Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 26.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема za stefanнови [re: Cтeфaн]  
Авторdoti 1 (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 22:48



gospodine ,vjdam 4e se opitvate da komentirate opredeleni ne6a ot moite temi ,no go pravite pak ot glednata to4ka na 4ovek 4etia6 prekaleno mnogo mediite ,istinata tam e prekaleno izopa4ena. tam ima edin vinovnik i tova e mvr, vejlivoto otno6enie kum grajdanite zavur6va vmomenta kogato edno mom4ence zapo4ne da mi govori na ti , vmomenta kogato biznesmea s luksoznia jip si ostavia svur6ilata kutia s cigari vurhu pokriva na avtomobila na svetofara, kogato niakoe sgafilo boklu4e mi izvadi skapanite si 10 lv za da si zatvoria o4ite,pri polojenie 4e az kato policai moga da kupia i nego i semeistvoto mu,.za6oto sum dobre finansovo,6e kajete boklu4e- kak taka vie ste profesionalist,ami vseki den se sbluskvam s takiva bokluci i za vas te sa su6o takiva , za men 4ovekut koito vi e obral e bokluk su6o kolkoto i za vas , no az niamam pravo da se namesiaa , za6o -ne sum takuv organ, a vie kakvo o4akvate ot men da litna kato supermen i opazia imota vi , i kogato az niamam kompetenciata kazvate , vie ne vur6ite ni6o- i kakvo 4uk i nakovalnia . da mnogo ot kolegite mi sa profesionalisti no ima edno no i nie ne sme svetci i na6te nervi ne izdurjat , vzemete predvid poslednia slu4ai v amerianskata policia , kogato kolegite izpolzvaiki fizi4eska silas i pomo6ni sredstva ubiha edin negur koito udari edin ot kolegite i go nokautira , 6e kajete ama kak za6o to ne e edno i su6o , ami tuk se kazva ob6estvenoopasno deianie, ako posegne6 na policai navsiakude po sveta gledat na tebe kato ob6estveoopasen 4ovek , samo tuk se 4uvat prikazki ot sorta , ako vidite 4enge 4istete go az 6e go platia v suda , kajete vie komentar natezi dumi za6oto az sum gi 4uval , kajete ako mene mogat da platiat v suda kolko 6e struvate vie .POMISLETE



Тема Re: za stefanнови [re: doti 1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 23:08




Ти се събуди и се обади и Мулето се радва за това.
Обаче си бягал от училище, когато са те учили като малък:
"Насилието поражда насилие и никога не води до добро!"
"Всако действие има равно по големина и обратно попосока потиводействие"

Стега се и до абсурди, както виждаш!
Опитай се да се засмееш на това, което Мулето ти показа по горе!

И какво от това, че хората са глупави?



Тема за doti 1нови [re: doti 1]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 11:13



Господине, ако сте забелязали аз в моите отговори и на двете ви теми говоря с уважение към полиците и надявам се с разбиране на проблемите им. Вярно е, че моята информация за работата на полицията е предимно от вестниците и телевизията, но от къде другаде? Не се и съмнявам, че и в средите на журналистите има хора, които търсят сензацията или пишат поръчково и т.н. Но кажете ми вие към кого друг може да се обърне гражданин, към който е имало неправомерно и несправедливо отношение от страна на полицията? Случва се, нали? За случая в Америка с негъра нокуатирал полицай и застрелян - да, съгласен съм - неизбежна самоотбрана /четох някъде, че юмрука също е оръжие/. Моята мисъл беше, че не е редно и законно да се бие или умъртвява вързан и безпомощен човек. Няма закон в България, който предвижда наказание бой или смърт, още повече без присъда. А когато има нападение над полицай - това е друго нещо. Кой ще упрекне полицай, който при неизбежна самоотбрана е употребил оръжие? За бизнесмените с луксозните джипчета, които правят каквото си искат /е, не всеки с луксозен джип е такъв/ - прави впечатление, че повечето от вас имат по-специално отношение към тях. Рядко ги проверявате, не си позволявате да им правите бележка, много често "си пиете кафето с тях". Чувал съм реплика от такъв "бизнесмен" - "в моя град проблем с полицията нямам, нали аз ги храня". Не знам дали имаше предвид , че плаща подкупи или че е добър клиент на СОТ. А момченцата, които ви говорят на "ти" и ви обиждат - респектирайте ги с вежливо отношение /видях такова нещо в една западна страна/. Доколкото знам, можете да го осъдите по бързата процедура за обида към длъжностно лице. Не е нужно да искате уважение към вас с помоща на палката. Извинете, че си позволих да ви давам съвети. Уважавам вашата работа и ви пожелавам да бъдете добри и усмихнати полицаи.
Моля, пишете на кирилица!



