Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 24.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Един пенсионер показа как трябва да се действа!нови  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано21.09.09 17:15



http://dnes.dir.bg/2009/09/21/news5104298.html
Така трябва да бъде но къде е държавата, кой ще застане зад гърба на този човек защитил живота си? Има смекчаващи вината обстоятелства-това че е пенсионер от МВР а не действащ служител.



Тема офффнови [re: barak_ubama]  
Автор Пpoфи (минаващ)
Публикувано21.09.09 20:55



К`ви пенсионери те гонят бе малоумник





Тема Re: офффнови [re: Пpoфи]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано21.09.09 20:59



По темата за малоумниците мисля че се разбрахме но пак да ти повторя- малоумник е баща ти че те е събрал с лъжицата от килима и те натъпкал на майкати в оная работа и си се пръкнал ти цървулко!





Тема Re: Един пенсионер показа как трябва да се действанови [re: barak_ubama]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано21.09.09 21:02



Да поясня за олигофрени като прОВЧО - колегата който е стрелял се е пенсионирал пролетта от системата.



Тема Тъпото си е тъпонови [re: barak_ubama]  
Автор Пpoфи (минаващ)
Публикувано21.09.09 21:10



`Срещу 39-годишния бивш полицай Петър Лисичков, който простреля смъртоносно Калоян Стоянчев - Големия Риж, е повдигнато обвинение по член 118 от Наказателния кодекс`



Не е страшно, че си прост. Страшно е, че колкото и мизерна заплата да получаваш - все е много. Писна ми олигофрените вместо да чоплят земята и да продават домати да слагат фуражки на простите си тикви.

п.п. На 39 ли се е пенсионирал бе дебил ?

Редактирано от Пpoфи на 21.09.09 21:17.



Тема Re: Тъпото си е тъпонови [re: Пpoфи]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано21.09.09 22:26



Явно в Бургас прокуратурата е изцяло купена от мутрите, щом законната самозащите бива квалифицирана по този начин.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Тъпото си е тъпонови [re: BlackWolf]  
Автор Пpoфи (минаващ)
Публикувано21.09.09 22:54



Е не, те са длъжни да повдигнат обвинение. Все пак има убит.
Доколкото чета, тепърва са се появили свидетели, които поддържат тезата на експолицая за неизбежна самоотбрана, респективно се предполага и промяна в обвинението.



Тема Re: Тъпото си е тъпонови [re: Пpoфи]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано22.09.09 05:34



ДА ОЛИГОФРЕН-пенсиониран е- вземи и се поограмоти малко кой кога се пенсионирва. ОЛИГОФРЕН СИ ТИ ПИЧ !

Чувал ли си за 1-ва категория труд а не като теб клошарче.



Тема Re: Тъпото си е тъпонови [re: barak_ubama]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано24.09.09 19:27



Абе пич, чета те от известно време, ти полицай ли си?
Ти ли си този на който аз трябва да разчитам в тази държава? На теб ли плащам заплата?
Така ли се държиш и с гражданите в районното ( или ти си просто районен инспектор в някое селце)? Така ли се държиш на улицата, където трябва да ни респектираш, нас гражданите и съответно престъпниците? Щото ако е така, заеби, не само че не ми излъчваш респект, ами и дори бих те заплюла та ако ще и шест униформи да си си надянал и осем шапки на празната глава...



Тема Re: Един пенсионер показа как трябва да се действа!нови [re: barak_ubama]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано24.09.09 19:30



И сега по темата да ти пиша, точно така НЕ трябва да се държи настоящ или бивш полицай! Защото така ми дава пример на мен, че мога да си взема един пистолет и аз да тръгна да ги гърмя, и мен ме дразнят по улиците, не само бившите и настоящи полицаи
Та тук пак показваш че си една огромна грешка в системата на МВР и такива като теб трябва да ги махнат много бързо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.