Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 09.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За Генералето...хе хе хе хенови [re: generaleto]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 08:10




Драги 0001, ти като че единствен тук, запази равновесие,възпитание и позиция от всичси участници в този експеримент.
Ако в мъчнотиите човек върви без да загуби посока, той е добър!
Ти май си такъв, а?
Така излезе тук...хе хе хехе
Експериментът на Мулето се състоеше в следното-провокация до най голям откат участниците и наблюдение и анализ на реакцията и поведението им.
Създаваш декор и подвеждащи ходове, провокираш, провокираш...полицаите знаят как става това, нали? Хе хе хе хе
Хората са прикрити и лицемерни, затова трябва нестандартна ситуация , за да ги пирнудиш на нестандартна реакция, защото стандартната реакция е заучена лъжлива и невярна.
0001
Май ти единствен удържа позиция или просто Мулето не те целеше теб!
Драги участници в шоуто
Не съм злобно същество и ако ме премете като такъв, губите за пореден път!
Това е виртуална среда, в която може да се правят виртуални експерименти и това е много хубаво!
Участвувахте вече в този екперимент, който може да ви доведе до полезен размисъл!
Радвам се че не се усетихте и нещата имат своя положителен смисъл, защото все пак, това тук е тренажор!
Какво може да има Мулето против полицаите и защо?
А и да има, какво от това?
Какво може да имате вие против Мулето?
А и да имате, какво от това?
Светът е такъв, какъвто е и не зависи от нас!
Ние следва да се нагаждаме по неговите закони , а не да пишем наши закони!
ПРовокациите на Мульо, си имат своя логика, нали?
След тези редове, се върнете и прочетете още веднаж написаното до тук ако искате разбира се!
Това е материал за анализ на всеки от тези,които играха в тази игра!

На мен ми беше приятно да играя с Вас и ви благодаря!
Предполагам че на вас също ви беше интересно да играем заедно!
Пиша го в минало време, защото няма какво да правя повече тук , след случилото се!
Сега клуба ще залинее и ще загуби вкус!
Всеки полицай е и малко психолог, независимо от мястото на което се намира.
Той , тоест вие , работите с хора!
Психологията е задължителна нали?
Защо е необходимо хората да ви мразят и презират?
Омразата и презрението към хората са печален факт не само сред тези, с които работите вие!
Уважението е врата, резкоято искат да влизат всички!
Този експеримент приключи, материалите са изписани и могат да бъдат анализирани спокойно!
Само 0001 задържа адекватна позиция!
Върнете и проверете това!
0001 ти полицай ли си батка?
Ако си полицай, то приеми моето уважение!
Хайде признай си!
Ела ми на гости, знаеш ми адреса....хе хе хехе
Виждаш ми и лицето!
Останалите се поизложиха малко, но това е екперимент и резултатът не е фатален, даже е полезен!
Утре може да срещнете някой като Мулето , на яве и тогава ще пропуснете отново или ще загазите....
Насилието води до насилие и който употребява насилието винаги губи!
Това е закон!
Дори и тази, кандидат полицайката се попука и показа лични и негативни качества!
Госопожо учителка, ти имаш силен негативизъм, поддаде се на шока на Мулето и изрази това, което имаш в себе си!
Мулето на два пъти ти изпрати усмихната снимка, която явно не кореспондираше с писаното от него....ти не го усети!
Къде видя "злобата" на Мулето....хе хе хе хе
Видя собствената си злоба, признай си това! хе хе хе
Зад такива физиотомии, като тази на Мулето, има мтого силси преживявания и понякога се крият и тежки трагедии!
Разбира се че Мулето не е Исус...хе хе хе, но физиономията му е много близка и подвеждаща...хе хе хе хе

Подарявам ти я за спомен!
Погледни отново в очите ми и тогава стани полицайка!
На теб ти е простено да се изпуснеш така при такава психо атака!
Е, виж, за "профитата", да не ги цитирам един по един,....това си е по неудобно, но пак да подчертая- този клуб е виртуален и ситуацията е виртуална!
Дори и Мулето да е лудо, какво от това?
Нима то е за убиване?
Не, винаги лудите служат за коректив на останалите!
Хей Генералето, полковници, полицаи и съдийки....
Нямам какво повече да ви кажа сега!
Не се "фукайте" със сила срещу невъоражени хора, защото така губите уважение!Силните не са особенно умни, нали?
Няма какво да пиша тук повече?
А и да ви го кажа, ще разберете ли лудия, заслепени от собствените си качества?

