Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 16.05.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!!нови  
АвторБeceн oт бeзxaбepиe (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 11:59



Датата е 15.08.2006, мястото - гара Бойчиновци преди заминаване на БВ 7622. С един познат пътувахме до Монтана и се връщахме в София. На връщане обаче нямахме време да му бъде заверен билета(аз пътувам със служебна карта) и се качихме направо във влак 71210 към Бойчиновци. Във влака, кондуктора каза, че билета може да бъде заверен в Бойчиновци и пътуването да продължи. Отидохме с него на Билетна каса, от където ни отказаха заверка, качихме се във вл. 7622, където директно отидохме при кондуктора, който се държеше изключително вулгарно и приличаше на пиян! Съответно аз като железничар му напомних за парите, които взимат на ръка и да не скача срещу 14 годишно дете(толкова е възрастта, на момчето пътувало с мен). Напуснахме фургона на влака и отидохме при началник - гара Бойчиновци, който също отказа заверка на билета, щото не му било в правата. През това време оня кондуктор от влака доведе полицай със сл.№004423, който също се държеше вулгарно и не оставяше да бъде разказана историята. Налетя върху хлапето с думите, че е било псувало кондуктора, каквото не се беше случило! Започна да заплашва, че ще загазиме и т.н. след което се изпари на някъде. Във влака също имаше екип на Транспортна полиция, който когато реших да се оплача от кондуктора се скри някъде из влака. После продължихме пътуването до Мездра с нов билет, за който дадох последните си пари и стигнахме до Мездра, където качих хлапето на вл. 20206 до София. Там също имаше някакъв полицай, който се качи от Своге и се направи на любопитен защо пътуваме в задната кабина на ЕМВ, БЕЗ ДА Е НА РАБОТА!!!!! и обяснение му беше отказано. Също така този пък ми забрани да седя на последния прозорец в пътническия салон и ме застави да се върна в задната кабина потив всички правила, естествено му отказах. Започна да крещи, че му лазя по нервита, а аз го поканих да дойде в кабината да се разбереме по железничарски, но така и не дойде!
Нека попитам аз кой и срещу какво дава на разни дришльовци служба в Полицията и им позволява да се държат с хората като с престъпници, независимо какви са те и също така да попитам някой началник на Траснпортна полиция ДО КОГА НАГЛИ УТРЕПКИ С УНИФОРМИ НА ПИЛИЦИЯТА ЩЕ НАХАЛСТВАТ ПО КАБИНИТЕ НА ЛОКОМОТИВИТЕ И ЕМВ И ЩЕ ИЗНУДВАТ МАШИНИСТИТЕ ПО НЯКОИ МЕЖДУНАРОДНИ ЛИНИИ ДА ПРЕВОЗВАТ НЕЗАКОННО КУПЕНИ ЦИГАРИ В КАБИНИТЕ НА ЛОК. И ЕМВ!!!??? АКО НЯКОЙ МАШИНИСТ СИ ИЗПАТИ ЗАРАДИ ТЕЗИ ТЕХНИ ДАЛАВЕРИ ТЕ ЛИ ЩЕ МУ ХРАНЯТ ДЕЦАТА!?



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
АвторEдин пocтpaдaл (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 12:05



И също така къде беше вчера гаровия полицай на гара захарна фабрика!Защото ако беше той можеше да не убият работик на НКЖИ





Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Eдин пocтpaдaл]  
АвторБeceн oт бeзxaбepиe (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 12:32



Ами къде е въпросният полицай?!
Вероятно е отишъл до близката безмитна зона за евтини цигари и след това, използвайки служебното си положение се е качил в задната кабина на някой лок....



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 01:37



На чети бе мрънкяло. Пак у полицията се огледа.

МВР e задържало заподозрени във връзка убийството на 61-годишния железничар, извършеното през нощта на 15 август на гара “Захарна фабрика”.
Засега от министерството не предоставят повече информация за задържаните. За убийството сигнализира ръководителят на движение на жп гара Захарна фабрика. Той съобщи, че неизвестни са нанесли побой на двама мъже на 61 и 69 години пред гарата. 61-годишният мъж, железничар, е откаран в “Пирогов”, където по-късно починал. Установено е, че убийците са взели два мобилни телефона, 1000 лв. и газов пистолет.

И едно пояснение за плиткото ти мозъче. Те са ЗАПОДОЗРЯНИ, докато не ги осъдят. Тогава като ги осъдят ще са убийци. Сега са заподозряни, защото още не е гледано делото и както знаем всеки е невинен до доказване на противното.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: .]  
АвторБeceн oт бeзxaбepиe (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 12:07



Абе не знам ние железничарите или калпавите полицай са с плитки мозъци.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 12:12



Ми явно ти. То не мое на всяко кръстовище, на всяка гара, на всеки километър по магистралите, във всяко училище, всяка детска градина, да има полицай. :) малко са. и после ревете ще си плащали данъците. А знаеш ли за да има на тези места полицай какви данъци трябва да плащаш ?



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: .]  
АвторБeceн oт бeзxaбepиe (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 16:29



Еее, не можело...
А когато трябва да взимате рушвети сте навсякъде. Не би ме учудило скоро да дойдете до жп. линиите да махате със стоп - палката и да искате 10 лв...



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 16:49



1-во аз не махам на никой с нищо щото не съм полицай. Мога да ти помахам на теб със среден пръст обаче ако настояваш.
2-ро не би било лошо да ходят и вас да ви стегнат щото после като се качиш на колата и си мислиш че караш влака и всички трябва да ти дават път. То и при вас не е цвете за мирисане. БДЖ било на загуба. Ебати загубата. Като гледам какво ПЕЖО сте си купили за "представителни" нужди .. еби му майката просто ...



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: .]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 12:12



Лъжеш Точков, лъжеш. В един предишен пост писа за своите "колеги", сега не бил полицай. Хайде, не си мисли, че ти като помниш по три секунди и ние сме така.
Сега очаквам тирада от псувни, Точков, но тъпа ви е семката полицейска, каквото и да правите, колкото и да се пънете.
Кажи му полицай, и повече не го обиждай.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: haha]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 15:37



Ако ми го покажеш тоя пост ще се самоубия ритуално пред НДК.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.