Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 09.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За гражданките , с любов...нови [re: Myлe]  
АвторOO1 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 19:35



Муле за мен ти си чисто магаре бе . Какво общо имат със темата тези снимки бе . Да си видял на някои друк към постовете да има такава безсмислица .



Тема Re: За гражданите от полицията с любовнови [re: P]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 09:49



Не се заяждам, приеми, че съм част от сдружение за по-добър живот на полицаите и искам и те да се радват на малките житейски радости, излизайки от амплоато си на "служители на реда" в извънработно време.





Тема Re: За гражданките , с любов...нови [re: OO1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 10:42




Имаш нужда от "абгрейд"...да не си полицай?
Затова не си разбрал написаното от Мулето, което не е беда.
Същества, които носят мръсотията в себе си, не могат да бъдат деликатни и мислещи същества.Майки и общество, в коего хората се препитават на гробищата, не може да е нормално общество.
Контингентът на полицията са именно такива "същества", това е работната среда на тези, които стават полицаи!
Ако си полицей, тежко ти и горко, всъщност ти си наказан със тази отвратителна среда!
Разбира се ти не коментираш основния текст с глупостите, на които Мулето се присмива:


Много си избирателен бе 0001....

Я си признай, полицай ли си?

И какво от това?



Тема Re: За гражданките , с любов...нови [re: Myлe]  
АвторOO1 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 12:09



муле-магаре не е ли в теб вината , щом като никой не те разбира какво искаш да кажеш ? Казваш , че си на преклонна възраст пък се подиграваш на възрасните хора ( с текста към снимките ти ) .



Тема Re: За гражданките , с любов...нови [re: OO1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 13:06




Че как да не се подигравам бе човече, ти нямаш ли очи?
Я ги виж, какви смотли са, те за друго освен за подигравка не стават!
Пишо ти че съм на преклонна възраст и дори ти песнах линк към снимка, за да видиш един абсурден "дед"и да го сравниш с лицата на тези полуживотни и полухора, както и с лицата на тези, които се имат за полицаи!
Мулето е гадно животно, направо не го чети!
То се гъбарка със всички и с всичко, което мърда и ходи на два крака!
Я ги виж теми полусъщества, които не са могли да си опазят единственото нещо, което имат-здравето:




И всичко това,е свързано с полицаите, за които става въпрос тук.
Средата влияе яко!
Дори и на теб средата ти е повлияла и не си признаваш че си полицай!
Имаш основание да се чувствуваш неудобно, така е!
"С каквито се събереш, такъв ставаш!"
Ей,може ли да се излагате така бе хора?
Е може ли, при такава околна среда, да формираш интелегентно физиономия?
Я се върни да висиш сничките на полицаите, какви кюфтета са, търнокопи!
Чак на мен ми е неудобно да им публикувам повече снимките на полицаи, че ще оглупея докато ги гледам!
То си е заразно бе!
Ей на затварям си очите, неги гледам!

И кво от това, че хората страдат?



Тема Re: За гражданките , с любов...нови [re: Myлe]  
АвторOO1 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 13:55



За мен всеки човек има достоинство и нищо не ти дава право да ги иронизираш и убиждаш . Това е друга тема обаче , която не и е мястото тук да обсъждаме .





Тема Re: За гражданите от полицията с любовнови [re: Ивaн]  
Автор generaleto (непознат )
Публикувано30.08.06 15:10



Aбе Ваньо, пиле шарено, как така имаш Sig Sauer и Glock едновременно?!!!? Да взема да имформирам КОС-аджията в твоето районно, че един от подопечните му още се разкарва с две ютии. Браточка, според закона едното трябва да го предадеш на властите, или ти е убегнала тази подробност. Сети се навреме, че да не ти ги вземат и двете

. Иначе поздравления за избора - и двете са отлични оръжия:)

МУЛЕЕЕЕ, как си бе животно:) Преживяш още по поляната тука гледам. Ама и сереш:) Върви ли Opel-чето. Ако има нещо сложи турския ауспух или по-добре краден, ама "марков":) И пак ти казвам - вземи си купи речник, майка му стара. Дори заболяването си не можеш да напишеш правилно:) Пише се "ИМБЕЦИЛ", а не "ЕМБИЦИЛ". Верно ти казвам, много си неграмотен копеле. За журналист, бая оакан ми изглеждаш:) В общи линии колкото ти е дълга брадата, толкова ти е малко мозъка в изкуфелата дъртешка кратуна. А и като ходиш по малка нужда, вземай четвъртинка виагра да не си опикаваш марковия панталон и обувки "style - лето господне 1888". Аре почвай да акаш с простотиите, че скоро не си се повтарял - има, няма 8 часа:) хахахах, до скоро дрънгел:)



Тема Re: За гражданките , с любов...нови [re: OO1]  
Автор generaleto (непознат )
Публикувано30.08.06 16:22