Поканих ви на ресторант, толкова "нестандартен ход"....едва ли някой би го направил , заслепен от омраза и неприязън....
Ама нека мине време, чувствата да се уталожат, анализа да стане по сойностен!
Психо-атаката е интересен ход нали?

Благодаря отново на всички участиници в играта!

Лудото Муле!




Тема Re: За гражданите от полицията с любовнови [re: DOTl1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 08:15




Хей "надувко", изпусни въздуха и тогава прочети това!
"
Драги 0001, ти като че единствен тук, запази равновесие,възпитание и позиция от всичси участници в този експеримент.
Ако в мъчнотиите човек върви без да загуби посока, той е добър!
Ти май си такъв, а?
Така излезе тук...хе хе хехе
Експериментът на Мулето се състоеше в следното-провокация до най голям откат участниците и наблюдение и анализ на реакцията и поведението им.
Създаваш декор и подвеждащи ходове, провокираш, провокираш...полицаите знаят как става това, нали? Хе хе хе хе
Хората са прикрити и лицемерни, затова трябва нестандартна ситуация , за да ги пирнудиш на нестандартна реакция, защото стандартната реакция е заучена лъжлива и невярна.
0001
Май ти единствен удържа позиция или просто Мулето не те целеше теб!
Драги участници в шоуто
Не съм злобно същество и ако ме премете като такъв, губите за пореден път!
Това е виртуална среда, в която може да се правят виртуални експерименти и това е много хубаво!
Участвувахте вече в този екперимент, който може да ви доведе до полезен размисъл!
Радвам се че не се усетихте и нещата имат своя положителен смисъл, защото все пак, това тук е тренажор!
Какво може да има Мулето против полицаите и защо?
А и да има, какво от това?
Какво може да имате вие против Мулето?
А и да имате, какво от това?
Светът е такъв, какъвто е и не зависи от нас!
Ние следва да се нагаждаме по неговите закони , а не да пишем наши закони!
ПРовокациите на Мульо, си имат своя логика, нали?
След тези редове, се върнете и прочетете още веднаж написаното до тук ако искате разбира се!
Това е материал за анализ на всеки от тези,които играха в тази игра!

На мен ми беше приятно да играя с Вас и ви благодаря!
Предполагам че на вас също ви беше интересно да играем заедно!
Пиша го в минало време, защото няма какво да правя повече тук , след случилото се!
Сега клуба ще залинее и ще загуби вкус!
Всеки полицай е и малко психолог, независимо от мястото на което се намира.
Той , тоест вие , работите с хора!
Психологията е задължителна нали?
Защо е необходимо хората да ви мразят и презират?
Омразата и презрението към хората са печален факт не само сред тези, с които работите вие!
Уважението е врата, резкоято искат да влизат всички!
Този експеримент приключи, материалите са изписани и могат да бъдат анализирани спокойно!
Само 0001 задържа адекватна позиция!
Върнете и проверете това!
0001 ти полицай ли си батка?
Ако си полицай, то приеми моето уважение!
Хайде признай си!
Ела ми на гости, знаеш ми адреса....хе хе хехе
Виждаш ми и лицето!
Останалите се поизложиха малко, но това е екперимент и резултатът не е фатален, даже е полезен!
Утре може да срещнете някой като Мулето , на яве и тогава ще пропуснете отново или ще загазите....
Насилието води до насилие и който употребява насилието винаги губи!
Това е закон!
Дори и тази, кандидат полицайката се попука и показа лични и негативни качества!
Госопожо учителка, ти имаш силен негативизъм, поддаде се на шока на Мулето и изрази това, което имаш в себе си!
Мулето на два пъти ти изпрати усмихната снимка, която явно не кореспондираше с писаното от него....ти не го усети!
Къде видя "злобата" на Мулето....хе хе хе хе
Видя собствената си злоба, признай си това! хе хе хе
Зад такива физиотомии, като тази на Мулето, има мтого силси преживявания и понякога се крият и тежки трагедии!
Разбира се че Мулето не е Исус...хе хе хе, но физиономията му е много близка и подвеждаща...хе хе хе хе

