Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 05.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!!  
АвторБeceн oт бeзxaбepиe (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 11:59



Датата е 15.08.2006, мястото - гара Бойчиновци преди заминаване на БВ 7622. С един познат пътувахме до Монтана и се връщахме в София. На връщане обаче нямахме време да му бъде заверен билета(аз пътувам със служебна карта) и се качихме направо във влак 71210 към Бойчиновци. Във влака, кондуктора каза, че билета може да бъде заверен в Бойчиновци и пътуването да продължи. Отидохме с него на Билетна каса, от където ни отказаха заверка, качихме се във вл. 7622, където директно отидохме при кондуктора, който се държеше изключително вулгарно и приличаше на пиян! Съответно аз като железничар му напомних за парите, които взимат на ръка и да не скача срещу 14 годишно дете(толкова е възрастта, на момчето пътувало с мен). Напуснахме фургона на влака и отидохме при началник - гара Бойчиновци, който също отказа заверка на билета, щото не му било в правата. През това време оня кондуктор от влака доведе полицай със сл.№004423, който също се държеше вулгарно и не оставяше да бъде разказана историята. Налетя върху хлапето с думите, че е било псувало кондуктора, каквото не се беше случило! Започна да заплашва, че ще загазиме и т.н. след което се изпари на някъде. Във влака също имаше екип на Транспортна полиция, който когато реших да се оплача от кондуктора се скри някъде из влака. После продължихме пътуването до Мездра с нов билет, за който дадох последните си пари и стигнахме до Мездра, където качих хлапето на вл. 20206 до София. Там също имаше някакъв полицай, който се качи от Своге и се направи на любопитен защо пътуваме в задната кабина на ЕМВ, БЕЗ ДА Е НА РАБОТА!!!!! и обяснение му беше отказано. Също така този пък ми забрани да седя на последния прозорец в пътническия салон и ме застави да се върна в задната кабина потив всички правила, естествено му отказах. Започна да крещи, че му лазя по нервита, а аз го поканих да дойде в кабината да се разбереме по железничарски, но така и не дойде!
Нека попитам аз кой и срещу какво дава на разни дришльовци служба в Полицията и им позволява да се държат с хората като с престъпници, независимо какви са те и също така да попитам някой началник на Траснпортна полиция ДО КОГА НАГЛИ УТРЕПКИ С УНИФОРМИ НА ПИЛИЦИЯТА ЩЕ НАХАЛСТВАТ ПО КАБИНИТЕ НА ЛОКОМОТИВИТЕ И ЕМВ И ЩЕ ИЗНУДВАТ МАШИНИСТИТЕ ПО НЯКОИ МЕЖДУНАРОДНИ ЛИНИИ ДА ПРЕВОЗВАТ НЕЗАКОННО КУПЕНИ ЦИГАРИ В КАБИНИТЕ НА ЛОК. И ЕМВ!!!??? АКО НЯКОЙ МАШИНИСТ СИ ИЗПАТИ ЗАРАДИ ТЕЗИ ТЕХНИ ДАЛАВЕРИ ТЕ ЛИ ЩЕ МУ ХРАНЯТ ДЕЦАТА!?



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
АвторEдин пocтpaдaл (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 12:05



И също така къде беше вчера гаровия полицай на гара захарна фабрика!Защото ако беше той можеше да не убият работик на НКЖИ





Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Eдин пocтpaдaл]  
АвторБeceн oт бeзxaбepиe (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 12:32



Ами къде е въпросният полицай?!
Вероятно е отишъл до близката безмитна зона за евтини цигари и след това, използвайки служебното си положение се е качил в задната кабина на някой лок....



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 01:37



На чети бе мрънкяло. Пак у полицията се огледа.

МВР e задържало заподозрени във връзка убийството на 61-годишния железничар, извършеното през нощта на 15 август на гара “Захарна фабрика”.
Засега от министерството не предоставят повече информация за задържаните. За убийството сигнализира ръководителят на движение на жп гара Захарна фабрика. Той съобщи, че неизвестни са нанесли побой на двама мъже на 61 и 69 години пред гарата. 61-годишният мъж, железничар, е откаран в “Пирогов”, където по-късно починал. Установено е, че убийците са взели два мобилни телефона, 1000 лв. и газов пистолет.

