Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 28.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Специално към господата работещи в МВР.нови [re: Учeщ]  
АвторNYC (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 13:21



"Заради такива неща като убийството на професор Калоянов и за другите зверски престъпления, който Вие оставихте неразкрити защото извършителите са от ромски произход"

"Защото извършителите са от ромски произход".

Е*а ти чувството за причинно-следствени връзки, е*а ти нещото... Точно затова е, да. Ей го на - готово фенче на "Атака"! Те са точно такива болни параноици - във всичко виждат някакъв заговор, никога истинските трудности на даден случай. Високопоставени цигански покровители, световен сионистки заговор, покварени лобита, ложи... Ех!
Когато 20 човека ритат един и той умре, как си представяте нещата? Доживотна присъда за всички? Да бе, да... Трябва да се определи (и докаже пред съда, което е по-мъчното) кой е убиецът/кои са убийците. Което подобните на г-н Учащ (но въпиещо неграмотен... дано учи по-усилено занапред) със сигурност си мислите, че е елементарно. О, да, вие сте велики!
Поинтересувайте се какво означават принципите "In dubio mitius" и "In dubio per reo".



Тема Защо ..нови [re: NYC]  
Автор Учeщ (скромен тип)
Публикувано16.07.06 13:31



обиждаш ? Аз живея до захарна фабрика. Хората, който убиха професора найстина бяха роми.

В отговор на:


Което подобните на г-н Учащ (но въпиещо неграмотен... дано учи по-усилено занапред) със сигурност си мислите, че е елементарно. О, да, вие сте велики!



Що за глупости ? Не можеш да ми отговориш и обиждаш ли ? Би било добре да ми покажеш правописните ми грешки. За пръв път влизам в този клуб и съм разочарован. Колкото за "Атака" тези хора са малко крайни и определено не са подходящи за случая.
П.С:
По латински аз не си падам. Приятен ден а вие си помислете. Всичките ми познати също мислят да се махат. Откъде ще ви идват заплатите ?
Повече няма да влизам тук. Отвратихте ме.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Тема Re: Специално към господата работещи в МВР.нови [re: Учeщ]  
АвторCapyмaн (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 14:39



Не мисля че проблемът е в заминаването...все пак това си е нашата родина и ще си остане такава където и да идеш Учащ! Иначе и аз нямам никакво обяснение какво става при Вас и изобщо на някои места в България! Защо циганите хайманостват? Поне две три патрулки да вкарват и ако ги забележат да ги прибират и ако не могат да ги задържат законно поне да ги бият. После пак и така... Хм мисля че тук отново се обиждаме, а няма нужда. Проблемът си стои и той е в циганските набези и прекалената наглост, която проявяват към останалите хора. Дават им помощи, ебат се на поразия, социални програми, училища, нови апартаменти на символични наеми (които някои не плащат), щети по инфраструктурата на БДЖ, кабели и брутални престъпления. Но мисля че ДПС ревно ги защитава и поощрява подобни действия и полицията знае, че има организации, които ги покровителстват... Това е моята позиция, моля не ме свързвайте с "Атака" :)



Тема Re: Защо ..нови [re: Учeщ]  
АвторNYC (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 15:33



Заради такива неща като убийството на професор Калоянов и за другите зверски престъпления, който Вие оставихте неразкрити защото извършителите са от ромски произход аз не се чуствам защитен и сигурен в тази държава.
Заради такива неща като убийството на професор Калоянов и за другите зверски престъпления, коИто Вие оставихте неразкрити,,,,, защото извършителите са от ромски произход,,,,, аз не се чуВствам защитен и сигурен в тази държава.


Такова нещо планират всички мой познати и почти всичките ми колеги от IT.
Такова нещо планират всички моИ познати и почти всичките ми колеги от IT.

(Ако и другите ентеуигенти са като теб, не се и връщайте. Have a nice flight!)


Както е тръгнало може би ще трябва да получавате заплатите си от ромски данъци.
Както е тръгнало, може би ще трябва да получавате заплатите си от ромски данъци.

(Да, България свършва с теб...)

---------------------


Защо обиждаш ?
Пред въпросителните знаци не се оставя интервал. Много дразнеща грешка.

(Обиждам? Между обмислена квалификация и проста обида има разлика. "Въпиещо неграмотен" беше обмислена квалификация.)


Аз живея до захарна фабрика.
Аз живея до "Захарна фабрика".


Хората, който убиха професора найстина бяха роми.
Хората, коИто убиха професора,,,,, наИстина бяха роми.
Това "найстина" просто уби коня...

(И как така разбра мнението ми като отричане на това, че са го убили роми? Защото нямаше такова нещо. Имаше иронизация на твърдението ти, че престъплението не било разкрито, ТЪЙ КАТО било извършено от роми. Което е смехотворно. Не е разкрито, защото е трудно да бъде доказано, че определени хора са убийците измежду цялата глутница. А когато нечия вина не може да бъде категорично доказана, не е особено правилно да тикнеш някого в затвор, нали? Това беше и смисълът на онези латински изрази.
"При съмнение - към по-мекото."
"При съмнение - в полза на обвиняемия." )


Що за глупости ? Не можеш да ми отговориш и обиждаш ли ?
Пак този интервал...

