Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 04.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Стрелба по хора и пътни знаци..нови [re: nqkoq_]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 08:20




Въведена е нова дисциплина в Симеоново:
"Стрелба по хора, пътни знаци и дуги движещи се мишени!"
Това става след като е оповестена присъдата за оценяване на човешкия живот на разстрелян от полицаи ,на 850 пева.

И какво като умрелият е умрял?
Голяма работа!



Тема Re: Академията в Симеоново [re: ekologiya]  
Автордapи (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 13:37



Здравейте!Казвам се Дарина,искам да се пробвам в академията на Мвр-Симеоново,знам какви са изпитите за влизане там-историята и литературата не ме притесняват,мисля че мога да се справя с физическия изпит.Знам че преди тях е медицинския преглед като на него доста хора отпадат.Искам да ми кажете какви изследвания се правят,какви прегледи,кои органи се гледат става въпрос за медицинския преглед при жените! Какви заболявания са противопоказни за прием.Интересува ме повече темата за медицинските прегледи.Благодаря ви.Ако някой е наясно да остави мейл ако имам др. въпроси да питам.Благодаря ви!!!
може да ми пишете и на мейл deizi20@abv.bg



Тема Re:izpita [re: Anyone]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 11:50



Да са отбили редовната си военна служба, да са военнослужещи на наборна военна служба, подлежащи на уволнение към 01.10.2006 г., или наборници (за мъжете). това е малко грубо не смятате ли





Тема Re: Академията в Симеоново- хе хе хе [re: nqkoq_]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 19:28




Я погледнете тук:


Същество, от службите и академията!

И кво от това, че хората са глупави?



Тема Re: Отговор от курсант в Академията [re: Hacтoящ kypcaнт в AM]  
АвторStelian_Hristov (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 18:45



Здравей. Видях, че си курсант в АМВР. Ако нямаш нищо против искам да те питам няколко кратки въпроса. Първо искам да те питам за мед. преглед, т.е. имал съм някви проблеми с бъбреците, но тва е отминало и лекарите са ми казали, че няма проблем. Другото е за бала. Моят бал по лит. е 4.75, а по история е 5.00, според теб имам ли шанс, ако изкарам хубави оценки на изпитите, защото гледах, че за миналата година мин. бал за ф-т Полиция беше 21,09. Благодаря предварително. Ще съм ти много благодарен, ако ми отговориш.



Тема Re: Академията в Симеоново- хе хе хе [re: Myлe]  
Авторlolzor (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 00:56



tova ti li si be mamin sladyk ?



Тема Re: Академията в Симеоново- хе хе хе [re: lolzor]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 05:52




Усмихна се нали?
Това е Мулето, преди 10-12 години, когато си правеше майтап с полицията, заедно с Венци Мартинов.Тогава по телевизията излизаха едни смешни рекламни клипчета,в основата на които бяхте вие ....моите любими.
Знаеш ли кой си мие очите?
Мръсникът!
Знаеш ли кой си бърка в носа, на работното място?
Само не казвай, че не си бъркаш в носа , на работното място.
Когато си бръкнеш следващия път в носа и извадиш от там пиленце, спомни си за Мулето!
Ей ти още една закачка:

Въобще полицаите и полицията,винаги са били и ще бъдат повод за подигравка и бъзик.


И кво от това, че хората са глупави?



Тема Re: Академията в Симеоново- хе хе хе [re: Myлe]  
Авторlolzor (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 08:57



Следващият път като отида до тоалетна , пусна едно голямо лайно и си избърша гъза - ще погледна тоалетната хартия в ръката си и ще се сетя за тебе. Тържествено ти го обещавам ...
Имаш някакво особено мулетаро-хермафродитско държание. Принципно се радвам , че чрез омразата си към полицията можеш да продължиш да живуркаш (всеки живот , колкото и безполезен да е - е важен) и все пак наистина се учудвам от старанието ти.



Тема Re: Академията в Симеоново- хе хе хе [re: lolzor]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 22:18




Таку що го направи!
"Следващият път като отида до тоалетна , пусна едно голямо лайно и си избърша гъза - ще погледна тоалетната хартия в ръката си и ще се сетя за тебе. Тържествено ти го обещавам ... "

Не необходимо да обещаваш- ти го стори и постът, ти придоби дори аромат на джибри!
Ти дори не можеш да си представиш, че хората вонят дори с външният си вид, с походката си,с това, което пишат!
Един глупак, каквото и да напише- то е глупаво, то носи безвзвратно качествата на баща си, на автора си.
Постът е твоето изпражнение и твоето произведение на изкуството ти!
Толкова можеш, толкова правиш!
И на това съм доволен!
Мулето всеки ден контактува със стотици хора,то издирва оперделени екземпляри измежду тях!
Ето още един смръдливко от Пирин-пирински циганин:


Понякога дори смръдливите цигани са по чисти от българите!
Помисли, дали не бъркаш смисъла на думата "омраза", с думата гавра или бъзик!
Омразата е много силно чувство, каквото нямам нито към теб, нито към който и да е полицай!
Помисли малко, преди да пишеш на Мулето!
Сложи си изреченията на кантара и ги премери преди да ги напишеш!
Благодаря ти за участието!

И кво от това, че хората са глупави и им личи.




Тема Re: Академията в Симеоново- хе хе хе [re: Myлe]  
Авторlol (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 22:46



думите "гавра" и "бъзик" отиват на 20-годишно пишлегарче. Сигурен съм че по акъл не си много по-възрастен и все пак имай малко самоуважение. Бива ли на тези години да се снимаш по домашна синя риза , панталони и армейска шапка. Хайде , моля ти се ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.