И едно пояснение за плиткото ти мозъче. Те са ЗАПОДОЗРЯНИ, докато не ги осъдят. Тогава като ги осъдят ще са убийци. Сега са заподозряни, защото още не е гледано делото и както знаем всеки е невинен до доказване на противното.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: .]  
АвторБeceн oт бeзxaбepиe (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 12:07



Абе не знам ние железничарите или калпавите полицай са с плитки мозъци.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 12:12



Ми явно ти. То не мое на всяко кръстовище, на всяка гара, на всеки километър по магистралите, във всяко училище, всяка детска градина, да има полицай. :) малко са. и после ревете ще си плащали данъците. А знаеш ли за да има на тези места полицай какви данъци трябва да плащаш ?



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: .]  
АвторБeceн oт бeзxaбepиe (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 16:29



Еее, не можело...
А когато трябва да взимате рушвети сте навсякъде. Не би ме учудило скоро да дойдете до жп. линиите да махате със стоп - палката и да искате 10 лв...



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 16:49



1-во аз не махам на никой с нищо щото не съм полицай. Мога да ти помахам на теб със среден пръст обаче ако настояваш.
2-ро не би било лошо да ходят и вас да ви стегнат щото после като се качиш на колата и си мислиш че караш влака и всички трябва да ти дават път. То и при вас не е цвете за мирисане. БДЖ било на загуба. Ебати загубата. Като гледам какво ПЕЖО сте си купили за "представителни" нужди .. еби му майката просто ...



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: .]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 12:12



Лъжеш Точков, лъжеш. В един предишен пост писа за своите "колеги", сега не бил полицай. Хайде, не си мисли, че ти като помниш по три секунди и ние сме така.
Сега очаквам тирада от псувни, Точков, но тъпа ви е семката полицейска, каквото и да правите, колкото и да се пънете.
Кажи му полицай, и повече не го обиждай.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: haha]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 15:37



Ако ми го покажеш тоя пост ще се самоубия ритуално пред НДК.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!!нови [re: Бeceн oт бeзxaбepиe]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 12:05



Бесен не разбирам какво са ти виновни полицаите ? Погледни първо вие с твоя приятел колко грешки сте допуснали и след това плюите по другите . Ако наистина така е приклюучило пътуването ви вие сте късметлий .



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!!нови [re: Лили]  
Автор generaleto (непознат )
Публикувано30.08.06 15:45



Лили, подкрепям те напълно. Ако вместо да беснее, "жепееца" почне и да мисли, ще си спести доста неприятности. А и "БЕСЕН", при положение, че довечера се напиеш у вас и се издрискаш в средата на хола, пак ли ще е виновна полицията, че е нямало кой да те спре и озъпти:)



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: generaleto]  
Автор lok45111 ()
Публикувано03.10.06 09:43



Пътуването си завърши точно така, защото моето служебно положение ми осигурява помещение ЗАБРАНЕНО за полицаи!!! Още повече, че за да се качи там, въпросният плиткоумен идиот трябва да има карта за "Правокачване в кабината на локомотив8МВ", да е преминал инструктаж по "Безопасност и здраве при работа в локомотивното стопанство", инструктаж по "Безопасност и здраве при работа в среда с високо напрежение", да е преминал при деж. деломайстор и да е проверен за алкохол от лекар и удостоверено с мед. бележка. Тогава вече същият трябва да дойде, да покаже всички тия работи, аз да запиша в бордовия дневник, че г-н ..... ще пътува в кабината с документ №.... от гара ... до гара ...!!! Освен това, пътуващият в кабината трябва да спазва следните неща:
1. Лицето, пътуващо в кабината на локомотив/МВ няма право да смущава работата на локомотивната бригада и да се намесва в работата им, освен в случайте когато действие или бездействие на същата застрашават сигурността на движението;
2.Пътуващият в кабината задължително спазва всички разпореждания на локомотивната бригада;
3.По време на пътуване, лицето, имащо право да пътува в кабината няма право да употребява спиртни напитки или упойващи вещества, както и да превозва багаж, по - голям от чанта;
4.Лицето, пътуващо в кабината на локомотив/МВ няма право да извършва каквито и да е операции с локомотива без това да е разпоредено от лок. машиниста, както и да се придвижва в машинното помещение без контрол от лок. машинист;
5.Органите на "Транспортна полиция" пътуват в ЗАДНАТА кабина на локомотива, когато същите са назначени за охрана на скъпи товари или се придвижват до определеното им местоназначение, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО само в случайте, когато влака няма служебен или пътнически вагон;
6.Журналисти и други специални лица пътуват в която и да е кабина на локомотива след предварително получено разрешение и след преминаване на инструктаж. Същите спазват разпорежданията на лок. бригада;

Сега белким ви стане ясно за какво иде реч и, че ПОЛИЦИЯТА НЯМА ПРАВО ДА ПЪТУВА В КАБИНАТА БЕЗ РАЗРЕШЕНИЕ!!!