(В предишното ми мнение имаше достатъчно смислен отговор. Това, че ти не можеш или не искаш да го видиш, е твой проблем.)


Би било добре да ми покажеш правописните ми грешки.
(Отговарям на подканата ти, както виждаш.)


Колкото за "Атака" тези хора са малко крайни и определено не са подходящи за случая.
Колкото до "Атака",,,,, тези хора са малко крайни и определено не са подходящи за случая.


Приятен ден а вие си помислете.
Приятен ден, а вие си помислете.

(Ние ще си мислим, а вие междувременно се образовайте. Дано прочутото ви IT образование да е по-качествено от това по български език, че тежко ви в чужбина.
Не повече от десетината прочетени книжки си личат отдалеч, какво да се прави...)


Всичките ми познати също мислят да се махат. Откъде ще ви идват заплатите ?
Повече няма да влизам тук. Отвратихте ме.

Заплаха?!


Прав ти път! Ще се намери и друг да лае.



Тема Re: Специално към господата работещи в МВР.нови [re: Capyмaн]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 15:38



Хора, човека много ясно си го каза. Пробвайте да мислите. Към моите мнения сте предубедени но пробвайте да се замислите над думите на неутрален човек. По пост-а му се познава че е интелигентен. Пробвайте поне на него да вярвате като не вярвате на останалите които ви призовават да не плюете по полицията. Не е толкова просто. И аз ви го казах. Никой не оспорва че убийците са МАНГАЛИ. Обаче всичко е зациклило до там, че не може да се определи кой от 3-мата мангали е нанесъл фаталния последен удар. Ако се разбере той ще бъде съден за убийство, а другите за тежка телесна повреда. Според българското законодателство вината е ЛИЧНА. Така че ако гй осъдят и 3-мата за убийство (а има логика, тъй като те са го пребили като куче, и този възрастен човек е било ОЧЕВАДНО че няма да издържи на този мариз), като обжалват ще падне присъдата именно заради това че не се знае кой е нанесъл фаталния удар. Оня като не му харесва в БЪЛГАРИЯ да ходи да мие чиний в Канада и да чисти кенефи в Испания. Е за тва България е на това дередже, защото всеки се спасява поединично, не прави нищо за България и чака някой друг да го оправи. И те ни "оправят". Така ни оправят че в джоба не мога да си задържа пари за по дълъг период от време, тъй като трябва да плащам всякакви простотий свързани с елементарното съществуване.



Тема Re: Защо ..нови [re: Учeщ]  
АвторNYC (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 15:42



За малко да забравя заглавието ти:

Специално към господата работещи в МВР.
Специално към господата,,,, работещи в МВР.


Ех, тая трудна запетая!



Лошото е, че дори да видиш правилния вариант, няма да схванеш защо е именно това е правилно. М-да, нищо не може да замени прочитането на правилата...



Тема Re: Специално към господата работещи в МВР.нови [re: Capyмaн]  
АвторNYC (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 15:47



В отговор на:

Поне две три патрулки да вкарват и ако ги забележат да ги прибират и ако не могат да ги задържат законно поне да ги бият. После пак и така...




О, бива ли да подстрекаваш към такова нещо? А какво ще кажат после Бехко и enerdji_67? Ще кажат, че има полицейска бруталност и че полицията изземва работата на съда (което действително ще е така).
Защо първо не се разберете помежду си как точно искате да работи полицията?

Едни искат тотално демократична полиция (но не толкова ефективна), други пък искат полиция, която да "възпитава" малко повече с палките, щото съдът бил калпав и трябвало да има поне някаква компенсация...
Ех, няма угаждане!



Тема Re: Специално към господата работещи в МВР.нови [re: NYC]  
Автор enerdji_67 ()
Публикувано16.07.06 17:53



Няма да кажа нищо различно от онова,което повтарям до втръсване,а то е:да не се нарушават законите от хората,които трябва да ги изпълняват.А тези,които са ги нарушили,да отговарят съгласно закона.И това да важи в еднаква степен и за престъпника-циганин,и за престъпника-полицай,и за престъпника-който и да е!

Жалиш някой,който няма обувки докато не срещнеш друг,който няма крака.


Тема Объркал си се кумчо Вълчо.нови [re: BlackWolf]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано16.07.06 18:06



Яко си се объркал. Я пак провери






Тема Re: Специално към господата работещи в МВР.нови [re: NYC]  
Авторbeat (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 00:42



в правно отношение нещата определено не стоят така. 20 човека удрят 1 до смърт - 20 човека отговарят по квалифициран състав на убийство при съизвършителство. Разбира се - остава въпроса да се намерят убийците , а това сред циганите е mission impossible. Том Круз да дойде няма да може да се оправи с тях , а дори да успее - после има да се бори с БХК , тази "чиста" и "светла" организация , която всеячески гали мургавите главички и прибира комисионна от всяко дело ,което спечели с/у Б-я в Страсбург. Мдааа - такива ти ми тегоби.

Венко-Кретенко пак бисери ръси гледам. Дай ни тоя скандал със заразените от радиация деца , бе мамин сладък - сподели с нас комунистическата конспирация :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.