Подарявам ти я за спомен!
Погледни отново в очите ми и тогава стани полицайка!
На теб ти е простено да се изпуснеш така при такава психо атака!
Е, виж, за "профитата", да не ги цитирам един по един,....това си е по неудобно, но пак да подчертая- този клуб е виртуален и ситуацията е виртуална!
Дори и Мулето да е лудо, какво от това?
Нима то е за убиване?
Не, винаги лудите служат за коректив на останалите!
Хей Генералето, полковници, полицаи и съдийки....
Нямам какво повече да ви кажа сега!
Не се "фукайте" със сила срещу невъоражени хора, защото така губите уважение!Силните не са особенно умни, нали?
Няма какво да пиша тук повече?
А и да ви го кажа, ще разберете ли лудия, заслепени от собствените си качества?

Поканих ви на ресторант, толкова "нестандартен ход"....едва ли някой би го направил , заслепен от омраза и неприязън....
Ама нека мине време, чувствата да се уталожат, анализа да стане по сойностен!
Психо-атаката е интересен ход нали?

Благодаря отново на всички участиници в играта!

Лудото Муле!
"

И кво оттова?



Тема Re: За Колегата!нови [re: Koлera]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 08:18




Хай , не издавай Мулето, ще ти дърпам ушите:
"
Драги 0001, ти като че единствен тук, запази равновесие,възпитание и позиция от всичси участници в този експеримент.
Ако в мъчнотиите човек върви без да загуби посока, той е добър!
Ти май си такъв, а?
Така излезе тук...хе хе хехе
Експериментът на Мулето се състоеше в следното-провокация до най голям откат участниците и наблюдение и анализ на реакцията и поведението им.
Създаваш декор и подвеждащи ходове, провокираш, провокираш...полицаите знаят как става това, нали? Хе хе хе хе
Хората са прикрити и лицемерни, затова трябва нестандартна ситуация , за да ги пирнудиш на нестандартна реакция, защото стандартната реакция е заучена лъжлива и невярна.
0001
Май ти единствен удържа позиция или просто Мулето не те целеше теб!
Драги участници в шоуто
Не съм злобно същество и ако ме премете като такъв, губите за пореден път!
Това е виртуална среда, в която може да се правят виртуални експерименти и това е много хубаво!
Участвувахте вече в този екперимент, който може да ви доведе до полезен размисъл!
Радвам се че не се усетихте и нещата имат своя положителен смисъл, защото все пак, това тук е тренажор!
Какво може да има Мулето против полицаите и защо?
А и да има, какво от това?
Какво може да имате вие против Мулето?
А и да имате, какво от това?
Светът е такъв, какъвто е и не зависи от нас!
Ние следва да се нагаждаме по неговите закони , а не да пишем наши закони!
ПРовокациите на Мульо, си имат своя логика, нали?
След тези редове, се върнете и прочетете още веднаж написаното до тук ако искате разбира се!
Това е материал за анализ на всеки от тези,които играха в тази игра!

На мен ми беше приятно да играя с Вас и ви благодаря!
Предполагам че на вас също ви беше интересно да играем заедно!
Пиша го в минало време, защото няма какво да правя повече тук , след случилото се!
Сега клуба ще залинее и ще загуби вкус!
Всеки полицай е и малко психолог, независимо от мястото на което се намира.
Той , тоест вие , работите с хора!
Психологията е задължителна нали?
Защо е необходимо хората да ви мразят и презират?
Омразата и презрението към хората са печален факт не само сред тези, с които работите вие!
Уважението е врата, резкоято искат да влизат всички!
Този експеримент приключи, материалите са изписани и могат да бъдат анализирани спокойно!
Само 0001 задържа адекватна позиция!
Върнете и проверете това!
0001 ти полицай ли си батка?
Ако си полицай, то приеми моето уважение!
Хайде признай си!
Ела ми на гости, знаеш ми адреса....хе хе хехе
Виждаш ми и лицето!
Останалите се поизложиха малко, но това е екперимент и резултатът не е фатален, даже е полезен!
Утре може да срещнете някой като Мулето , на яве и тогава ще пропуснете отново или ще загазите....
Насилието води до насилие и който употребява насилието винаги губи!
Това е закон!
Дори и тази, кандидат полицайката се попука и показа лични и негативни качества!
Госопожо учителка, ти имаш силен негативизъм, поддаде се на шока на Мулето и изрази това, което имаш в себе си!
Мулето на два пъти ти изпрати усмихната снимка, която явно не кореспондираше с писаното от него....ти не го усети!
Къде видя "злобата" на Мулето....хе хе хе хе
Видя собствената си злоба, признай си това! хе хе хе
Зад такива физиотомии, като тази на Мулето, има мтого силси преживявания и понякога се крият и тежки трагедии!
Разбира се че Мулето не е Исус...хе хе хе, но физиономията му е много близка и подвеждаща...хе хе хе хе

