Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 24.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Изкара ми думите от контекстанови [re: Plan9]  
Автор Пpoфи (член)
Публикувано27.11.11 23:17



Примера, който дадох имаше само за цел да покаже, че не съществува разумна причина да се плащат повече от 6 000 000 лева дневно /ама заедно с почивните дни/ , за издръжка на неефективна и генерираща престъпност полиция.
Да ме прощават 100-тината свестни полицая в България, но това е положението.
Не познавам полицаи от близо, но допускам, че те наистина живеят в някакъв измислен свят, в който хората ги обичат, имат нужда от тях, уважават ги ....
Дори не предполагат, че нормалните хора се опитват да са възможно най кратко в обкръжението им, че сервилните усмивки са продукт на атавистичен страх насаждан в продължение на години от някогашната `милиция`.

Това се опитвам да обясня от много време - не можеш да очакваш от човек, който те презира съдействие. Не можеш да му нареждаш `харесвай ме`.
Да, човека ще ти се усмихва, но зад гърба ти ще му се гади даже от униформата ти ...
Просто повечето хора /от по възрастното поколение/ са правно неграмотни и се плашат от репресии ...



Тема Ей така, теоретичнонови [re: Prior Tempore]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано28.11.11 11:33



Ами няма да стане нищо по-различно от това сега. Защото сега полицията нищо не върши. Или поне 90% от нея. Останалите 10% съвестни и честни (т.е. некорумпирани) служители (допускам, че има и такива!) нищо не могат да променят.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Защо да уволняват железничари?нови [re: Prior Tempore]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано29.11.11 07:20



Трудно е да го обясниш на хора който най-вероятно са били "клиенти" на полицията и затова е тая злоба



Тема Re: Защо да уволняват железничари?нови [re: Ravegrave]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано29.11.11 07:22



А мисленето на шведите дали е изкривено като твоето и на прОВЧО



Тема Re: Интересно, какво ли би се случилонови [re: Пpoфи]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано29.11.11 07:26



ХА ХА Х А - много филми гледаш цървулко Наистина ме разсмя ДОТ ли ще връщаш ама ти си келешче което не помни тая организация а си чувал за нея от месаря у вас





Тема Re: Изкара ми думите от контекстанови [re: Пpoфи]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано29.11.11 07:30



Смешко теб като гледам най-много те е страх от полицията и май има основание за това . Такива плъхове като теб трябва да им се отваря границата и дори и без документи да може да изчезват от България защото са срам за държавата .



Тема Re: Защо да уволняват железничари?нови [re: Пpoфи]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано29.11.11 07:34



Де да можеше да ти набъбне гладкото мозъче. Абе цървулко ако баща ти е толкова голям касапин

дето нарязва хората и после ги събира , що не ти присъди мозък па макар и от овца да е .



Тема Re: Защо да уволняват железничари?нови [re: barak_ubama]  
Автор Ravegrave ()
Публикувано29.11.11 21:27



Нашето със сигурност не е. За твоето не знам.
Само че слагам 1000 лева на бас, че ти няма да покриеш нито психическите, нито физическите изисквания да работиш в шведската полиция.
Най-малкото си доста неграмотен - личи си колко книги си чел. Поне Магнаурската школа да беше завършил



Най-новия виц:
-Защо подобора на кадри в МВР е стриктен и бавен?
-За да не вземе да почне някой свестен.



Тема Re: Защо да уволняват железничари?нови [re: Ravegrave]  
Автор Prior Tempore (непознат )
Публикувано29.11.11 22:24



Хайде сега, щом толкова знаеш, да обясниш, та да се посмеем останалите:
Колко от тия в таблицата са униформени, и колко цивилни?
Колко от тях имат полицейски правомощия и колко нямат?
Колко от тях са "на улицата" като шведските си колеги, дето са 20000/8500?
Какъв е щатът на шведското МВР, дай таблица и за тях, та съвсем да стане забавно.

Не ставай смешен, спри се! Това просто не е твоята материя.





Тема Re: Защо да уволняват железничари?нови [re: Prior Tempore]  
Автор Ravegrave ()
Публикувано29.11.11 23:18



Материята не е моя и не искам и да бъде!
Аз не рева по площадите и по форумите обществото да налива пари в моя бизнес, че съм го бил закъсал.
Вие защо искате някой друг да ви решава проблемите? Достатъчно е, че ви плащаме данъци. Ако имате структурни проблеми трябва сами да си изчистите къщичката.
И защо ти не дадеш тази информация? Ако си полицай би трябвало да си "по навътре" в нещата от мен все пак.
P.S. И престанете (заедно с оня убостник Оубама) да обиждате хората, да се правите на интересни и на ощипани госпожици. Ако вие сте типични полицаи, то вие сте и срам за пагона!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.