Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Лъскаш ли креслото на Първанов?нови [re: MУTPA]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 21:31



Ей, хубавичко да му го изчистите за втория мандат!

Я кажи ся кой е достойният десен кандидат, дето може да събере гласове, че никой не се сеща тука. Тоя Груюуйкин не става.

Zzloba



Тема Re: Лъскаш ли креслото на Първанов?нови [re: Zzloba]  
Автор MУTPA ()
Публикувано13.06.06 21:45



Абе Първанов е по-стока от Стоянов, мен ако питаш. А Бат Бройко пък, за нищо не става. Само ша врътне хората, както бившия си патрон.

За Костов нема да коментирам, щото иначе кво друго ша подхванеш. Аре малко гювеч.

п.п. Аре сега ти да ма светнеш, от къф зор, неква частна фирма ша спнсорира общината с 800 000 лева за ремонт на улици?

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Че лошо ли беше при бившия му патрон?нови [re: MУTPA]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.06.06 22:29



Изкара пълен мандат, квото беше най-висшето достижение на Костов.

Ся, имам точно инфо за зора на частната фирма. Обаче го разменям за инфо за къв чеп адвокат на Чьорни финансира с 200 бона в зелено фондацията на жената на Костов. Ти казваш - аз казвам. Иначе: ти питаш - и аз питам.

Zzloba



Тема КАК НЕ ТЕ БЕШЕ СРАМ - ТА АЗ ТЕ ПОДКРЕПЯХ !!??нови [re: Beнko]  
Автор ZNAESHT (Голям Член)
Публикувано14.06.06 12:03



Може ли така ?

Не е честно !!

Няма да ти дам да покараш новата кола на АТАКА (ДЕУ-ШЕВРОЛЕТ, произведен в Унгария, за по 200 Евро лизинг на месец) с големите ЧЕРНИ букви, дето много ти харесват ...

Видя ли сега !!?



Тема А кой ще бие тогава хората по пътищатанови [re: ZNAESHT]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано14.06.06 13:38



от името на Атака?

Zzloba



Тема Re: Ц` -не си от най-схватливите, явно.нови [re: Бopeй]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано14.06.06 14:33



Надценил съм те. Ми то АТАКА и Мухобойко са двете лица на един и същ проблем, така че винаги трябва да се разглеждат свързани.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Именно!нови [re: Zzloba]  
Автор Topeaдop (AlteSchlampe)
Публикувано14.06.06 14:51



И нещата у нас наближават към етапа на Наполеон, в едната революция, или на Сталин - във ВОСР....

Е, на нас ни се пада ББ..... Добър или лош - толкоз! Друг просто не е предвиден...

Това е положението, Марийке!



ПС: Поне така ми изглеждат нещата към тоя момент....

I'm moving along on the wings of time

Редактирано от Topeaдop на 14.06.06 14:53.



Тема Re: Че лошо ли беше при бившия му патрон?нови [re: Zzloba]  
Автор MУTPA ()
Публикувано14.06.06 15:21



Ами не виждам некой да е доволен от мандата на ЦАРвула, освен ти, Размислито и самия ЦАРВУЛ. Даже Бройко не е доволен.

Да ти отговора на въпроса. Един адвокат е финасирал жената на Костов, за да игони Чьорни от БГ. Поне по крайния резултат, тая хипотеза е възможна.

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Ами то се вижда кво беше при царвуля, след катонови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано14.06.06 15:41



повЕрвалият Му збирател предпочете провалилите се преди няма и 9 г. комунисти пред него.

А къв адвокат на Чорни намеси? Нали самия Чорни беше? Вашите версии повече от Сидеровите май. Че ти даже писмо чакаше, пък факс получи, ама Коритарчето показа на всички, че е фалшив. Те затова му публикуваха катрончето в Стандарт де



Та никакви 200 бона не е давал ни Чорни, ни негов адвокат. Ей това е истината, която стана ясна на всички, освен за ззлобен тъпан като тебе

Редактирано от Beнko на 14.06.06 15:42.



Тема Във всеки случай не настъпиха апокалипсите,нови [re: Topeaдop]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано15.06.06 13:46



предвещавани от десните шамани, лайнара Венко и подобните му христосовци. Доста добре се оправяме.

Гледам, пишмандесните пак реват за парното - ама няма как, при капитализма си плащаш. И с тока е така, и с бензина, че и с боклука.

Има хиляди проблеми за решаване. Бойко може да реши някои от тях и ще го направи. Докато оня Груюуйкин ще се занимава с това да критикува Царя. Ми на мен тва не ми е проблем, тва е проблем на отмъстителност на Манго Костов. Да си гласува за Уйкина, не му преча, пък ще видим изборните резултати и резИлтати.

Ей затва ЗАСЕГА съм решил да гласувам за Първанов на президентските и за Бойко на парламентарните. Има време до изборите, ако някой се покаже по-кадърен, за него ще гласувам. Но на умрял кон не залагам ни стотинка.

Zzloba




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.