Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 16.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Къде е гражданското общество?нови  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 23:09



Защо ние гражданите не сме солидарни с полицаите? Защо вкупом не се борим за техните права, за да могат и те после да се борят за нашите!
Няма единство!
Срамувам се, че съм българин!



Тема Re: Къде е гражданското общество?нови [re: Гpaждaнин]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано20.12.08 09:37



Аз също се срамувам, че съм българин и една от причините е българската полиция. Как тогава да я подкрепям?!





Тема Re: Къде е гражданското общество?нови [re: Sargon lll]  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 11:51



Така е, във всяко стадо има мърша, но все от някъде трябва да се започне. Трябва да сме единни всички за да успеем. Ако се делим на полицаи, студенти, лекари и прочие, нищо няма да постигнем и все на едно място тъпчим.
Обединението е сила, която е доказала своята сила.
И аз съм си патил от полицай, но не вярвам всички полицаи да са корумпирани.
Трябва да ги подкрепим, за да може те нас да подкрепят, а не да разчитаме на частни охранители за домовете си, офисите си, вилите си на които даваме куп пари почти без резултат при това доброволно.
Нека тези пари отидат в полицията, защото и живота на полицая не е лек. Застрашен е! И как да рабортят, когато залавят добре познати престъпници и същите престъпници ги пускат под гаранция срещу 200 лева, а после и ги освобождават!
Искам да кажа, че не съм полицай и нямам нищо общо с полицията! Но пак повтарям, че трябва да сме единни във всичко!



Тема Re: Къде е гражданското общество?нови [re: Гpaждaнин]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 18:49



Гражданин, съгласен съм,няма значение кои какво работи,ние с това разделение не можем да консумираме гражданските си права.Никои работещ било в училището,било в болницата,било в мините,било полицаи,не получава заплата адекватна на нуждите му за оцеляване.Разни там експерти изчисляват минималния праг на бедност,а тои тоя праг е съвсем с по-различни показатели от показваните.Знаеш ли какво казват в западната обединена Европа / " Когато повече от 10% от семеиния бюджет отива за изхранване на семеиството,работите не са на добре" / ,ха сега си сметнете драги български граждани,колко % от семеините ви бюджети отиват за храна и то за каква храна





Тема Re: Къде е гражданското общество?нови [re: Sargon lll]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 23:17



Щом те е срам, че си българин - бий си камшика и да те няма! Свят широк. Ама там полицията бие за такива приказки срещу нея и после е**т в затвора. Не вярвам последното да те спира. Тогава какво?



Тема Re: Къде е гражданското общество?нови [re: Дидa]  
Автор AirCooled ()
Публикувано22.12.08 11:32



Какво гражданско общество?
Защо трябва да сме съпричастни с проблемите на ушевите? Действително сред тях има и свестни хора но са много малко.
Нали те ушевите, от най-високите етажи на йерархията до уличния ушев "бичкия" са виновни за двадесет годишният демократичен цирк! Докато се вихреха мутрите 90-те години стояха отстрани и облизваха паницата


Сега мутрите вече са бизнесмени а ушевите пак са преебани.
Кого искаш да уважаваме? Тези които се развозват по цял ден а ти неможеш да пресечеш спокойно улицата?



Тема Re: Къде е гражданското общество? [re: Дидa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано22.12.08 19:06



Това, че се срамувам да съм българин, не значи, че отричам факта, че съм! Всеки нормален българин трябва да се срамува, че е такъв! Но, всеки истински българин не трябва да бяга от отговорността, че е българин! Щом се срамува, той трябва да се стреми да влее ново значение в понятието "българин" и да се надява, че един ден вече няма да се срамува от това, че е такъв!

Естествено, проста пачица като теб няма да разбере това!



Тема Re: Къде е гражданското общество?нови [re: Sargon lll]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 17:11



men sashto me e sram da kaja 4e sam balgarin zaradi bezhabernite policai



Тема Re: Къде е гражданското общество?нови [re: Sargon lll]  
Авторzzr (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 17:51



срамуваи се от законите във Бг ,защото те връзват ръцете на полицая.защото полицията хваща голяма част от престъпниците но други са тези които ги съдят и пущат.





Тема Re: Къде е гражданското общество?нови [re: zzr]  
Авторbp (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 22:02



Като гледам,на повечето КАТ ви е проблема щото вземали рушвети.
А някой да и е бъркал в джоба ? Не е!
Сами си давате, образно казано сами се одупвате.
Драги съграждани и съселяни, законите са едни за всички, даващия е точно толкова виновен, колкото и вземащия, но по типично нашенски манталитет искаме да важат и да се спазват от всички други, но не и от "мен" или ако може нещо компромисче или нещо за "почерпка" и айде...
Та така, предлагам плюещите и серещите в тоя форум да си сложат ръката на сърцето и да кажат:
-колко километра средно на ден шофират
-от колко години
-колко акта за нарушения имат
Ако е нито един, то или е лъжец или дава рушвети на катаджиите.
Съгласен съм, че много от знаците са неадекватно поставени, както и много други неща не са актуални, но това не е от кометенттността на полицията ....
Дълга и тъжна е тая история и както се казва:
"И аз не знам как е, но и така не е"
Личното ми мнение е, че законите така се пишат със скрити вратички в тях. Всички закони.
Хората които ги приемат са некомпетентни и разчитат на "експертите"....
Всички виждаме, че за пари всичко се прави, дори и деяния противоречащи на здравия разум и пр. ....
Сержантите на пътя са между чука и наковалнята, но,
като ви спрат и ви кажат:"виновен си, кво шъ прайм", колко от вас казват: "каквото пише в закона". М?
Останете си със здраве и преди да плюете и серете помислете...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.