Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 27.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Тема Imam nujda ot savet :)))))нови  
Автор nie vrab4etata ()
Публикувано25.05.05 15:24



Neka parvo se izvinia za tova 4e pisha na latinica.

Predi 2 godini niakade izkarah shofiorskia kurs.Kato otidoh da si vzema knijkata se okaza che e triabvalo da nosia medicinsko,a az niamah.Tova se sluchi tochno v period v koito imah kup drugi neshta i dokumenti za opraviane a sled tova zaminah v chujbina i ot togava knijkata mi stoi v Kat(ako vaobshte vse oshte e tam)Ot togava izminaha 2 godini.Ne sam se pribirala v bg i neznam sega kato se pribera kak tr da procediram.Niakoi moje li da mi kaje dali bih mogla da si vzema knijkata sled tolkova godini.dali ia paziat?Znam che tova koeto sam napravila izglejda dosta bezotgovorno,no se sluchvat i takiva neshta.Razbira se ne sam tuk za da se oplakvam a za da razresha problema si.Molia za kompetenten savet.Blagodaria predvaritelno.

Ako nikoi ot tozi klub ne moje da mi dade savet pone me nasochete v koi klub bih mogla da pusna postinga si za da polucha takav...

Less is more,more is less


Тема Re: Imam nujda ot savet :)))))нови [re: nie vrab4etata]  
Автор shanan (непознат)
Публикувано25.05.05 23:51



не можах да разбера, подала ли си необходимите документи за издаване на СУ на МПС? това само че има протокол от изпита разбираш че не е достатъчно, ако си подала документи-заявление, снимка, такса е трябвало още тогава да ти вземат и медицинското /сега си мисля, че май то още у инструктора трябва да е било, не знам/. почти 100 процента съм сигурна, че щом документа е издаден, отпечатан то той се пази, пази се до изтичане на срока му на валидност или до смърт на лицето на което е издаден, макар и да не е връчен. съветвам те да отидеш там където си подала документи и да обясниш, че документите са подадени еди си кога, ще се намерят. няма причина поради която да ти бъде отказано да си получиш док-та. възможно е ако няма медицинско измежду хартиите служителката да те накара да си извадиш, защото е задължителна част. успеХ!



Тема Re: Imam nujda ot savet :)))))нови [re: nie vrab4etata]  
Авторroni (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 14:16



Влез в сайта на РДВР-то, виж телефона на Сектор ПП-КАТ и си провери на място нещата



Тема Re: Imam nujda ot savet :)))))нови [re: roni]  
Автор nie vrab4etata ()
Публикувано26.05.05 14:35



Knijkata beshe otpechatana,izdadena,az tiabvashe samo da otida da si ia vzema.Na gisheto mi kazaha che knijkata se poluchava sreshtu predstviane na aktualno medicinsko.Iavno e lipsvalo mejdu dokumentite vapreki che se seshtam che za da se zapisesh za shofiorski kurs sashto predstaviash medicinsko.Moje moeto da e bilo s iztekal srok.Oh neznam i az.Blagodaria vi za informaciata.Sas sigurnost mi beshe ot polza.Mislia che bi bilo naistina dobre ako zvanna v Kat.Sega shte potarsia saita.Blagodaria vi oshte vednaj

Vs nai nai dobro vi jelaia

Less is more,more is less


Тема Re: Imam nujda ot savet :)))))нови [re: nie vrab4etata]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 18:00



Щом е трябвало само да дадеш медицинско и да си вземеш издадената кижка ,пазят я ще я вземеш.



Тема Re: Imam nujda ot savet :))))) [re: nie vrab4etata]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано31.05.05 15:56



Няма проблеми, изкарай медицинско и ходи си я взимай




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.