Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 26.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Жена - полицайнови  
АвторHCБOП (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 09:53



Здравейте Искам да ви попитам как мога да вляза в системата на МВР?
Жена съм на 26 години с инженерно образование. Какви са шансовете ми?
За дознатели разбрах, че искат юридическо образование
Моля ви отговорете ми!

П.С. Много ме е яд като видя жени в полицейски униформи, които са затлъстели, смотани и флегматични



Тема Re: Жена - полицайнови [re: HCБOП]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 18:29



abe da ne te otchaivam ama .. mai nikakvi
ti sled kato imash vishe obrazovanie i si na 26 godini ..
no za po sigurno idi i popitai nachalnik choveshki resursi v blizkoto raionno upravlenie. mislq che za jeni predelnata vyzrast za naznachavane e 26 godini



Тема Re: Жена - полицай [re: .]  
АвторHCБOП (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 09:21



Е, ти направо ме разби И това ако не е дискриминация пък на
Как може такова нещо



Тема Re: Жена - полицайнови [re: HCБOП]  
Авторeднa c пoдoбни мepaци (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 17:06



Не се отчайвай,бе мацка! Няма такова нещо.Подобни възрастови ограничения май важат за ВИПОНД-а. През последната година няколко мои колежки окупираха районните и си им приеха документите,викаха си ги там по изпити,прегледи,тестове и т.н. и въобще нещата им вървят.... А всички са около и малко над 30-те! Лично аз смятам да нападам съвсем скоро На 27 съм, ама ако знаят какво желание имам и колко съм нахъсена ще дойдат да ме молят сами хахахаха Абе, проблеми ще има, ама няма да е с годините.......... Давай да окупираме заедно хихихихихи



Тема Re: Жена - полицайнови [re: eднa c пoдoбни мepaц]  
АвторHCБOП (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 18:03



Много ме зарадва да знаеш
Ако си от Варна давай ще ходим двете
Лошото е, че влизат с връзки разни тъпунгери дето не могат да клекнат два пъти и името си не могат да си напишат правилно
Ако само знаят какво биха спечелили в мое лице, както ти викаш насила ще ме вземат
Едната ми приятелка има огромно желание за дознател, и от много време само ходи да си подава документите и я размотават и си взимат "тяхни" хора
Ще ме предизвикат най-накрая с мои средства да улича този и онзи пред цяла България, ама защо трябва да се стига до там!?



Тема Re: Жена - полицайнови [re: HCБOП]  
Авторoнaзи c мepaцитe! (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 16:18



Абе аз се радвам че те радвам,ама съм от София... - значи ще ги тормозим индивидуално и по отделно! Ама както добре каза това, което аз само намекнах - пусти връзчицииии.... Тва супер много ме дразни, защото като си спомня преди време две години подред кандидатствах във военни училища и се нагледах как стават нещата и как разни пръдли, дето тати, военния, ги кара да учат там едно ФП не могат да минат, ама са първи в класирането ..... После се чувстваш мнооооооооогггоооо тъпо! И затова сега седя и все още се правя на разсеяна с МВР-то, щото бая са ми рязали крилцата От една страна това ми е супер важно и ЗНАМ, че това е единственото нещо, което бих работила с КЕФФФ и тотално себеотдаване, но като си знам как работи системата...... ( и как губи от това...)



Тема Re: Жена - полицайнови [re: oнaзи c мepaцитe!]  
АвторHCБOП (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 11:00



Ами надявам се, че рано или късно това с връзкарите ще спре. Защото е много грозно да набутваш някой насила дето не иска да работи такова нещо или му е безразлично, а тези които наистина искат и ще работят с желание не могат да се вредят. Малеее, пълно е с тъпи, неграмотни, смотани и зле физически полицаи и полицайки Тук във Варна, моята приятелка, която иска да става дознател беше заприказвала една полицайка и като я питала някои неща за физическия тест и я хванала, че не се е явявала въобще Какво му се казва на това?
Абе ще работя по въпроса с връзкарите колкото ми позволяват възможностите, все нещо може и да променя



Тема Re: Жена - полицайнови [re: HCБOП]  
Автор Harvester of Sorrow (странна,казват)
Публикувано18.03.05 11:08



Ами онази с мераците ти желае успех в борбата с организираното връзкарство (нали си то НСБОП(В)) Аз пък отивам малко да потренирам - временцето се стопли и става за тичане в парк (ще имам особен стимул,ако ме подгони и некоя глутница пЦета-ще ударя нормативите у земята) Айде дръж ме в течение на твойте дела и да си стискаме взаимно палците

...and justice for all...


Тема Re: Жена - полицайнови [re: Harvester of Sorrow]  
АвторHCБOП (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 11:55



Мерси, мерси Стискам и аз палци, дано усилията ти се увенчаят с успех
Аз по цял ден съм на работа и с нетърпение чакам събота и неделя за да поспортувам на чист въздух и аз



Тема Re: Жена - полицайнови [re: HCБOП]  
Автор Kpъr (I'll be back ;-)
Публикувано22.03.05 18:06



П.С. - от седянето по дежурства ще да е...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.