Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 05.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: nqkoq_]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 22:23



abe tuka e pylno s nekvi deto govorqt po inerciq bez nishto da razbirat.
Koi ti kaza che ne se skluchva dogovor ? Koi ti kaza che kato zavyrshish nikoi ne ti tyrsi rabota ? Ma govorish kolko da ne zaspish ...



Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: nqkoq_]  
АвторБaш пoлицaят (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 22:34



Боже, опази тази държава от такива полицаи.
Единият пише "испит", "смисал", другият - "усигурил", а третият изобщо не пише на кирилица за да не си личат грешките му, но сигурно се извинява пред себе си и нас, че така му е по-лесно и по-бързо. Че ти сигурно така се извиняваш пред съвестта си като минаваш през тротоарите и на червено... Естествено, така е по-бързо и по-лесно.
Ако вие сте бъдещите полицаи в България, жална им майка на останалите.
Срамота за нашата професия, срамота!



Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: Бaш пoлицaят]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 23:00



Ma ti si totalen glupetriks be. Az 1000 pyti povtorih che she si pisha kakto si iskam. Ne kriq nishto. Ako ti pishesh na latinica za da kriesh greshki .. az pisha taka shtoto mi e po udobno.



Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: .]  
АвторБaш пoлицaят (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 23:12



Момченце, ти чувал ли си за кредор? Това е онова синичкото квадратче горе в дясното поле. Натисни го да стане червено и после пак си махай на латиница. Само не забравяй че вместо "ch" и "sh" можеш да натискаш само по един клавиш - съответно " ` " и " [ ".
Това е по-удобно нали? Или имаш по 6-7 пръста на всяка ръка и ти е все едно?



Тема ДА ТАКА Енови [re: тop]  
АвторKPoKИ (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 12:39



Ами последна година ще е я,вие кво си мислите ,че като сте в тая академия ще взимате местата за завършилите право ли? да ама не !!!Даже и следователи да ми ставате много леко искате да минете с разни физически подготовки ,а?Я идете да учите право 5-6 год. после 2 год.юридически стаж , конкурс и ако го изкарате мислете за следователи бре хора !!!!!
Ама много много ви се иска ,знам ги аз следователите учили само нак.право в тая академия е няма да е така.Никъде по света го няма



Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: Бaш пoлицaят]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 16:13



ama ne mi bqgai ot temata. otgovori na drugite neshta. osven tova vyprosnite bukvi sa mi mnogo po lesni da gi pishek mato "ch" i "sh" vmesto da si raztqgam rykato do "`" "[" ili pa do "\".



Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: Бaш пoлицaят]  
АвторБaш...))) (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 00:16



Браво! Тъкмо мислех да им тегля една.... Екшън геройчета, много филми гледат А за синтаксис, морфология и пунктоация и правопис нищо не са чули Ей, неграмотничета, горепосочените не са прякори от престъпния свят То, май и за Елин Пелин се чудите, аджиба дали не е елин или тракийски вожд... Ще падна... Ама то си е и жалко, колега. Пък после...що ни била такава полицията... Ами ето защо... На всичкото отгоре, ако приемем, че някое от тези псевдоинтелигентчета има и "вуйчо" някъде по високите етажи на властта, то ...наистина жална ни майка ...пък и на държавата...Смея се, но то си е смях през сълзи.Докато такива като малката квачка "някоя" си декларират, че ще си правят каквото им харесва и няма да спазват правила и да уважават езика и морала, а всъщотвреме са тръгнали да ми стават следователи и полицаи, то със сигурност ще си търпим и ще си носим кръста на простотията. Сигурно много й се иска да прилича на някоя актриса, която успешно изпълнява роли на супер следователка, а в същото време това й занимание я прави обект на мъжкото внимание...Ще падна от смях... Към колегите психолози: Колеги, не правете повече компромис с работата си!!!Наложете, докажете професионализма си и наблегнете на сериозен подбор. 70% от кадрите са абсолютно негодни за тази работа. С поздрав: нистина Загрижен Служител и Офицер.



Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: Бaш...)))]  
Автор nqkoq_ (непознат )
Публикувано08.08.05 12:45



В отговор на:

такива като малката квачка "някоя" си декларират, че ще си правят каквото им харесва и няма да спазват правила и да уважават езика и морала



Ако си направиш труда да прочетеш внимателно мненията,които сме оставили, ще си намериш правилния човек за заяждане и ще видиш,че никъде не съм писала тия неща,дето ги залепи по мой адрес.
Честно казано ми писна от хора,които приказват, без да четат.А в този форум май това е традиция или поне се забелязва,че така прави мнозинството.
Всеки гледа да се изтъкне кой от кого По-БАШ-Полицай е, или да си начеше езика, а главната тема, или въпроса,които ме интересуваше - на това почти никoй не обърна внимание.
Прочели-недопрочели темата, уж разбрали че нещо си за Полицейската академия се говори и..айдеее на сеира.Давай да се правим кой по-голям полицай,кой по-наясно с нещата и други комплексарски от рода.
Никoй тука не ви е канил да се състезавате и да се мерите кой е с по-голямото самочувствие.
Тая тема се превърна в някакъв масов плювалник и съжалявам,че изобщо я пуснах тук.
Наясно съм, че вместо сега да вникнеш в това,което пиша, вероятно ще ми изсипеш един отговор,от които половината са безпочвени обиди по твой сценарий , а другото е подхвърляния и подигравки с ника ми,понеже няма друго с какво и понеже си имаш някакви си твои асоциации с него.
Не пускам това мнение за да стана поредния човек,който ръси обиди срещу другия, а защото ми се ще да погледнете всички къде не сте прочели правилно - мненията ли или направо главната тема и да спрете да пълните темата с лични обиди, инъче е по-добре тя да бъде спряна.

Peace & Respect



Тема Re:Психо [re: nqkoq_]  
АвторKndidat Student (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 22:40



Истината е следната:
1.Трябва да се подготвиш много добре за Български и Истприя
Физическия тест не е нещо толкова сложно просто трябва да се подготвиш със спринта и дългото бягане.Другото е по-лесно
2.Психото е просто ужасно(недей се отчайваите
има ужасно много въпроси еднакви зададени по-различен начин.Ако се опиташ да лъжиш или да блафираш те хващат веднага
Съвет: Сядай яко да учиш!Трябвати Отлична диплома и изпитите да са ти отлични.Ако имаш повече въпроси питайЧМного съм се интерисувал и съм доста наясно



Тема Re: Академията в Симеоново [re: nqkoq_]  
АвторCтeчkин (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 01:54



Сага разбирам защо като ни пратят нови попълнения,началника първо на четмо и писмо ги изпитва.Ми то като ги гледам тукашните кандидати-жалка картинка.С това държание и култура не за полицаи ами направо са си за мутри,таман не им е нужен изпит.Пък екшъна им е в кърпа вързан,нали всички сме за шоуто.А как сте взели психото не знам???Аз лично на такива неуравновесени и джобно ножче не давам,камо ли пистолет!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.