Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 11.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Академията в Симеоново [re: pifcho]  
Автор= (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 19:33



А да ти дойда на вратата, за да ти отговоря, не искаш ли?

Не може полицай да прилича на... .... ...
На открити места при носене на униформа (вкл. през лятото - т.е. при носене на риза с къси ръкави) не може да има такива кичове. Вратът е открито място. Дано го забележат, че обикновено не са никак внимателни.



Тема Re: Академията в Симеоново-искам да знамнови [re: .]  
Авторpifcho (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 19:48



Имам един въпрос който ме притеснява

! Ако имаш татуировка на врата (китайски йероглиф) ще има ли проблем при постъпването в академията? Моля Ви пишете на адрес pifcho_1990@abv.bg! Непременно искам да знам и Благодаря за помощта!



Тема Академията в Симеоновонови [re: nqkoq_]  
Автор emo_macka (непознат )
Публикувано19.06.08 17:09



Аз мисля там да кандидатствам за визше образование накой знае ли дали може?А задължително ли е после да работя 10 години за държавата щот на мене много много не ми се иска.И да питам за подробности който знае нещо да пише за всичко свързано с академията в симеоново.





Тема Re:izpitaнови [re: smarfeto]  
Автор sladkoOOO (непознат )
Публикувано19.06.08 20:08



така интересувам се от нормативите за момичета за физическа подготовка за оценките на изпитите вече знам а за руст и тегло ни6то не се споменава ако някой моля да ми кайе



Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: emo_macka]  
АвторMилициoнepa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 12:27



Извинявай! ВиСше





Тема Re:izpitaнови [re: sladkoOOO]  
Автор)%amp;!*(amp;*(!%amp;*(amp;*() (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 15:10



Абе защо не погледнеш на проклетата им страница?! Всичките тези неща си ги пише.






"5. Да са клинично здрави, физически годни и не по-ниски от 168 см за мъжете и 160 см за жените."
Това да ти говори нещо?


Ето ти и нормативите.

И тия ще стават полицаи... После какво добро да стане с такъв прогнил материал?...
Как може да не погледне поне една-две страници от темата, за да види проклетата страница на Академията, ако вече не я е видяла от Google например (то и за това трябва да се сетиш), как може да не огледа всичко на самата страница, как може да не открие каквото и е необходимо, при положение че го има?! Никакъв усет, никаква находчивост, никаква любов към детайла... 'ба сиииииииии!



Тема Re: Академията в Симеоново [re: emo_macka]  
Авторashkadarma (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 15:39



Миличка,ти можеш да мислиш много неща,но срока за подаване на документи отдавна преключи.Така че или си кандидатствала вече,или ще дочакаш другата година.Относно за 10-те години-вярно е,затова си направи добре сметката дали го искаш!



Тема Re: Академията в Симеоново [re: nqkoq_]  
Авторkef4eto (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:53



I az kato teb iskam da otida da u4e v simeonovo no sa6to si nqmam i na predstava kak e tam i kakvi sa ispitite koga i kak se kandidatstva dano se nameri nqkoi da ni otgovori na tezi vaprosi.A az iskam da popitam nqkoi znaeli za tehem sait ili ne6to podobno kadeto moje da se vidi pove4e informaciq haide dano nqki mi otgovori





Тема Re: Академията в Симеоново [re: kef4eto]  
Автор_ (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 18:42



Има го 50 пъти в темата. Първо четеш, чак тогава питаш.



Тема Re: Академията в Симеоновонови [re: _]  
Авторashkadarma (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 19:42



Моето момче,такъв заблуден в каква академия ще варвиш,направо незнам?!По-добре се ориентирай някъде другаде!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.