Подарявам ти я за спомен!
Погледни отново в очите ми и тогава стани полицайка!
На теб ти е простено да се изпуснеш така при такава психо атака!
Е, виж, за "профитата", да не ги цитирам един по един,....това си е по неудобно, но пак да подчертая- този клуб е виртуален и ситуацията е виртуална!
Дори и Мулето да е лудо, какво от това?
Нима то е за убиване?
Не, винаги лудите служат за коректив на останалите!
Хей Генералето, полковници, полицаи и съдийки....
Нямам какво повече да ви кажа сега!
Не се "фукайте" със сила срещу невъоражени хора, защото така губите уважение!Силните не са особенно умни, нали?
Няма какво да пиша тук повече?
А и да ви го кажа, ще разберете ли лудия, заслепени от собствените си качества?

Поканих ви на ресторант, толкова "нестандартен ход"....едва ли някой би го направил , заслепен от омраза и неприязън....
Ама нека мине време, чувствата да се уталожат, анализа да стане по сойностен!
Психо-атаката е интересен ход нали?

Благодаря отново на всички участиници в играта!

Лудото Муле!
"

Ти от къде ме познаваш бе?
ПРизнай си най после и не ми ходи по петите!



Тема Re: За Генералето...хе хе хе хенови [re: Myлe]  
Автор chocho_be (новак)
Публикувано01.09.06 14:38



Уважаеми "Муле" или както там се назоваваш в "експеримента" си, това са най-общите, най-безполезните и най-големите глупости, които съм чел някога! Да изкажеш мнение, че всичко това е било добре преценен психологически ход е начин да се измъкнеш от ситуацията, в която ти сам си поставил. Да -всеки има право на мнение, и да - всеки би реагирал различно на написаното, затова живота е толкова разнообразен, и затова не е безинтересен. Надявам се, да си научил нещо от експеримента си! Сам за себе си!






И какво от това!?

Първо мислете,после пишете!

Тема Re: За Генералето...хе хе хе хенови [re: chocho_be]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 16:34




Това са най глупавите глупости, които можеше да напишеш!
Ти не можеш да знаеш какво как и кога мисля и как постъпвам!
Най вероятно зная по добре от теб и съм подготвен по добре от теб!
Посотянно предупреждавам хората, да не четат постовете на Мулето, ащото съм гаден манипулатор, лъжец и мошенник и си го признавам!
Но те се хващат на играта ми и постоянно губят в подобен сблъсък.
Този вид сблъсъци са постоянен мой приьом и въобще не е необходима да ти отговарям на глупостите от рода:
"Да изкажеш мнение, че всичко това е било добре преценен психологически ход е начин да се измъкнеш от ситуацията, в която ти сам си поставил. Да -всеки има право на мнение, и да - всеки би реагирал различно на написаното, затова живота е толкова разнообразен, и затова не е безинтересен. Надявам се, да си научил нещо от експеримента си! Сам за себе си! "
Усети сега аудиторията е объркана, тя не знае какво да мисли!
Ето ти ситуация, която не е срещана иотново е вън ос стандарта.
Единствено ти се изцепваш така глупаво!
Дори и кандидат полицайката млъкна, защото усети в написаното неща, които може би са я разплакали!
Мулето е сетивно животно, което наричаха луд, глупав,простак, невъзпитан, дъртак, ....да не изброявам епитетите по мой адрес.
Най вероятно написаното е напълно вярно,но то не е достатъчно и точно определение за това, какво точно е Мулето!
Не си подготвен за разгонор и не се изцепвай!
Чакаме включване от основните "играчи", но дори тяхното въздържание тук е отговор на много въпроси.
Дори 0001, единствения който имаше адекватна реакция в тази бъркотия, която Мулето сътвори в този "клуб",....са въздържа от коментар!
А това не е естествено за него!
Защо?
Защото той имаше ясна положителна индикация в критичните моменти, но няма такава сега, когато обстановката е спокойна и ясна!
Хей 0001, защо си траеш бе?
Ти не отговори, полицай ли си?
Срамно ли е , ако е така?
Чакам ти отговора.
Той би ми бил интересен и затова съм все още тук.

