Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Именно!нови [re: Zzloba]  
Автор Topeaдop (AlteSchlampe)
Публикувано13.06.06 17:04



И със всичките си недоумици около издигането на обща кандидатура на отломките от бившето СДС, именно Мангала ще осигури втория мандат на Първанов....

На практика!

Мъ те болшевиките се поддържат....



I'm moving along on the wings of time

Тема А Герджиков кога се усети какъв е номера?нови [re: Пoлитиk@]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано13.06.06 17:11



Когато бат Бойко му обеща да го остави заместник кмет ако не оттегли безнадеждната си кандидатура, която беше издигната само за да е контра на Гаврийски ли?
Щото Гаврийски не щеше да му обещае подобно нещо.

А сега бат Бойко иска да пробва същия номер и със Стоянов - да разцепи колкото може на десните, пък после да подкрепи Седефчов както направи царвуля миналия път, та догодина като се осерат комунистите окончателно, бат Бойко да станер МП, че иначе току виж пак дошъл лошия Костов.





Тема Дразня седерастите.нови [re: drug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 17:12



Дразня седерастите.

Голям кеф ми е да ви гледам как се гърчите. Злорадството е най-добрата радост, щото в него няма ни капка завист.

Кво стана Груюуйкин, бе?

Zzloba



Тема Те тва е истинската болка на Тоалетното Търновче,нови [re: Topeaдop]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 17:20



не виждам как бихме могли да му помогнем.

Даже Дачков (хем здраво лъже, момчето - еша му няма) спря да прави прогнози как Крадливият Циганин щял да се връща на бял кон, та си представи ква е скръбна ситуацията.

Zzloba



Тема Re: А Герджиков кога се усети какъв е номера?нови [re: Beнko]  
Автор Пoлитиk@ (чирак)
Публикувано13.06.06 17:27



Има логика в това, което предполагаш за бат'Бойко и Първанов. Доказателства, разбира се няма да дадеш, ама ако измислиш нещо - може и по-натам.

Сега, за да ти повярвам и се замисля , ще ти проверя гледната точка. Мдаааа. Не видях никъде да отчетеш, че бат'Бойко може да драска да става фактор, а не бушон. Стереотипно. Всички са подлоги на комунистите, а целта им е да не стане нашия. Значи, цепат ни, изнудват ни .... и т.н. Мръсници, значи. Хубаво, че прозорливо бат'Бойко беше изпреварен още през 2003. Тогава принципно се подпали пожара, че да пресрещне сега неговия. А и с Груйкин номерът е добър. Изпитан инструмент срещу Борисов.

Я, кажи какво е възможнмо Костов да направи, че да не стане бат'Бойко МП? Ще нарита Стоянов ли? Бе що не му дръпне едно писмо-отговор?



Тема Re: Честит рожден ден на Бойко!нови [re: Zzloba]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано13.06.06 17:45



Ооооо, Жожи, ти бойковист ли стана вече?

Да ти имам бояджийската душичка! Щом има шанс за келепир - Жожи веднага се нарежда на опашката.

Какво скандирате там в "ГЕРБ"? Да живее НАТО и ЕС, а? Ура, да живее и хамериканския посланик.

Бойко и Жожи - принципни и последователни, та дрънкат.


Сега какво ще кажеш за протектората, а? Готина работа било това протектората, нали?



Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема Re: Кой е тоя?нови [re: Zzloba]  
Автор drug (стар клубар)
Публикувано13.06.06 18:04



не съм го и чувал....

Седерастите да не са клитор,че да ги дра3ниШ с е3ик...



Тема Да не съм женен за партия, като тебе?нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 18:04



Винаги ще покрепям онази и само онази партия или политическа фигура, която ми е най-изгодна.

Мдам, аз вече живея в капитализма, а не в антикомунизма, който имаше смисъл, когато имаше и комунизъм.

Не виждам смисъл да гласувам дебили, които си подмятат лозунги и визии.

Като дойде времето за парламентарни избори, ще реша дали Бойко ще ми върши работа или не. А темата я пуснах, за да дразня седерастите.

Я кажи, ша правите ли от Пешо пак президент или само за спорта ще участвате?

Zzloba



Тема Стига бе! Злобата други работи дразни с език.нови [re: drug]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано13.06.06 18:07



Питай агент Сава ако не вярваш!





Тема Ти, специално, внимавай! [re: Zzloba]  
Автор Пoлитиk@ (чирак)
Публикувано13.06.06 18:07



Аз като гледам какъв "профил на общия кандидат" се изработи, в кюпа на потенциалните си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.