Тема Re: за doti 1 Г-н Стефаннови [re: Cтeфaн]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 20:04




Радвам се да чета написаното ,то е и малко наивно и .....!
Ето , за да бъда по- точен:
"говоря с уважение към полиците и надявам се с разбиране на проблемите им."
Не може да уважаваш същество, което не уважава себе си!
Ако то самото не уважава себе си, както би било твоето уважение?

Дали "полицая" уважава себе си?
Това е абсурд, защото същество, което уважава себе си, ще уважава и другите и няма да може да ги "респектира" срещу заплащане, с палки , белезници и пищови!

Мисля това за достатъчно като довод и доказателство, нали?
И не е редно да даваш пример за Америка, която е държава на 250 години и е пример за полицейска държава от най висок ранг в света.
Това си е направо обезпокоително , за твоя начин на разсъждение и оценка на нещата.
"Българите" имат претенции за история , която се връща до 12000 години назад и е смешно да взимат пример от така наречените "американци", които са параван на еврейския начин на упавление на света.
Зле е да даваш такива примери, които са ужасни в какъвто и да е смисъл!
Да уважаваш грубата сила и изпълнителското поведение на мислещо същество,заради пари, това не е за уважение.
Казано е и е факт:
"Насила хубост на става"
Това е казано преди да бъде създадена полицията като репресивен апарат, което не е за уважение.
Чети се още:
" А момченцата, които ви говорят на "ти" и ви обиждат - респектирайте ги с вежливо отношение /видях такова нещо в една западна страна/. Доколкото знам, можете да го осъдите по бързата процедура за обида към длъжностно лице. Не е нужно да искате уважение към вас с помоща на палката. Извинете, че си позволих да ви давам съвети. Уважавам вашата работа и ви пожелавам да бъдете добри и усмихнати полицаи. "

"Момченцата" са нашите деца и те носят негативнто отношение към полицаите още от къщи.Отиди накъде на село и усети какво е отношението на мъдрите възрастни хора, към селските пазванти,полицаи и джандари- тази дума не е измишльотина на мулето и не е от днес.
Ама поне си възпитан в изказа си и в края на краищата имаш правото да си мислиш каквото искаш.

Да бъдеш полицай е нечиста професия ,където и да е,затова е и така добре платена на запад.Ти не подозираш какви гадости и звращения извършват хората с пагони, бедна ти е фантазията....такива неща стават, но се държат в тайна.
Вчера ми беше на гости един "висш полицай"....и обсъждахме това, което става , включително това, което пиша и сега.Той се изказа така:
"Редовите полицаи са пръстчетата на тази система, и когато се пазят пръстчетата, се пази цялта ръка и системата като цяло."
Важната е системата и нейното съхранение, а не ти , аз или полицая дори.
Гостът ме е напълно наясно какво става, но самия той е безпомощен и въпреки голямия стаж и високия чин,не може да направи нищо и се е примирил .... поне проявяваше разбиране на нещата и се смееше разбиращо. Наясно е ,че самия той е жертва на системата, но е късно и обратен път няма.
Виж и прочети поведението на полицаите тук,то блести с арогантността си изключая проявите на 0001 и на още един полицай.

Полицейщината си остава полицейщина , независимо от това, как я наричаш.
Нима това у достойно за уважение?
Дали "полицая" уважава себе си?
Това е абсурд, защото същество, което уважава себе си, ще уважава и другите и няма да може да ги "респектира" срещу заплащане, с палки , белезници и пищови!

Муле- уважавай лъжата ООД

И какво от това, че хората са глупави?



Тема Re: за Мулетонови [re: Myлe]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 10:52



Можеш ли да си представиш държава без полиция? Хайде обясни ми я! Аз не си я представям. В някаква джунгла ли искаш да живеем, където единствения закон е правото на силния? Никога ли не си се обръщал за помощ към полицай? Защо разсъждаваш като кон, по-точно муле с капаци

? Има много полицаи които са корумпирани, има и тъпи, службари, побойници и всякакви други, но трябва ли да слагаме всички под един знаменател? Аз вярвам, че има честни и възпитани полицаи, които не се поставят над закона и с една дума - си гледат работата. Колкото и малко да са те - покажи уважение към тях.