МУЛЕЕЕЕ, как си бе животно:) Преживяш още по поляната тука гледам. Ама и сереш:) Върви ли Opel-чето. Ако има нещо сложи турския ауспух или по-добре краден, ама "марков":) И пак ти казвам - вземи си купи речник, майка му стара. Дори заболяването си не можеш да напишеш правилно:) Пише се "ИМБЕЦИЛ", а не "ЕМБИЦИЛ". Верно ти казвам, много си неграмотен копеле. За журналист, бая оакан ми изглеждаш:) В общи линии колкото ти е дълга брадата, толкова ти е малко мозъка в изкуфелата дъртешка кратуна. А и като ходиш по малка нужда, вземай четвъртинка виагра да не си опикаваш марковия панталон и обувки "style - лето господне 1888". Аре почвай да акаш с простотиите, че скоро не си се повтарял - има, няма 8 часа:) хахахах, до скоро дрънгел:)



Тема Re: За гражданките , с любов...нови [re: generaleto]  
Авторjulia_bul (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 16:58



Той е журналист? Стига бе, верно че ги събират от улицата вече и по вестници, и радиа, и телевизии на килограм, но и с явни психически отклонения попадат на такива места, ако това е истина.



Тема Re: За гражданките , с любов...нови [re: OO1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 18:09




Хей...00001,
Обижда се този, който има причина за това!
Не можеш да обидиш този, който е стабилен и няма комплекси.
Не пиши за "достойнство", защото обикновенно хората защитават това, което всъщност нямат!
Какво достойно има в една "въоръжена" униформена торба, която с оръжието си, показва че се страхува и има защо да се пази?
Чети по надолу , какво пише тя, каква мотивация има и как разсъждава, една фукла или фукльо с пагони и изкуствени звездички!
Ако пишеш за "достойнство", си попаднал точно на мястото, където то е заменено с бюджетна заплата, пагони, палка , белезници и бюрократщина от бюро.
Ето ти примери и изказвания от тук:
"Прочети малко по-горе каква съм, че съм ти отговорила и на теб без да искам. Едва ли си виждал повече от мен комплексирани и изплашени хора."
"Аз съм жена на 32 години и не ми се говори за политическата полиция от 50-те на миналия век, но ми стига това, че живея в страна, в която докато си пия пиенето с приятели е твърде възможно да застрелят като кучета клиентите на съседната маса и мен да речем по погрешка. За съжаление, защото държавата и полицията в частност са слаби."
"Мисля, че всичко от тук нататък, което бих ти написала само ще ме принизи до нивото ти. Чукам на дърво като срещна хора като теб. А ги има, не си единствен. .. За съжаление. За жените, които си публикувал... коментар нямам... Говори и за вкуса ти! Извратен си, като мисъл, като съзнание, всякак... Дерзай, има място под слънцето и за болни хора като теб."

"Дамата кара чисто нова кола и ако и се наложи сервиз се възползва от съответното представителство на колата и в България, ти не си ми нужен. Но такива като теб, когато някой им провери задълбочено счетоводството и данъчната дисциплина на фирмата често опират до мен. Повярвай ми, че ако седиш в кабинета ми на отсрещния стол, освен да кършиш ръце притеснено, чакайки адвоката ти да ме "уговори" за нещо, друго не би могъл да кажеш."

" Дамата", вероятно си е купила "чисто новата кола", със скромната полицейска заплата? хе хе хе
Не!Не е така, явно е!
Иначе е, но ти постави въпроса за достойнството, а не Мулето!
Ето ти неявно доказателство, за това "достойно" същество , което преговаря с "адвокатите" на изплашените хора!
Драги 0001, тези неща , които Мулето ти пише се виждат ясно.
Ето ти "портрет" на анонимна полицайка от СДВР под :"Х", непроизводително същество,клонирано и щампирано по образец.То в службата си, не смее да се изказва, даже по клюки, защото "изводите" от клюките , могат да бъдат фатални.
Виждаш Мулето, как долавя нюанси, които дамата с чорапогащи с пагони, не е допуснала, че могат да се прочетат тук.
Нейната интелегентност не е висока, колкото и да е "специалицирала" на Запад.
Ако липсата на достойнство беше жизнена, тези хора биха умряли от неудобство, от това, че са подчинени, че изпълняват заповеди като роботи, че крадат и изнудват хората, които зависят от тях, че няматкачествата честно и почтенно да си изработват хляба.
Тези хора са паразити, които пазят именно крадците от мащаб, каквито са ръководителите им от по висок ранг.
Ти смяташ ли че тази "какичка" с жартиери и пагони на 35 години, може да стисне гушата,някой свой началник, който е униформен престъпник?
Не, не може!
Беззъба баба, която може да стряска само себеподобните и по слабите он самата себе си- това е тя!
Ето ти портрет на анонимка с пагони:

Цялото стадо с пагони се тресе от корупция...хе хехе
00001 , ти имаш комплекс за "достойнство"
Не пиши за достойнство тук, това не е мястото за тази дума!
Влез в една полицейска тоалетна, в която ходят само полицаи, имам снимки на такива тоалетни...хе хе хехе
Пълна отврат и воня на достойни люде залегнали зад бюра и телефони,чакащи пенсия
Крадат си райберите от клозетите, кранчетата,тоалетната хартия, врътките на чешмата, тоалетната хартия...хе хе хе хе ...всеки си носи хартийката и вестника под мишницата!
Ниско ентелегентни масови , глупави създания,на бюджетна заплата!

Ей, благодаря ти, за това, че ми подаваш топката по този начин!

И кво от това, че глупавите са глупави?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.