Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 25.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Господа, полицаи,нови  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 14:03



Кога ще се научите да спазвате правилата за движение по пътищата? Та нали вие трябва да ни давате пример на всички останали?

До кога когато ме спрете за някое нарушение ще си просите рекета?

До кога срещу 5-10 лв. ще си затваряте очите за най-наглите нарушения най-вече на мутрите /престъпниците/?

Не остана ли поне малко морал у вас, малко чувство за срам, малко респект към Закона?



Тема Re: Господа, полицаи,нови [re: Myнчo]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано21.08.03 18:09



ot gorata li slizash, ne zaesh li v kakva durjava jiveem
policaite she ti davat primer. te da ne sa vuzpitateli v detska gradina

kakvi mutri, kakvi prestupnici..... bolen mozuk. istinskite mutri nikoi ne gi zakacha, balucite plashtat.
koga nqkoi ti e poiskal pari? dai tochna informaciq. koga, kude i koi? pak obshti prikazki...
kat si barovec si plashtai aktovete!!!

zavistta e grozno neshto.

Edin jivot ne stiga


Тема Завистта е грозно нещо, а ...нови [re: Cherniq]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 08:42



... простотията е СТРАШНО!!!

Какво да го правиш - ченге...



Тема presen primerнови [re: Cherniq]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано22.08.03 10:32



koga: w4era kum obqd
kade: krastowishteto na d.nestorov i bul Bulgaria
slu4kata: lineika sas wkliu4eni burkani si probiwa put w zadrustwaneto, sled kato stigna do swetofara dwijeiki i po tramwainata liniq dori, se naloji da spre otnowo zaradi nespirashti zawiwashti awtomobili !!!
ot4asti problema e w kulturata na shofiorite, no towa se poprawq lesno pri jelanie ot saotwetniq organ, koito s edno dwijenie mozeshe da nakazhe "burzashtite" i osiguri put na lineikata, uwi, toi predpo4ete da si ostane w zasada, shtoto toku wizh izpusnal nqkoi preminal na julto sharan .... wse pak tq si probi ... i tozi put

mi kakwo o4akwash ot takaw tip, da mi pishe act/fish ili da si podade djoba gledaiki w strani, za da si puhna wnoskata za nowiq mu Golf III



Тема П. П.нови [re: Cherniq]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 12:00



Не, господинчо, не от гората, а говоря за нещо за което пещерният ти примитивизъм и хабер си няма.

Какви са функциите на полицията, уважаеми, и какъв е смисълът от нейното съществувание, след като се е превърнала в креминогенен фактор... ???
Аз ви храня с данъците които плащам, не за да ми създавате проблеми, а за да ги решавате.
Не моят мозък е болен, а твоят. Иди в Германия и го кажи това същото и ще видиш на кого мозъкът е болен тогава!

Писна ми от измекяри - комплексари, недоиграли си с пищови пикльовци станали полицаи, а не могат задниците си да избършат. То по соц. време милиционерите бяха прости, но сега ситуацията е уникална. Само си прочети писанията ...

"... ne zaesh li v kakva durjava jiveem" - ами приятелю ако ченгетата не се занимаваха с рекет, а с преследване на престъпници /за каквото им се плаща/, държавата щеше да е НОРМАЛНА.

"policaite she ti davat primer. te da ne sa vuzpitateli v detska gradina" - А кой, уважаеми, ще спазва правилата, ако полицаите показват демонстративно, че за тях закони няма...??? Да! полицията има и възпитателна функция!! Защото тя трябва да извършва и превенция на изпълнението на задължителните предписания на закона, а възпитанието е част от тази дейност!!!

"kakvi mutri, kakvi prestupnici..... bolen mozuk. istinskite mutri nikoi ne gi zakacha, balucite plashtat." Ами закачайте ги бе! Нали за това сте там!? Балъци са тия дето ти плащат заплата, а не те вказат в затвора! Разбира се че всеки трябва да си плаща за нарушенията, както и вие за престъпленията.


Ама наистина от ченгетата трябва да се започне!



Тема Re: Завистта е грозно нещо, а ...нови [re: Myнчo]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано22.08.03 12:59



nai strashen e tvoq sluchai, kogato prostotiqta se suchetae sus zavista i zlobata

Edin jivot ne stiga


Тема Re: Господа, полицаи,нови [re: Myнчo]  
Автор snobar (играч)
Публикувано22.08.03 13:13



Проблема, който засягаш е дискутиран много пъти, а моето мнение си остава едно и също...ще започна да го паствам, защото ми писна да си отнемам от времето за повтаряне на едно и също мнение...

