Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 26.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Абе педераси...нови  
АвторVenci (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 22:11



За шести път ми обират вилата. Еба ви и у полицаите утрепани, това ако е полиция в тая държава...





Тема Re: Абе педераси...нови [re: Venci]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано06.01.07 15:31



Ми, наеми си мутри да те пазят от полицаите де.

Щирлиц



Тема Re: Àáå ïåäåðàñè...нови [re: Venci]  
Авторzz (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 15:40



Постави се на мястото на полицаите и сам си направи сметката. Кое ще ти е по-изгодно, да намериш крадците или те да ти носят доходи всеки месец, за да не ги хванеш?



Тема Re: Àáå ïåäåðàñè...нови [re: zz]  
АвторVenci (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 15:25



Хич не ме интересува и няма да се поставям на мястото на никого - нито съм длъжен, нито искам. След като са се хванали на хорото - ще го играят как си е по закон. Като не могат или не искат ще хващат пътя.
При доказани извършители, пълно досие с достатъчно доказателства за процес, двама тепагьоси се ошумоляват.
Писна ми и заведох жалба в военната прокуратура и отделна в районната ми по дознанието. Оказа се че преписката изобщо не е стигала до прокуратура.
На 20 февруари съм на делото във военна, а районната прокуратура назначи изслушването в районния за 25 февруари.
Затова полиция или не полиция аз викам да го духат. Или ще вършат работа или ще сдават униформата и значките. Ш ги еа у пеерасите



Тема Re: Абе педераси...нови [re: Щиpлиц]  
АвторVenci (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 15:26



А дали няма да ми е по-изгодно една полоса с противопехотни мини, а?





Тема Re: Абе педераси...нови [re: Venci]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано07.01.07 16:16



Ми, не знам. Полицаите са обучавани, може да знаят да ги обезвреждат. ;о(

Щирлиц



Тема Re: Àáå ïåäåðàñè...нови [re: Venci]  
Авторzz (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 10:40



Стискам палци да си получат заслуженото!



Тема Re: Абе педераси...нови [re: Venci]  
АвторOfficer (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 21:54



Полицията няма (и никога никъде не е имала) правомощие да вкарва хората в затвора. Вкарва ги СЪДЪТ след разследване, което се ръководи от ПРОКУРОР.
Така, че докато те не си свършат работата и тези хора не влязат на топло, могат да ти оберат вилата не 6, ами 106 пъти !!!

А полицаите могат само да задържат кавалите за 24 часа, което предполагам, че са правили нееднократно. Ама файда от това никаква.
Мога да те разбера как се чувстваш, но ако си решил да си го изкараш на полицията, като пускаш жалби във ВП... ще си замълча, че да не се изразявам грубо.



Тема Re: Абе педераси...нови [re: Officer]  
Авторzz (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 11:15



Чети внимателно "преписката изобщо не е стигала до прокуратурата". Така че, наистина по-добре си замълчи.



Тема Re: Абе педераси...нови [re: zz]  
АвторOfficer (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 15:36



А, ти вземи да прочетеш НПК. Автора говори за "дознание". Следователно, не е възможно да не е стигнало до прокуратурата, най-малкото поради факта, че самото дознание се ОБРАЗУВА от ПРОКУРОР !!!

Освен това, автора говори за, цитирам: "...При доказани извършители, пълно досие с достатъчно доказателства за процес...".
Предполагам, се сещаш, че папката с данни за извършителите, не се пълни от самосебеси. Явно, някой от "полицаите смотани" взел, че я е напълнил с "достатъчно доказателства за процес". Тоест свършил си е работата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.