Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 01.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: За правата и задължениятанови [re: lok45111]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 23:24



Ако познаваше нормативите нямаше да твърдиш , че полицаите нямат право да пътуват в машината . Това , че пътуването трябва да бъде съгласувано , ти го казах аз . Твоето твърдение беше , че те нямат право да пътуват в машината . Факта , че те изнервя тяхното присъствие си е твой проблем . Никой не ти дава право да осуетяваш тяхната дейност . Те също носят отговорност и не биха тръгнали на своя глава да се возят , както на теб ти изглежда . Но като виждам отношението ти към тях , не бих се учудила да продължаваш да си измисляш разни неща . Информирай се (подготвяй се) преди да кажеш нещо , за да не ставаш за смях . Ако целта ти е да изсипваш помия върху полицията , аз бях до тук с разясненията



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Лили]  
Автор lok45111 ()
Публикувано05.10.06 09:09



Ти НИЩО не си ми казала. Мога да ти сканирам всичките нормативи и цялата Заповед №1/2005 г. за пътуване в кабините на локомотивите/МВ и сама да прочетеш какво пише там. А полицията къде е когато ни задигат релсите, спират товарни влакове и ги ограбват, замерят ни с камъни и ни трошат главите, цигани пътуват без билет в пътническите влакове, отказват да си платят и налитат на бой!? Също така къде е полицията когато по гарите стават кражби, побоища, продава се дрога и куп други нарушения?! Няма нужда да сипя помия срлещу полицията, защото самата тя се зарива с помия с неадекватните си действия.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: lok45111]  
Автор damyano (непознат )
Публикувано10.02.07 12:47



Не се притеснявай! Там сме, дори и и когато ви залавяме със нафтичка. Хайде карай си спокойно локомотива и не се притеснявай





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: Лили]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 12:31



Леле че си тъпа!
Полицайка предполагам...





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: 777]  
Автор damyano (непознат )
Публикувано13.02.07 14:17



Не, полицай съм. Дознател. А освен нафта, крадете и каквото друго ви падне. Жепейци крадливи.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: damyano]  
АвторO4 24 (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 23:28



Кой краде бе тъпа фуражка.Това,че има колеги-зуладжии не означава,че трябва да поставяш всички под общ знаменател.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: O4 24]  
Автор lok45111 ()
Публикувано11.06.07 23:36



От полицай по - тъп няма! Маймуните от Зоопарка са по - умни и интелигенти и също така вежливи към човека! А за железничарите, фуражките да мълчат щото те са виновни за всички золуми, станали в БДЖ и НК "ЖИ" заради безхаберието и малоумността си!



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: lok45111]  
Автор8) (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 00:06



Аз бих казал, че от теб по-тъп и неграмотен няма. Опровергавай ме, ако искаш...





Тема Re: За правата и задължениятанови [re: 8)]  
АвторO4 24 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 00:07



Напротив има - ТИ.



Тема Re: За правата и задължениятанови [re: 8)]  
Автор lok45111 ()
Публикувано12.06.07 00:08



Браво, г-н Полицай! Браво! Другия път като се качиш без пари на влака се сети кво си казал, когато се окаже, че не можеш да стигнеш там дето си тръгнал, щото оня мангал дето вчера сте го пуснали от районното гепил жицата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.