Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 01.05.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Тема ВЪПРОС ???нови  
Автор rugera (ловеца)
Публикувано16.03.09 13:07



Може ли да изкажете мнение за протеста на 15.03. ? Някога да се събирали толкова много протестиращи и то от една институция?



Тема Re: ВЪПРОС ???нови [re: rugera]  
АвторПpoфи (Нерегистриран)
Публикувано16.03.09 14:49



Сериозно ли мислиш, че това е повод за гордост и симптом на ментална извисеност ? За да ти помогна в напъните да `разшифрираш` въпроса ми - има един вид бозайници, които приемат аксиоматично авторитета на водача и търгват след него. Характерни са с харизатичните фонеми от вида на ` ме-ее-еее`.

п.п. По един друг пост - виж, не мразя полицията. Не мразя и невестулките. Търтеите - също.Едните са мързеливи, а другите са си крадливи по природа. За полицаите ... мълчание :-)



Тема Re: ВЪПРОС ???нови [re: rugera]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано17.03.09 18:31



А ти можеш ли да изкажеш мнение за

? Някога да е имало толкова много наказани ченгета накуп и то само в едно районно?



Mixy

Тема Re: ВЪПРОС ???нови [re: rugera]  
Автортy144-пpeлитaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.03.09 16:04



Настрана от заяждането-добре сте се събрали,но нещата,които ме притесняват са:
1.Ковчега и хвърлянето на пагони и значки.
2.Количеството полицаи,съпоставено с бройката на хората по гражданските протести-намирисва на страх и репресия.
3.Постигането на определената цел-резултат,клонящ към 0,което ме кара да си мисля,че някой е имал и друга цел,която вероятно е постигнал на гърба на протестиращите.
4.Огромен брой "сумисти"-неприятно е за гледане полицай,който едвам ходи.
Иначе Ви подкрепям-не може когато някой иска да живее по-нормално всички да гракват "тия па кво искат".Търсете си правата желая успех.



Тема Re: ВЪПРОС ???нови [re: rugera]  
Авторzz (Нерегистриран)
Публикувано19.03.09 14:50



Ако бяхте така единни и в борбата срещу престъпността, нямаше да има нужда да се излагате по градинките.



Тема Re: ВЪПРОС ??? [re: zz]  
Автор den_zuk (непознат )
Публикувано20.03.09 03:43



смешници, ако могат да си мотивират увеличението с действия бих го подкрепил....нещо от сорта - вие ни вдигате заплатите с 20 процента, ние сваляме престъпността с 10%, а те ми се оплакват като сополиви бабички и по цял ден нищо не вършат, ако на 10 -1 работи както трябва пак добре.кво ще стане като им увеличат заплатите- просто ще спрат да плачат за 6 месеца и после пак.и къде са вътрешни войски да им свиват перките когато "протестират"?



Тема Re: ВЪПРОС ???нови [re: den_zuk]  
Авторcмeшниk (Нерегистриран)
Публикувано20.03.09 04:54



"вие ни вдигате заплатите с 20 процента, ние сваляме престъпността с 10%"


Абе ти нормален ли си?
Подобно обещание би означавало, че в момента не правят всичко, което смятат, че биха могли да правят! При което би последвал въпросът защо не го правите, при положение че е ясно, че щом някой се е хванал на една работа при дадени условия, той очевидно трябва да дава всичко от себе си.
Това, което говориш, е невъзможно.



Тема Re: ВЪПРОС ???нови [re: rugera]  
АвторПиян пoлицaй/нopмaлнo/ (Нерегистриран)
Публикувано23.03.09 22:28



Много мълчите бе колеги.Като насрани гъзове.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.