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: lok45111]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 12:17



Lok45111 твоята цел е само и единствено да изливаш помия върху служителите на Транспортна полиция . Причината да си така настроен ми е пределно ясна . Ти си служител на БДЖ и си свикнал да си докарваш по някакъв начин някакъв допълнителен доход , но за твое нещастие полицаите са ти затворили кранчето и на теб не ти остава нищо друго освен да плюеш . Всички полицаи от РУТП имат карти , които им ДАВАТ право да се возят в машината ( с предварително изготвен от съответните началници план разбира се ) . Това , че на теб не ти харесва да има около теб органи на реда си е твои проблем . Разбирам те , че си свикнал с този допълнителен доход и сега ти е криво и не ти остава нищо друго освен да плюеш по адрес на полицията . Плюй .



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Лили]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 21:36



Абе то не сам по транспортна. В България полицията е виновна за всичко. И за глобалното затопляне. Тия хора са комплексари. Като толкоз им е крив живота що не ходят да протестират срещу тия които измислят законите ами протестират и плюят по изпълнителите.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Лили]  
Автор lok45111 ()
Публикувано03.10.06 22:50



Ама, како, какъв доход?! Кви 5 лева?! От електровоза една кофа ток ли ще задигна?!



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Лили]  
Автор lok45111 ()
Публикувано04.10.06 08:45



Помията е заслужена за някои служители. И защо пък реши, че ме е страх като има полиция в машината?! И защо също така говориш без да си запозната с нашите нормативи. Правокачванията се издават поименно и слещу списък, одобрен от дирекция "Локомотиви" на БДЖ - ЕАД. И ако 10 човека имат карти, останалите нямат, така, че пак са в нарушение. Защо реши, че всеки гаров полицай има правокачване. Първо се запознай с нормативите на БДЖ и тогава пиши защото си смешна, както тези, които нахалстват по машините. И пак да ти кажа, че странични доходи има само при дизелите, а аз там не съм стъпвал. От електровоза освен да си заредя GSM-а с държавен ток друго не мога да спечеля, така, че стига си ставала за смях в защита на неправедните.



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: lok45111]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 17:10



Това което казваш говори колко не си запознат със задълженията си . Ти си длъжен да знаеш кои има право да се вози в машината ( локомотива ) Не зная от колко време си машинист , но ще те помоля да не се изказваш НЕПОДГОТВЕН . Всички полицаи от Транспортна полиция имат карти , които им дават право да се возят в машината . Разбира се не когато те сами си решат . Това смятам , че е недопустимо да не знаеш . Това , че на теб не ти е приятно си е твои проблем . Ако не ти накърняват интереса не разбирам , защо е тази ненавист . Що се касае за познаване на нормативите ти препоръчвам да си по внимателен на инструктажите при деломайстора . Поинтересувай се малко ( за да не изпадаш в такива смешни ситуации ) и заповядай . Много ми и интересно дали ще имаш доблеста да си признаеш , че заслепен от омразата си писал глупости .



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: .]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 17:14



Това са хора заслепени от злоба и омраза .



Тема Re: Транспортна полиция - РУТП Мездра - Боклуци !!нови [re: Лили]  
Автор lok45111 ()
Публикувано04.10.06 21:56



Много добре познавам нормативите. Както горе писах, полицаите се возат при определени условия, а не нахалстват когато на тях им скимне. Но я ела, по 5-та линия да видиш... там е Индия. Искат д9а се врат се в машината, а пречат не за друго, а защото и без това ни е нервно и стават сто повреди, а ние носиме отговорност за тях ако поради ТЪПОТИЯ ги пребие тока(Дано ги тресне де)



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: lok45111]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 23:24



Ако познаваше нормативите нямаше да твърдиш , че полицаите нямат право да пътуват в машината . Това , че пътуването трябва да бъде съгласувано , ти го казах аз . Твоето твърдение беше , че те нямат право да пътуват в машината . Факта , че те изнервя тяхното присъствие си е твой проблем . Никой не ти дава право да осуетяваш тяхната дейност . Те също носят отговорност и не биха тръгнали на своя глава да се возят , както на теб ти изглежда . Но като виждам отношението ти към тях , не бих се учудила да продължаваш да си измисляш разни неща . Информирай се (подготвяй се) преди да кажеш нещо , за да не ставаш за смях . Ако целта ти е да изсипваш помия върху полицията , аз бях до тук с разясненията



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Лили]  
Автор lok45111 ()
Публикувано05.10.06 09:09



