метода /питай Ззлобата за нея/ ...



Тема Re: Ако бяхте разкарали слабоумния Сидеровнови [re: Pala4444]  
Автор Бopeй (прост атакаджия)
Публикувано18.10.06 20:51



Точно тъй, идеите са важни, а личностите са носители на идеите. И разпространители, и техни символи понякога дори. Така че каквото и да стане, идеите на Атака вече са покълнали сред народа и няма връщане назад!



Тема Re: След 6 месеца всички ще бъдете АТАКИСТИ !!!нови [re: Бopeй]  
Автор Tapkaлaн (аз)
Публикувано18.10.06 20:55



ще честитиш ли на георги първанов?
ето така



сънсет булевард не е гурко 16

Тема Re: След 6 месеца всички ще бъдете АТАКИСТИ !!!нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бopeй (прост атакаджия)
Публикувано18.10.06 21:00



Ако спечели, ще му честитя така:





а ти мисли за дупките, имаш 6 месеца



Тема Re: След 6 месеца всички ще бъдете АТАКИСТИ !!!нови [re: Бopeй]  
Автор Tapkaлaн (аз)
Публикувано18.10.06 21:07



иди на санаториум.
с кални бани


изборите остави на нас.
който трябва,той ще победи.
и не се ядосвай.
на президента първанов.
той не е виновен за нищо,което не си могъл да постигнеш

сънсет булевард не е гурко 16


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.