А ти, мисли когато пишеш нвярни неща:
"Уважаеми "Муле" или както там се назоваваш в "експеримента" си, това са най-общите, най-безполезните и най-големите глупости, "
Първо , едва ли съм ти "уважаеми"....ти си възпитан лъжец!
Второ, това което стана тук , не е токова голяма и велика глупост, колкото тези, които стават вън от този клуб!
Отвори вестниците и виж в съдилищата....
Но това е нещо много далеко, недей даго правиш!
ПРосто се върни назад в постовете и чети реакции на хора, които намират себе си за нормални!
Ако Мулето е лудо, то дали заслужаваше такова "враждебно" отношение?
Ако Мулето беше лудо, как можеше да приеме и разбере такова отношение от длъжностни лица, които от психологическа точка, следваше да знаят, че Мулето е лудо и не може да разбере реакцията им?
Не батка, не си подготвен за разговор по тази тема!
Не си интересен тук засега.
Има други , по интересни учасници, които могат да вземат "отношение" по анализа на ситуацията, която вече е минало!
Дали Мулето е лудо или не, няма значение всъщност!
Интересна е реакцията на това поведение, за което хората не са подготвени!
Да посегнеш на луд, ненормален или на бебе, е престъпление!

Ти в момента го правиш, ако се усещаш, защото Мулето може да е лудо и да те гледа ей така, както гледаше това дете, което то ти изпрати!
Мулето може да е лудо и да се прави на нормално, за да може да разиграва теб и такива като теб тук, в тази виртуална игра!
Ако е така, следва да се отнесеш с него по друг начин нали?
Кой е този начин?

Хей 0001, какво си траеш бе човек?
Да не си хлъцнал бе?
И кво от това?




Тема Re: За Генералето...хе хе хе хенови [re: Myлe]  
АвторOO1 (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 17:33



муле не съм хлъцнал . Просто днес се чувсвам малко изморен и нямам желание да стоя на pc

. Ще се радвам , ако експеримента ти е приключил и успееш да убедиш и другите участници във форума да ти повярват , че това е било провокация. Смятам обаче , че за да стане това им дължиш ИЗВИНЕНИЕ .



Тема Re: За Генералето...хе хе хе хенови [re: OO1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 18:46




Ей тук сбърка....0001
Първо не смятам да "убеждавам" никого в нищо!
Това никому не е необходимо!
Второ, никому за нищо не дължа извинение, защото няма за какво!
Това е виртуална среда, несъществуваща среда, илюзорна среда...усети това.

Не ме вълнува дали някой ми вярва или не и не държа въобще да ми вярват!
Всъщност, по добре е да не ми вярват, защото така е по безболезнено.
Ти отговаряш механично, защото си уморен!
Пишеш:
"Ще се радвам , ако експеримента ти е приключил и успееш да убедиш и другите участници във форума да ти повярват , че това е било провокация."

Не каза, полицай ли си или не?
Но самият смисъл на написаното подсказва позицията ти:

"Ще се радвам , ако експеримента ти е приключил и успееш да убедиш и другите участници във форума да ти повярват , че това е било провокация."
Ти имаш позиция и тя е видна от написаното!

