Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 09.05.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Тема проблем!!!нови  
Автор pink_flower (цветенце)
Публикувано06.07.04 18:12



Имам следният проблем- от повече от половин година вманиачено влюбен в мен младеж на 21 години ме преследва със заплахите, че ако не съм с него ще се самоубие. През седмица-две "откача" и започва някакъв ад. Не възприема никакви обяснения, казва "или ще съм с теб , или ще съм мъртъв". Има периоди на затишие, но употреби ли алкохол-адът се отприщва. Миналата нощ от 10 до 2 стоя пред блока ми крещейки, че ме обича и че ще си посегне на живота. Слязох долу, опитах да говоря с него, но напразно. Опитах се да го успокоя, но още стана още по-зле. Прибрах се, казвайки, че нямам намерение да се занимавам с него повече и последва някакъв ужасяващ вой. Доколкото знам е правел опити за самоубийство, или поне така казва.Днес ме потърси на работата ми и започна същото-вой по телефона, да се видим, обичал ме, ще се самоубие. Според мен човекът има психически отклонения, най-малкото ми се струва, че поведението му е налудничаво.Абсолютно невъзприемчив е, отказва да разбере какво му говоря и изопачава думите ми.
Интересува ме-възможно ли е да подам жалба в полицията или в прокуратурата за това, че заплашва да се самоубие? Изобщо-какви са начините да се справя с този проблем. Не ме притеснява това, че ме преследва, а това, че иска да се самоубие. Искам да го предотвратя,безпомощна съм, искам съвет. Зная,че за вкарване в психиатрия е необходимо съгласието на роднина или неговото собствено, така че този вариант отпада.
Помогнете!



Тема Re: проблем!!! [re: pink_flower]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано06.07.04 23:18



аз съм подал жалмба да две счупени стъкла на витрини и трета седмица никой не дойде да види за какво става въпрос.......... е днес ги смених щото не мога тях да чакам.........пък ти чакай някой да ти обърне внимание за това че някой ти се обеснява в любов под прозореца........

незабележим


Тема Подай...нови [re: pink_flower]  
Автор Doctor_Makarov (ЖивотоСпестител)
Публикувано07.07.04 02:49



При съответния оперативен работник,дето се вихри в района ти.Ама не говори за обяснения в любов,а за системен тормоз,нарушаване на личната свобода и пр.При достатъчно подобни прояви могат да го настанят принудително на лечение,по разпореждане на прокурор.

JHP - Евтината пластична хирургия


Тема Re: проблем!!!нови [re: pink_flower]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 12:38



n



Тема Re: Подай...нови [re: Doctor_Makarov]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 02:18



Гледай сега - ако подадеш жалба при оперативния от квартала това може да се обърне срещу теб, но ако подадеш жалба до дежурния прокурор в районна прокуратура /на гърба на радиота 3 етаж/ поне голяма е вероятността да не ти попречи и даже има малка вероятност - 10% дори и да ти помогне.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.