Ти НИЩО не си ми казала. Мога да ти сканирам всичките нормативи и цялата Заповед №1/2005 г. за пътуване в кабините на локомотивите/МВ и сама да прочетеш какво пише там. А полицията къде е когато ни задигат релсите, спират товарни влакове и ги ограбват, замерят ни с камъни и ни трошат главите, цигани пътуват без билет в пътническите влакове, отказват да си платят и налитат на бой!? Също така къде е полицията когато по гарите стават кражби, побоища, продава се дрога и куп други нарушения?! Няма нужда да сипя помия срлещу полицията, защото самата тя се зарива с помия с неадекватните си действия.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: lok45111]  
Автор damyano (непознат )
Публикувано10.02.07 12:47



Не се притеснявай! Там сме, дори и и когато ви залавяме със нафтичка. Хайде карай си спокойно локомотива и не се притеснявай





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Лили]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 12:31



Леле че си тъпа!
Полицайка предполагам...





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: 777]  
Автор damyano (непознат )
Публикувано13.02.07 14:17



Не, полицай съм. Дознател. А освен нафта, крадете и каквото друго ви падне. Жепейци крадливи.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: damyano]  
АвторO4 24 (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 23:28



Кой краде бе тъпа фуражка.Това,че има колеги-зуладжии не означава,че трябва да поставяш всички под общ знаменател.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: O4 24]  
Автор lok45111 ()
Публикувано11.06.07 23:36



От полицай по - тъп няма! Маймуните от Зоопарка са по - умни и интелигенти и също така вежливи към човека! А за железничарите, фуражките да мълчат щото те са виновни за всички золуми, станали в БДЖ и НК "ЖИ" заради безхаберието и малоумността си!



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: lok45111]  
Автор8) (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 00:06



Аз бих казал, че от теб по-тъп и неграмотен няма. Опровергавай ме, ако искаш...





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: 8)]  
АвторO4 24 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 00:07



Напротив има - ТИ.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: 8)]  
Автор lok45111 ()
Публикувано12.06.07 00:08



Браво, г-н Полицай! Браво! Другия път като се качиш без пари на влака се сети кво си казал, когато се окаже, че не можеш да стигнеш там дето си тръгнал, щото оня мангал дето вчера сте го пуснали от районното гепил жицата





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: lok45111]  
АвторO4 24 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 00:10



Те са комбина с мангалята.Делят после парите - от продажба на наркотици в циганските махали,от кражбите в железницата,от проституцията - въобще от всичко.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: O4 24]  
АвторKyka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 01:33



lok45111 и О4 24 май са едно и също лице - някакво тъпо парче с виртуално раздвоение на личността...



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Kyka]  
АвторKyka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 01:38



За справка - виж еднаквото мислене тук: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=police&Number=1947442067&page=0&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Kyka]  
АвторБaбa Гицka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 03:38



Здравей.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Kyka]  
АвторБaбa Гицka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 03:43



Твоят колега пише за лайна,ти пишеш за хра4ки.....Изнервени ,тъпи милиционери.....



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: 777]  
АвторБaбa Гицka (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 06:16



Не позна 777,Лили е полицай,който се прави на жена.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: damyano]  
АвторГC (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 17:48



Ти защо обиждаш, бе! Знаеш ли, че носиш наказателна отговорност? Полицай бил... Ми то ти и личи. Отдалеч!





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Бaбa Гицka]  
АвторГC (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 17:54



Не само, и не просто тъпи, а и ужасно злобни.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: ГC]  
Автор Шaшaв (по цялата глава)
Публикувано14.06.07 20:28



Поредният разбирач от наказателно право



Ненавиждам неграмотници. Всъщност - съжалявам ги...

Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Шaшaв]  
АвторПoлицaй-Пeдepac (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 21:04



Здравей.





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Пoлицaй-Пeдepac]  
Автор Шaшaв (по цялата глава)
Публикувано14.06.07 21:24



ЕСМН !

Ненавиждам неграмотници. Всъщност - съжалявам ги...


Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Шaшaв]  
АвторПOЛИЦAЙ-ПEДEPAC (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 01:26



Много добре се разбираме,може и да станем любовници.Нали вси4ки полицаи сме педали. Всеки полицай оби4а палката да му е отзад.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: ПOЛИЦAЙ-ПEДEPAC]  
Автор Шaшaв (по цялата глава)
Публикувано15.06.07 09:35



Болен мозък.
Потърси специализирана медицинска помощ.

Ненавиждам неграмотници. Всъщност - съжалявам ги...


Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Шaшaв]  
АвторПoлицaй-ПEДEPAC (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 05:22



Ти да си 4увал за полицай с мозък?И аз,и ти и вси4ки полицаи имаме лайна в главата.Хайде да искаме мнението и на останалите във форума.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.