0001, ти не усещаш, че Мулето е гад или си мислиш че не е така.
Ако Мулето е гад, как и на кого да се извини, след като е гад и каквото и да направи ще е гадно?И извинението му ще бъде гадно!То е гад!
Ако Мулето не е гад, то следва някой на него да му се извини, за това,което е написано по негов адрес, за заплахите , че ще му избият зъбите, че ще го ..... и тъй нататък!
Нали?
Мулето обаче, не поставя такива изисквания, то е толерантно!
Но ти не си, бе батка!
Усети се!
Ти днес си уморен и това ти личи в поста.
"Ще се радвам , ако експеримента ти е приключил и успееш да убедиш и другите участници във форума да ти повярват , че това е било провокация."

Защо не се поставиш на мястото на Мулето, ами ако то лъже ,че това е бил експеримент...ако то е лудо, ако това са последните му издихания във вярата на системата към хората като него?
Ако Мулето се самоубие от това, което става тук, от заплахите, които му отправиха някои "длъжностни лица", на които то е разчитало в лудостта си?
Не 0001, ти не мислиш така , нали?
Всеки иска да мине през вратата на уважението, нали?
Но не всеки усеща, че няма право да иска това уважение, защото самия той не се уважава сам.
Ако Мулето се сърди на другите, то ще е комплексар, който иска и се надява другите да мислят като него и се е обидило, затова че това не е така.
Това важи и за другите, които искат Мулето да мисли като тях, а не като Муле.
"Смятам обаче , че за да стане това им дължиш ИЗВИНЕНИЕ ."

Извинение за какво?
Та това е екперимент, който е много полезен за тези, които ги жегна.
Те и сега мислят по въпроса и разсъждават, кой е прав и кой не е прав!
Мулето или те, тези които заплашват едно лудо същество, което в дъното си не е толкова лудо , което е направило за това общество толкова, колкото малко хора са направили...но те не знаят това.
А и да го знаят, какво ги интересува?
Мулето да се извини затова, че е провело един "ювелирен екперимент" без жертви, който е от полза на тези, които се натресоха в него?
Е, за какво да се опрадавам и извинявам, а?
Не, НЯКОИ ОТ ТУК, трябва да ми бъдат благодарни, но Мулето въобще не държи на благодарност, защото това си беше много голум кеффффф.
Да ми благодарите за кефа,който ви достави експериметга, не е редно!
ПРосто ще го развалите, защото тогава той не би бил истински!
Мулето не се вълнува от благодарности.
Мулето мрази благодарностите, защото....
Когато някой ти "благодари за нещо", той вече те е прецакал или ще те прецака в най близко време!
Огелдзай се и се осушай , за да разбереш това, къде си прецакан!Хе хе х хе
Тези които често "благодарят", са лекомислени, глупави и подли хора, които чакат удобния момент.....да те "хакнат"!
Мулето се кефи от сърце]
А за неща, които правиш от сърцето си, не е необходимо да се извиняваш никому или да му благодариш!


Питам, колко пъти детето се извинява на майката и на баща си, за това, че ги е будило много пъти посред ноща, че ги е тормозило , ядосвало , подчинявало на прищявките си?
Не, не подценявай Мулето, то е доста гъвкаво , даже повече от колкото предполагаш!
Това за извинението, го отправи на другите, но ти го направи, защото Мулето не се вълнува от текстове като:
"Смени си памперса, пий си лекарството и си лягай:)"
"3. ТИ, МУЛЕТО и другите ви сподвижници спокойно бихте могли да създадете клуб на импотентните комплексари. За МУЛЕТО няма шанс - майка му умре, а с нея си отиде и единствената жена в живота му, която го е обичала и докосвала. И ти ли чакаш да се случи същото:)"

И още много неща, които всъщност нямат никакво значение!
Това са думи, без стойност, без значение, които вятъра на времето ще отвее, превръщайки ги в нищо, което и преди това си е било нищо!
И ако Мулето има претенци за това , някой да му се извинява, то би било голям, МНОГО ГОЛЯМ ИДИОТ!
Не позна!
Мулето няма претенции, играта беше интересна и Мулето ти благодари , както благодари и на другите, които бяха подведени от поведението му и си показаха някои от най-негативните качества!
Пак повтарям, това е виртуална среда и понятиего "грешка" е порсто глупаво!