Тема Re: за Мулетонови [re: Cтeфaн]  
АвторOO1 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 11:10



Аз вярвам, че има честни и възпитани полицаи, които не се поставят над закона и с една дума - си гледат работата. Колкото и малко да са те - покажи уважение към тях.
Аз искам да кажа , че не са никак малко и , че техният брой непрекъснато ще се увеличава .



Тема Re: за Мулетонови [re: OO1]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 13:33



Надявам се след влизането ни в ЕС нашата полиция да стане европейска. Защо да не изпратят наши полицаи да речем на стаж в някоя европейска страна - мисля ще е от голямя полза.

Мулето ще подскочи от това което написах.



Тема Re: за Стефан....нови [re: Cтeфaн]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 23:27




Драги Стефане, помисли когато пишеш на Мулето!
Нека мислим заедно:
"Можеш ли да си представиш държава без полиция?"
Защо си "представяш"?
Защо приемаш илюзията за нещо истинско?
"Държавите" се създават и топят , като снежни човечета на Слънце!
И тези, които вярват в снежниня човек, рано или късно разбират че това е детска глупост и игра, но не е истина!
Ти вярваш ли в гулпости?
В предишенпост ти припомнях, че българите са много глупави и че това, е шестата държава, която се разпада от само себе си!
Е, кажи и помисли преди да отговориш- колко пъти трябва за правиш една и съща глупост, за да разбереш че е глупост?
Драги Стефане, моите уважения към теб, но ти пишеш че "вярваш", което и лъжа или глупост-избери сам едно от двете или двете едновременно:

"Аз вярвам, че има честни и възпитани полицаи, които не се поставят над закона и с една дума - си гледат работата. Колкото и малко да са те - покажи уважение към тях."

Ти ако вярваш, не можеш да уважаваш една репресивна система и тези, които я изграждат, защото те самите нямат уважение към себе си!
Виж, помисли си, Мулето може да те уважава теб, защото не осъзнаваш това,което пишеш и има шанс да осъзнаеш глупостта му.
Но да уважаваш "търтеите на заплата", които нямат външни врагове и стават икономически врагове на тези, които ги хранят, това е свешно и жалко.
Всичко им е на аванта, дори и пушкалата , белезниците, палките...всичко хе хе хе хе , заплатата също...хе хе хе
Авантаджии и уважение?...хе хе хе хе
И агнето уважава овчаря си, докато не го заколят!
Агнетата на умират от естествена смърт, както знаеш!
Е, мисли!
"Защо разсъждаваш като кон, по-точно муле с капаци !

Муле-реликва ООД


И какво от това, че хората са овци и страдат?



Тема Re: за Мулетонови [re: OO1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 23:45





0001 ти пишеш невярни неща!
Моето право е да те поправя, ако разбереш за какво става въпрос:
"Аз вярвам, че има честни и възпитани полицаи, които не се поставят над закона и с една дума - си гледат работата. Колкото и малко да са те - покажи уважение към тях.
Аз искам да кажа , че не са никак малко и , че техният брой непрекъснато ще се увеличава ."

Единствения полицай,коъто познаваш от близо, това си ТИ САМИЯ!
И от позицията на това твое "ТИ" пишеш, разсъждаваш и трърдиш неща, които не са вярни и не могат да бъдат вярни!
Ти не показа лицето си и не посочи нищо за себе си!
То се криеш, анонимен си и се притесняваш от това, да се покажеш!
Ти си страхлив, защото знаеш че твоето "показнане" тук,ще ти доведе проблеми, както с външността, така и с коментариите по изложеното от теб!
Ти се срамуваш от себе си, иначе не би се крил!
Ти вътре в себе си, осъзнаваш че в написаното от Мулето има доста истина, но не си признаваш това!
Това се обръща против теб и рано или късно , ще признаеш това

Ето един, който го изхвърлиха от мавзолея!

Виж това, колко е смешно нали?




Не 0001, само не пиши за "вяра", когато ти дрънкат белезниците на кръста и когато се занимаваш с ей такива прошляци като този по горе!
Вяра на заплата, вяра ли е?...хе хе хе хе

Муле-убий илюзията ООД

И какво от това, че хората лъжат?



Тема Re: За гражданите от полицията с любовнови [re: DOTl1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 23:53




"Насилието ражда насилие!?
"Насила хубост не става!"





Муле-униформата на лъжата ООД

Е какво от това, че лъжата е лъжа?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.