Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 14.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ама то средностатистическата атакоединица личинови [re: Beco_]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано19.10.06 10:29



отдалеч. Защо се впечатляваш? Те много се стараят да смъкнат и без това ниския процент за Вожда на изборите в неделя. Ей, атакоединици, неделя е след 3 дни...

Стягайте палеца за усилено смучкане (но ви се забранява употребата на зъби, ако имате, защото може да си нанесете трудно поправими физически щети).



Тема Знам, че главна тема за всяка атакоединица енови [re: Pala4444]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано19.10.06 10:34



сексът и, по-специално, извращенията в секса.


Аз съм влязла в сериозен форум, за секс и за разговори на темата се обърни към Нуся и Бубата във форум България - те двамата са видни специалисти в областта, само внимавай след секса, щото ще те разнесат като махленски клюкарки. Съвет: не съгрешавай с тях. Щото, ако не дай си Боже го направиш, не ми се мисли какво ще ти спретнат - те фантазират добре за хора, чиито очи не са виждали дори, а какво остава, ако съгрешите вкупом тримата.





Тема Виждам,нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано19.10.06 21:52



секса не ти излиза и за секунда от главата ... и не нормалния секс ами все на нестандартното поглеждаш .. кво ши кайш да ти пратя двама юнака та да ти направат знаме на дупЕто ... бяло знаме поради естеството на първичния ти цвет .... кога обаче срещнеш пич от Бургас-Атакист туй бело знаме след съответните маниполации на червено да се обръща .. Ам ?





Тема Re: Идеите на Атака ли?нови [re: timber]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано19.10.06 21:57



не съм мило ... не съм ...а ти на какво си готова та да видиш Волен Сидеров - Президент !?





Тема Re: След 6 месеца всички ще бъдете АТАКИСТИ !!!нови [re: timber]  
Автор LevGunin (новак)
Публикувано19.10.06 21:59



Това ще е петия опит.





Тема Re: Я кажи поне една идея,нови [re: Zzloba]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано19.10.06 22:02



и как след като споделящ 90 % от "моите" идеи, реши да гласуваш за онова лайно дето беше против Нато а пусна мириканските бази без пари тук .. и наряза ракетите ни ???? Та това е доказан зализан политически лайнар .. а Волен има предимството на недоказан такув ... ето защо залагам повече на него !!!



Тема Re: След 6 месеца всички ще бъдете АТАКИСТИ !!!нови [re: Pala4444]  
Автор MУTPA ()
Публикувано19.10.06 22:23



Ти дан си мислиш, чи Волен е единствения малоумнк ве? Питай ПРАЗчо, ко ша ви са случи след шест месеца



Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]

Тема Re: След 6 месеца всички ще бъдете АТАКИСТИ !!!нови [re: MУTPA]  
Автор Pala4444 (член)
Публикувано19.10.06 22:29



кви 6 месеца бре ... след 2 седмици ще обърнем тоягата на сопа ... ти да не си против атака АМ ?





Тема Re: След 6 месеца всички ще бъдете АТАКИСТИ !!!нови [re: Pala4444]  
Автор MУTPA ()
Публикувано19.10.06 22:33



Чети Конфуций по въпроса за тоягата и сопата. Кат са пообразоваш, си заври по-изгодното.....

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Виждам, че на теб ти е безкрайно объркано мозъчетонови [re: Pala4444]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано20.10.06 08:41



И психиката - всъщност само тя, защото нещо мозъчно съвсем те няма. Но нездравословния блясък в очите е наред, нали, съвсем да ти личи психическото объркване?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.