Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 26.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дали е вярно :нови  
АвторXипepтoниk (Нерегистриран)
Публикувано15.04.09 13:23



Казаха ми, че ако не си взема хапчето за кръвно сутрин и попадна на КАТ, ще ми отнемат 8 точки от книжката и ще ми наложат 50 лв. глоба.
Не е ли малоумие това ?! Кажете ми !



Тема Re: Дали е вярно :нови [re: Xипepтoниk]  
Автор–)– (Нерегистриран)
Публикувано15.04.09 14:35



дали БИ било малоумие не знам, ама знам, че въобще не съществува такова нещо



Тема Re: Дали е вярно :нови [re: –)–]  
АвторXипepтoниk (Нерегистриран)
Публикувано15.04.09 15:58



Ахаа, значи КАТ не иска да се грижи за живота ми, щом не застрашавам друг.
А дали с коланите, дето трябва да се опасваме ако ще и за 30 метра, въпроса не седи по същия начин ?



Тема Re: Дали е вярно :нови [re: Xипepтoниk]  
АвтормиcлA cи... (Нерегистриран)
Публикувано16.04.09 00:18



То и с наркотиците е така. С неслагането на колан можеш да причиниш вреди на самия себе си, с ползването на наркотици можеш да навредиш само на себе си. Няма друго престъпление, при което да те наказват, без да вредиш на никого или да създаваш условия, при които може да пострада някой. Следователно трябва да бъдат разрешени и да се остави възможност на пълнолетните граждани да си решават съдбата сами. Тялото и съдбата си са техни. Дадено поведение трябва да е престъпление само тогава, когото вреди на тялото или съдбата на ДРУГ човек. Ей това винаги е бил принципът, по който аз съм съдил дали нещо е престъпно (или просто гадно, подло, безочливо). А наркотиците и коланите очевидно са извън този простичък принцип.



Тема Re: Дали е вярно :нови [re: Xипepтoниk]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.09 01:15



Да се разбира ли, че от КАТ са виновни за всяко самоубийство в тая страна?!





Тема Re: Дали е вярно :нови [re: Дидa]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано17.04.09 07:33



Мммне! Той иска да каже, че са виновни само тогава, когато успеят да предотвратят самоубийство!
Според мен, този и онзи (дизайнера, прекалил с книгите на Дейвид Айк) са полицаи под прикритие, които нарочно задават малоумни въпроси - с цел подривна дейност и злепоставяне на обществото!



Тема Re: Дали е вярно :нови [re: Дидa]  
АвторXипepтoниk (Нерегистриран)
Публикувано17.04.09 08:18



Ой, главица пълна с интелект тя на бати :-)
Да се разбира, че дали ще си взема хапчето за кръвно или ще се опаша с колан при шофиране е личен избор незастрашаващ здравето, живота и достойнството на околните.

Компренде ? Или да ти го нарисувам ?





Тема Re: Дали е вярно :нови [re: Xипepтoниk]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано17.04.09 18:00



Ми не пич, колана се слага, та като се размажеш някъде да им е по-лесно после да те опаковат...а не да те събират из шосето...
Пък относно околните...в някои случаи колана помага...тогава околните (деца/родители/близки и т.н.) ще се чувстват много по-добре, отколкото да те видят размазан като муха на предното стъкло....
Трябва да спреш да мислиш само за себе си!



Тема Re: Дали е вярно :нови [re: Xипepтoниk]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.09 09:01



Да се разбира, че дали ще си взема хапчето за кръвно или ще се опаша с колан при шофиране е личен избор незастрашаващ здравето, живота и достойнството на околните.

Тогава бЕгай в Европата - там полицаите не са толкова малоумни и ще признават правото ТИ на избор дали да сложиш колан или не.



ПП
Доста си посредствен като провокатор.



Тема Re: Дали е вярно :нови [re: Дидa]  
АвторXипepтoниk (Нерегистриран)
Публикувано20.04.09 12:42



Павлов - да се слави името му


След като в `европата` така постъпват, я и ние. Първосигнално както се казва.

п.п. По добре да съм посредствен провокатор вместо посредствен интелект :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.