И все пак - никой не си проси рекета, просто ТИ нямаш чувство за отговорност и те е страх да понесеш наказанието си!!!

Не остана ли поне малко морал у вас, малко чувство за срам, малко респект към Закона? - Респект към закона трябва да имат и гражданите, а те нямат, нямат ей такива нахални като теб, които се присмиват на закона и гледат винаги да го заобиколят. Точно такива хора нямат морал...

П.П. Хубав ник - прекрасно обрисува състоянието ти...

Като си толкова умен, къде са ти парите?



Тема Re: presen primerнови [re: CuO]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано22.08.03 13:13



problema ne e v policiqta, problema e v kulturata!!!
shofiorite ne mogat da razberat, che lineikata moje da burza za tqhnoto dete, koeto nedai si boje e blusnato ot kola pred bloka.....
takuv ni e mantaliteta, policaite ne sa rasli v izolatori.....

ti zashto puskash vnoskata za golfa, ami ne si platish kato chesten i suvesten grajdanin aktcheto hem ti e dalavera, che ne plashtash akta, hem te e qd, che nqkoi she kara golf3, a ti she produljish da butash ladata 2 krugcheta na parkinga dokato zapali

kaji mi edna sistema, koqto da si vurshi rabotata kakto trqbva. kato pochnesh ot chistachite po ulicata, samo se skatavat, nishto ne chistqt mangalite skapani.... v obshtini, v kmetstva......po ministerstva...... v parlamenta... nikoi nishto ne pravi, kak reshi, che policiqta ti e vinovna.

proslovutite podkupi v policiqta..... tvurdq, che v obshtini, sud i ministerstva se razpredelqt desetorno po-golemi sumi na chovek.

Edin jivot ne stiga


Тема Re: П. П.нови [re: Myнчo]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано22.08.03 13:26



ima li smisul da si gubq vremeto da ti otgovarqm podrobno kato nqma da me razberesh

koi hvashta banditite i koi gi puska? policiqta ti e vinovna.... nqma zakoni, suda ebava maikata na vsichko... kak moje hora s po 10-15 visqshti dela da sa na svoboda? koi gi e hvanal 10-15 puti i koi gi e pusnal pod garanciq 10-15 puti.....
na teb pak policiqta ti e vinovna, kakvo da ti obqsnqvam kato si bezmozuchno mekotelo

za chii hui da hodq v germaniq... nali sme v bulgariq sega.

she doidesh li da mi napravish federosche na neizbursaniq mi zadnik

daje i pod lupa si postavil vsqka moq duma.... are skrii se nekude

ako 80% ot zalovqvanite dosega kriminalno proqveni lica bqha slojeni na toplo shtqhme da jiveem v druga durjava na teb na ustata ti e samo 'prestupnicite trqbva da se hvashtat' kvo kat se hvanat, nali trqbva i nqkoi da gi usudi. mnogo si prost, maika mu deba...

zakonite sa ednakvi za vsichki!!!

leka nosht

Edin jivot ne stiga


Тема Re: Господа, полицаи,нови [re: snobar]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 14:25



"Респект към закона трябва да имат и гражданите, а те нямат, ..." - Не! Първо полицаите трябва да спазват закона и тогава обикновените граждани. Как ще приложат закона, ако не го спазват?

" ...нямат ей такива нахални като теб, които се присмиват на закона и гледат винаги да го заобиколят. Точно такива хора нямат морал... " - Типично мислене на ченге... Щом не ми изнася, значи - нарушител! Как така ще иска сметка от мен, ченгето, недосегаемия ..., ега ти наглеца!
Аз, миличък, за разлика от вас полицаите, не нарушавам правилата /да, и такива хора има, колкото и да ти е чудно!/ и когато някой от вашите мърльовци ме спре си знам, че е без основание. Нямам актове, РЕКЕТ не плащамммм!!!!!! Имам повече чувство за отговорност от цялата ви полиция взета заедно и когато се е налагало си плащам глобите с фиш, но на държавата!

А вие горкичките, защо когато се опитат да ви подкупят, не го арестувате за опит за подкуп на длъжностно лице? Нали сте по двойки и си имате свидетел? - Тогава като се разчуе, за две седмици нещата ще се оправят и никой повече няма да ви изкушава с такива недостойни предложения!


И много моля, не се правете на игуменки!!! Ами малко се постегнете!!! Защото ако вие не искате, като влезем ЕС на сила ако трябва ще ви оправят, а най-точно ще ви изпоуволнят!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.