0001, имаш право да си промениш позицията за "извинението" и да отбележиш това писменно тук, ама си признай, полицай ли си или не?

И кво от това?




Тема Re: За Генералето...хе хе хе хенови [re: Myлe]  
АвторMyтpa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 19:04



Някой някога бе казал:"...и все пак тя се върти..!" - за тези думи бе убит жестоко, а после всички разбраха, че наистина се върти!


Някой ден, ще разберем и това, което сега не знаем, кой е пътят, истината и живота, но преди това го убихме и то само заради това , че е казал нещо, подобно на този който каза:"..и все пак тя се върти..!"

Хората сме убийци на истини, независимо дали сме невярващи или вярващи, защото никой не знае кой какъв е, не всеки който споменава името на Бога е истински вярващ и не всички , за които мислим, че са невярващи е така, мн. от тези хора се прикриват! Не се знае дали най големите неверници няма да повярват или тези които уж вярват няма да се отрекат от вярата си и истината, гаранция няма за нищо, светът е такъв, хората се променят, това с очи съм го видял, така че за какво в същност спорим?!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе



Тема Re: За Генералето...хе хе хе хенови [re: Myлe]  
АвторOO1 (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 19:45



муле да полицаи съм в голям провинциялен град . Ако искаш да се усъществяват тук в този форум някакви диалози , да се виждат и чуват различни мнения направи нещо . Убиди не малко имаше и от твоя страна . Аз смятам , че всички и граждани и полицаи имаме нужда от този форум . Нека запазиме сериозният тон тук .





Тема Re: За 0001...хе хе хе хенови [re: OO1]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 20:39




Благодаря ти за отговора, така и очаквах да е!
Тус едва ли е място за похвали и оплаквания, но ти изрази своето мнение в "конфликта" с гадното Муле , без да загубиш "вътрешната" мярка.Ти беше засегнат от думите на Мулето не по малко от останалите участници,но какво написа:
" OO1 (Нерегистриран)
Публикувано 29.08.06 19:35



Муле за мен ти си чисто магаре бе . Какво общо имат със темата тези снимки бе . Да си видял на някои друк към постовете да има такава безсмислица ."

Няма агресия, нама заплахи, няма невъзпитание...

"OO1 (Нерегистриран)
Публикувано 30.08.06 12:09



муле-магаре не е ли в теб вината , щом като никой не те разбира какво искаш да кажеш ? Казваш , че си на преклонна възраст пък се подиграваш на възрасните хора ( с текста към снимките ти ) ."

Ти проявяваш реакция, свързана не с теб, а с другите-"възрастните хора", което показва съпричастност към възрастова група.Ти не си млад, ти си по зрял и възрастен полицай, приел и понасящ с търпение съдбата ни!

"OO1 (Нерегистриран)
Публикувано 31.08.06 00:02



Магаре изпий си хапчетата моляте . Ще направиш някоя беля и ще ни е скучно без теб . "
Ти проявяваш усмивка, даваш напътствия, гониш лудото Муле,но това не е със неприязън и злоба, не си лош човек, вероятно си пълен, защото пълните са по "спокойни" от другите, така ли е 0001?

"Работа в полицията! [re: generaleto]
Автор OO1 (Нерегистриран)
Публикувано 31.08.06 13:39



Успех и от мен . Трудно ще е но не се отказвай ."

Ти защо не кажеш на "момето", че трудното е после, когато назад връщане няма?А? Кажи 0001, ти си ми интересен, сподели нещо, то ще е полезно за всички и за Мулето!

"Re: Точно ти си тази която ни оака клуба! [re: julia_bul]
Автор OO1 (Нерегистриран)
Публикувано 31.08.06 23:00



Муле ти много се клонира бе ."

Отново усмивка, без неприязън и закани!


Мулето мисли и както миждаш, търси и намира , може и да бъркам, но какво от това?

Ако някой път минаваш през Софето, обади ми се, ще ми бъде интересно да си видим очите, зщото така с писане не става!

Сега отивам на "дно място" с много хора и ще ви напусна!
0001, въпреки че си уморен ти си тук и четеш, хе хе хе Значи Мульо си е изиграл добре картите и ролята, а.....




И кво от ова?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.