Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 28.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Психотонови  
АвторKaндидaт (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 00:31



Здравейте на всички!!
Както разбирате от прякора ми аз кандидатствах в системета. Всичко вървеше много добре до психологическото изследване. Резултатът беше "неблагоприятен" , а мотивът "недостатъчна мотивация" . Няма нищо странно в това, ако наистена не съм достатъчно мотивиран. Мотивацията ми обаче е повече от достатъчна. От доста години се готвя и мисля само за кариера в МВР. Можите да си представите разочарованието което изпитъх. Но както и да е..... Искам да попитъм - Възможно ли е резултатът да се дължи на недостатъчни "връзки" или просто психолога просто не ме е преценил достатъчно добре?
Казаха ми, че мога да кандидатсвам отново след една година и почти сигурно ще го направя. Но трябва ли да пробвам пак на същото място или да опитам другаде? Моля някой да сподели нещо по проблема!! Благодаря ви!



Тема Re: Психотонови [re: Kaндидaт]  
Автор terasito (непознат )
Публикувано19.05.05 00:39



Доколкото знам, ако са те скъсали на психото не можеш да кандидатстваш повече. А за да те скъсат със сигурност не са ти стигнали връзките.



Тема Re: Психотонови [re: terasito]  
АвторQ-Q (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 05:04



Ако имаше достатъчно връзки, сигурно да не биха те скъсали:) Обаче защо се впечатляваш толкова от квалификацията "не-достатъчно мотивиран"? Еби им майката и си глей живота, бих казал.

Смятай, че аз не съм милиционер, и никога не съм искал да ставам такъв. И ми е много странно, че се впечатляваш от тези приказки, след като аз мразя репресивната система (дали полиция, армия или данъчните ...) и от моя лична гледна точка би било лична обида, ако някой ми каже че съм пригоден за милиционер, след като аз не обичам милиционерите!

Учааствам в този клуб от няколко дена, но не за да се подмазвам на властта (както правят някои), а напротив: за да се заяждам с тъпи милиционери, поеже ме кефи идеята, и свободата дадена ни от демократичната държава; обаче до сега не ми попадна достоен противник .. а дали съществува интелигентен милиционер?
/Q-Q се произнася ку-ку :)/



Тема Re: Психотонови [re: Q-Q]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 18:06



Q-Q. Samata ti ideq e dosta kompleksirana ne mislish li ? Vlizash za da se zaqjdash s policaite. Da i MILICIONERITE kakto gi narichash veche sa POLICAI .. ot dosta vreme. Ti ako si jiveesh v vremeto na milicionerite .. evala. No po togavashnoto vreme sam 100 % siguren che ne ti e stiskalo da kajesh i 1 dumichka protiv tqh, a sega poneje sme "demokratichna"dyrjava i vseki moje da si govori kvoto si iska i ti si reshil da si izbivash kompleksite. Ne taka bate. I te sa hora kato men i teb. I te hranqt semeistva. Sega she kajesh .. ama te si praat vrytki i zimat parichki i za tva si jiveqt dobre. Ami zashto togava ne zavijdash i na "dobre oblechenite biznesmeni" i te pravqt vrytki i to za stotici hilqdi .. dori milioni levove dolari i evro. No ti poneje qvno imash zyb na policiqta i reshavash da si go izbiesh. Ako naistina dyrjish na mnenieto si .. zashto ne izleznesh ot anonimnost i ne si kajesh mnenieto naqve. Ima si priemno vreme v policiqta za grajdani. Hodi i se oplaci. AKO TI STISKA ili si KOMPLEKSAR koito znae da plue i da se repchi dokato se krie zad edno izmisleno ime



Тема Re: Психотонови [re: Kaндидaт]  
Авторjoker (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 12:55



Имаш право да кандидатстваш след една година за същото направление, а ако е за друго направление на дейност можеш да кандидатстваш веднага....А ти откъде знаеш за какво си скъсан, след като съдържанието на заключението е класифицирана информация....И още нещо си мисля, някак си не ми се иска да вярвам , че всички назначени полицаи са с връзки, това не е реално...вероятно има и такива, но не са само такива....:)



Тема Re: Психотонови [re: joker]  
Автор piksy (непознат )
Публикувано25.05.05 19:25



Predi wsi4ko trqbwat wryzki, ostanaloto ne e tolkowa wajno.



Тема Re: Психотонови [re: piksy]  
Автор new* (непозната)
Публикувано25.05.05 19:38



И защо трябват толкова връзки, като заплащането е смехотворно? Или не е?



Тема Re: Психотонови [re: new*]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано31.05.05 15:53



Зависи откъде го гледаш като смехотворно

За сержантите например: 99% хора без умения, без езици, нямат компютърна грамотност, с диплома от квартална гимназия или професионално училище с неприложима специалност, неконкурентни на пазара на труда
близо 400лв стартова заплата + осигуровки, отпуски, болнични, всички привилегии на пагона, сигурна работа в дългосрочен план.... доста примамлива службичка си е.

Да не говорим, че голяма част полицаи идват от съседни на софия села и градчета, където 400 лв е лукс

Та затова са връзките




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Тема Re: Психотонови [re: Cherniq]  
Авторjoker (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 10:31



А кои са тези " всички привилегии на пагона"......нима има още такива......:)))



Тема Re: Психотонови [re: joker]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано01.06.05 15:10



Има, има




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.