Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема И аз това питам: Кой е тоя?нови [re: drug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 18:07



Ти да не вземаш уроци по хумор от Търновското Тоалетно Пате?

Zzloba



Тема Че кой не е?нови [re: Пoлитиk@]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 18:10



Е, има двама-трима, на които имат зъб...

Zzloba



Тема Re: Да не съм женен за партия, като тебе?нови [re: Zzloba]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано13.06.06 18:15



Лошо няма. При капитализма човек гласува с портфейла си. Гласувай си за когото ти е кеф.

Но не виждам смисъл да дращиш в този клуб. Ако ще си сменяш политическата позиция на всеки шест месеца, според това откъде духа вятъра, надали някой ще иска да ти чете глупостите.



А аз, както знаеш, съм надеждист. Петьо изгони Надка от ЕНП и аз съм му сърдит на Петьо. Още не съм му простил.

По-нататък - ще видим.



Та какво викаш за протектората?



Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема За съжаление,нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Пoлитиk@ (чирак)
Публикувано13.06.06 18:23



ще ти се наложи да се лумпенизираш леко.

Не виждам кога ще можеш да гласуваш пак за Надка.

Бе, ако си се държиш за ЕНП, няма страшно.



Тема Партиите се менят,нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 18:25



както и моите политически "позиции" (не ми е ясно точно какво имаш предвид), щом разбера, че има и по-добри позиции. Това е много основен принцип в стратегията.



С голяма вероятност може да се случи в следващия парламент да не влезе СДС. Кво ще правиш тогава, ам? Син манастир...

Със сърденето "вдясно" нямате проблеми, изглежда, даже бих казал, че сте шампиони на всички времена и народи.

Zzloba



Тема Ми то тва ЕНП нещо подпитвало за Бойко.нови [re: Пoлитиk@]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 18:29



Дет' се вика, ще дойде Антито на Дедовия, ама като му кажат отгоре. Няма ТОЙ да си сменя политическите позиции, я! Ще му ги смЕнят.

Zzloba



Тема Във всички революции е така...нови [re: Zzloba]  
Автор Topeaдop (AlteSchlampe)
Публикувано13.06.06 18:34



Революционерите, след завземането на властта, започват да се унищожават помежду си...

Е, при нас не свири гилотина и няма наказателните взводове от ВОСР - но общите закономерности си остават. Довчерашните приятели, съюзници и съпартийци стават люти и заклети врагове...

При това, Бастилията я превземахме два пъти - 1991 - Партийния дом, и 1997.... Добре, че западните посланици не позволиха нещата да се разраснат.

Тъй че, ти май ще излезеш прав - СДС и отломките му, уви, просто нямат политическо бъдеще.



I'm moving along on the wings of time

Тема Re: Ми то тва ЕНП нещо подпитвало за Бойко.нови [re: Zzloba]  
Автор Topeaдop (AlteSchlampe)
Публикувано13.06.06 18:37



Точно така.

При това, за ББ им е подсказал Мангала. Просто го е наругал публично пред тях, на някакво съвещание в Брюксел. Е, на хитрите и опитни западни лисици това им е прозвучало като отлична препоръка...



I'm moving along on the wings of time

Тема Re: А бе 33лоба,тея те треснаха у 3емята...нови [re: Zzloba]  
Автор drug (стар клубар)
Публикувано13.06.06 18:38



Подаряват на Бойко Борисов песен за рождения ден



13 юни 2006 | 17:13 | Агенция "Фокус"



София. Песен, написана специално в негова чест, получи за подарък за рождения си ден столичният кмет Бойко Борисов, предаде репортер на Агенция "Фокус". Песента “Заправил Господ манастир” е написана от Митко Щерев и се изпълнява от Стефка Съботинова и Джоко Росич. Подаръкът бе от регионалните координатори и учредителите на ГЕРБ. Те подариха на Бойко Борисов и торта с логото на ГЕРБ и гигантски кактус. Специално за рождения ден на кмета от сдружението бяха направили и тениска с лика на Борисов и логото на сдружението. Стефка Съботинова и Митко Щерев, които бяха гости на тържеството по повод рождения ден на кмета, подадоха молби за членство в ГЕРБ.





Тема Мангала въобще не го пускат да припари до ЕНПнови [re: Topeaдop]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано13.06.06 18:49



бе тъпан. Той като заместник на царвуля в

е член на либералния интернационал заедно с агент Сава.

Така че мангаля Велчев може да си ругае ББ за дето като царски кандидат го направи смешен на изборите за кмет на София колкото си иска, ама на друго място - там, дето и агент Сава на когото ти духаш го ругае, че не му харесвал съвецката тройка (тройната коалиция де).

Ся как им е прозвучало на опитните западни лисици не знам, затова няма да споря с тебе за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.