Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 07.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕнови  
АвторHOBИЯ (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 18:26



Здравейте и от мен:) Тези дни влязох за обучение в ЦСПП София.
За незапознатите това е сержантското училище в което отиват полицайте след като са одобрени и са назначени за стажанти в системата на МВР.
Сега ще ви запозная основно с нововъведенията.
Обучението е 9 месеца(при 6 месечни преди това).Обучаваме се по нова система която ще ВЪЗРОДИ българската полиция.За съжаление 100 човека (толкова сме общо) не могат да я втзродят цялата система, но поне ще се опитаме да промениме нещичко в практиката.
Няма нужда да казвам че целия ден от 7 и 30 до 16 и 30 ни е запълнен с учение.Все пак нали за това сме там.
Тук съм да успокоя някой от вас, типично по песимистично настроените че няма нищо от типа "Ама чичо не ви ли се обади да ме пуснете" или "Ама аз съм син на еди кой си".... Вече връзкарщината отпада, освен ако не си от високите етажи разбира се.
Общо взето като в казармата е, един връзкар, всички върху него:)
Няма да навлизам в подробности кое какво.Само ще поздравя преподавателите, ако някой от тях чете това. Искам да знаят че ще дадеме всичко от себе си за да научиме законите на страната и да сме в помощ на гражданите винаги!
Надявам се че някой ще ме подкрепи от форума, и че ще има по малко песимисти.
Надявам се също че повечето хора започнаха да чувстват подобрение на качеството на полицейската дейност. И искрено се надявам скоро, след като одобрят изменението в закона за МВР, че ще имаме по високи заплати, респективно на качествено свършената работа. И много ми се иска гражданите да повярват в нас истински, а не под прицел.
За всичко това което си пожелавам ме чака много работа.
Пожелайте ми успех, не само на мен но и на всички тези 100 човека който се обучават по новата система.
Благодаря ви за вниманието.

Поздрави НОВИЯ



Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕнови [re: HOBИЯ]  
АвторMirU (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 23:53



Здравей!
Явно аз съм първият, който ти пише. Честито от мен:)
В момента работя в частна охранителна фирма. Не съм охрана, но не е от значение работата ми... Надявам се един ден да станем колеги:))
УСПЕХ ти желая!!! От сърце:))



Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕнови [re: HOBИЯ]  
АвторПoлицaйчe пeдepacтчe (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 04:04



Честито,колега.





Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕнови [re: HOBИЯ]  
АвторMилициoнepa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 10:46



Първо честито колега.
Навярно много се радваш, че си попаднал в нашите редици. Но действителността е съвсем друга. Хората са различни – едни те уважават други те плюят. Плюещите са много повече. Ще ти трябват около пет години в системата за да разбереш аджаба за какво става дума. Радвам се, че си такъв оптимист. След пет години служба гарантирам ти че ще станеш песимист. И последно наученото в школата 80 процента няма да ти трябва в практиката. Значи ще трябва да учиш още много и то от самата практика. На слука колега.





Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕнови [re: HOBИЯ]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 18:15



Поздрав и от мен! Пожелавам ти да станеш един съвременен полицай - усмихнат, честен, безкомпромисен и отзивчив. Тук можеш да прочетеш много критики към колегите ти, но то е защото искаме НАШАТА полиция да е европейска. Сигурен съм, че ще бъдеш такъв, какъвто ти пожелах, успех!



Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕнови [re: HOBИЯ]  
Автор Tъй, тъй... (Член 209)
Публикувано15.10.07 20:05



Честито и от мен. Щом това си искал, пък си го и постигнал, значи си щастлив.

Всички се надяваме с такива младежи като теб МВР да стане европейска институция!
Дано поне българското общество да я заслужи. И, ако не друго, ама поне заплатите ви да направи европейски, та да имате и стимул, а не само ентусиазъм.

Успех!

Човек не знае какво губи, когато печели и не знае какво печели, когато губи


Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕнови [re: HOBИЯ]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано15.10.07 23:10



Успех и от мен. Дано думите ти не останат само високопарни слова в тоzи форум и ентусиаzма ти не спадне след края на обу4ението. Дай Боже пове4е свестни хора в системата на МВР, които не влиzат там само zаради лесните ру6вети.

Mixy


Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕнови [re: HOBИЯ]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано16.10.07 19:24



Първо завърши гимназия, че да пропишеш по-грамотно! Как ли си изкарал тестовете за интелигентност?!





Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕ [re: Sargon lll]  
АвторHOBИЯ (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 20:07



Аз ще ставам полицай,а не учител





Тема Re: ВЕЧЕ СЪМ ВЪТРЕ [re: Sargon lll]  
Авторilliterate (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 20:50



Ако си мислиш, че по-интелигентният задължително е и с по-добър правопис, значи не си особено интелигентен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.