Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 12.05.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За плюещите полицията... [re: MasterBuilder]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано19.06.07 23:43



Ще ме светнеш ли?



Mixy

Тема Re: За плюещите полицията... [re: MasterBuilder]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано19.06.07 23:45



Да кажем, че имам някои виждания по въпроса "какво не е ОК", но определено не са за тая тема ...

Mixy


Тема Re: За плюещите полицията... [re: MasterBuilder]  
АвторБaбa Гицka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 05:33



Ей паля4о,видя 4е Mixy се саморедактира и ти запо4на.,,Видяла жабата,4е подковават коня и тя вдигнала крак,,



Тема Re: За плюещите полицията... [re: Mixy]  
Автор MasterBuilder ()
Публикувано20.06.07 09:04



За такова нещо никой не може да ти помогне!Трябва сам!





Тема Re: За плюещите полицията... [re: Шaшaв]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано20.06.07 09:26



Струва ми се не ви стига капацитета да схванете същността на проблема !!! Полицията като институция си е съвсем наред, проблема идва от морала на работещите в тази институция и чувството за безнаказаност, което развиват рано или късно. Попитайте някой полицай за някоя улица

в 90% от случайте отговора е - аз от къде да знам беееее !!! Преди години ми се случи да работя в клуб за платена любов като охрана - познайте какво работеше собственика на клуба - беше дознател в 1-во !!! Най наглия квартален автокрадец - брат му - дознател в 4-то - вади го всеки път !!! Кокаинов дилър с полицейска охрана - виждалли ли сте ???? Аз съм !!! Пребит и обран чужденец от двама полицай - познавате ли ??? Аз познавам !!!! Да не говорим че приказката гарван - гарвану око не вади там важи 100 % че и повече !!! Последния пример е бития фоторепортер - оказа се че не е бит . Вярвам, че там все пак има и свястни хора, за съжаление обаче процента им е толкова малък, че се губят сред гадовете !!! Не са виновни полицайте - живота стана такъв, но имаш избор или да запазиш себе си или да се потдадеш, аз вярвам, че всичко се връща !!!

Leben und leben lassen !

Тема Re: За плюещите полицията... [re: Arsonn]  
Автор MasterBuilder ()
Публикувано20.06.07 10:30



Ами, ти, будна съвест на обществото - какво направи като видя всичко това? Сигнализира ли някъде, подаде ли жалба? Или ще кажеш, че няма смисъл, защото всички са еднакви и "гарван гарвану око не вади"! Ами не е така! Защото аз пък ще ти разкажа за случаи, когато полицаи са викали свидетели на престъпления отпреди 2 год., за да разследват свои колеги, които не са си свършили работата (и това не са единични случаи). Защото за разлика от теб има много хора, на които им стиска да разкажат това, което са видели на точното място, а не просто да си драскат по форумите и да зоват за идеали. Идеалите се постигат с действие, но не всяко движение е действие!



Тема Re: За плюещите полицията... [re: MasterBuilder]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано20.06.07 10:38



Когато нямаш доказателства приказките ти са празни !!! Видял съм много повече, пък и ти виждаш, както и всички, че Костов, Софиянски и пр. са крадци и мястото им е в затвора, там ли са ???!!!???!!!

Leben und leben lassen !


Тема Re: За плюещите полицията... [re: MasterBuilder]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано20.06.07 11:04



Ами нека тогава си седя в заблуждение и невежество.



Mixy

Тема Re: За плюещите полицията... [re: Arsonn]  
Автор8) (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 13:58



Да, приказките ти наистина са празни.
Софиянски и Костов са крадци?! Ти нормален ли си? Чак пък сме го виждали всички... Внушения ли се опитваш да правиш?
ТИ НОРМАЛЕН ЛИ СИ, ПИТАМ?



Тема Re: За плюещите полицията... [re: 8)]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано20.06.07 14:10



Не всички са слепи маймуни, каквато явно си ти !!!! Да не мога да го докажа и за сега никой не може, но това не значи, че не знам !!!

Leben und leben lassen !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.