Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 17.06.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано13.08.03 13:33



Zna4i iskam da razkaja edna slu4ka ot predi dva dena i ako moje niakoi da mi kaje kakvo se pravi v tozi slu4ai?

Nagli tupi mutri (s nivo na inteligentnost i evolucionen stadii - 4ehul4e) mi nariazaha gumite! Niama6e da me e tolko iad ako ne biaha na 500km! Biaha se opitali da mi otvoriat kolata (klu4alkite, koito sa otka4eni otvitre i sa slojeni samo za kamoflaj, biaha razbiti - i dvete) i se biaha opitali da mi otvariat kapaka na dvg!!! Cialata kola be6e v otpe4atuci, koito iasno li4aha (kolata be6e mita predi6nata ve4er). Idva edinia ot tiah i s cialata si naglost mi predlaga pomo6t!!! Misleh da go frasna s krika prez tupata, nedoidialana mutra s krika (ama v takuv slu4ai sigurno sega niama6e da pi6a tuk)!!!!! Otidoh v raionnoto i popitah dejurnite na vratata kakvo moga da napravia v tozi slu4ai. Otgovora be6e: "Po-dobre ne se zanimavai s takiva!"

E pitam se az koga 6e se opravime??? Sled kato vuprosnite mutri ubiha 4ovek pred o4ite na pone 10 4oveka, zatova 4e im e sprial na miastoto, koeto na vsi4koto otgore ne e tiahno (prosto te taka sa re6ili)!!! Nikoi ne smee6e da kaje ni6to i povdignatoto sre6tu tiah obvinenie, be6e ottegleno sled 2mese4en psihologi4eski tormoz i zaplahi!!!!!

Ta vuprosa mi e KAKVO PRAVI POLICIATA, ZA DA NIAMA PODOBNI SLU4KI????



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
АвторTo4ka (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 17:33



Koрупция и нежелание за смяна на ситуацията от страна на всички заемащи ръководни постове в страната от 14 г. насам. Без изключение. Изключенията не заемата ръководни постове



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор snobar (играч)
Публикувано13.08.03 22:11



Да го беше фраснал с крика дееба...

Като си толкова умен, къде са ти парите?



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: snobar]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано13.08.03 22:39



сноби това е тя жена е ве ,как да се оправя с тея мутри то ти не можеш камо ли тя

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: M_TYPE]  
Автор snobar (играч)
Публикувано13.08.03 22:47



Еeeeeee, аз хич не обърнах внимание, че е жена бре...Иначе за мен не се притеснявай...имам един 9мм-ов, който бързо успокоява разни тъпи мутри...много, много няма да му мисля....

Като си толкова умен, къде са ти парите?



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: snobar]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано14.08.03 00:25



Абе малко се преекспонира тази тема с мутрите. Вече няколко пъти ставам свидетел и честно казано не мога да се съглася с вас!
Как пък никой не попита:
Какво си им направил, че да ти режат гумите и да ти чупят колата?!
Има някаква причина - няма да тръгнат е така да се задяват с теб!
Винаги има някаква причина.
И тъй като никой не спомена нищо се намесвам аз.
Кажи ни я, но без да преувеличаваш!



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано14.08.03 00:26



kvi mutri be tova sa obiknovenni avtokradci det karat kolite do depata za po 300-400dm, mutrite sa po-visoko

policiqta ne e vinovna, zakoni nqmame. i da puskash jalbi, i policaite da gi gepqt tiq, nali vednaga she gi pusnat pod garanciq.... i da gi osudqt, banditite she obajalvat nqkolko godini... zakonite kucat

Edin jivot ne stiga


Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: snobar]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано14.08.03 12:09



Koftito v slu4aia e, 4e i za "bezsmurtni" se leji v zatvora.....



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: The GAME]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано14.08.03 12:29



Ei ne me hvana sram da is kupia hubava kola...
Sega, sled kato ne e stanalo iasno - obisaniavam po-podrobno: Zna4i predstavi si centura na Sofia (tesni uli4ki pulni s parkirani koli i ot dvete strani). Mutri sus magazin na takava malka uli4ka! Idvat vseki den s pone 5 koli (klas Audi A4 i na gore) Parkirat na 5 mesta (koito nito sa si platili v ob6tinata, nito imat pravo da obivivat zaa svoi), koito sa ogradeni s blajna boia. NO idvat tehni priateli....koito su6to sa s koli i triabva da parkirat niakude.... I poneje moiata kola (taka sa re6ili, a tia be6e pone na 15m ot magazina) im e pre4ela sa ia ritali, alarmata pi6tiala..... i sled kato ne sum sliazla da si mahna kolata ot t.nr. tiahno misto sa se opitvali da ia otvoriat. Ne sa uspiali i tova gi e iadosalo o6te pove4e i sa mi nariazali gumite.... (tova mi go razkazva paza4a na otsre6tnia stroej, koito e gledal prez cialoto vreme i go e BILO STRAH da se obadi)
Uto4niavam, 4e kogato parkirah gi popitah dali 6e im pre4i,a te me gledaha tupo...

Sega nadiavam se da e stanalo iasno! I ako niakoi po4ne da mi obiasniava 4e e triabvalo prosto da parkiram niakude drugade.....tova e cuntura.....po taia logika, nai-dobre da si parkiram v ku6ti....

A na vuprosa mi (koito ne be6e kude da parkirame v centura) nikoi ne e otgovoril o6te... KAKVO PRAVI POLICIATA, ZA DA SE SPRE TOVA BEZZAKONIE? I izob6to pravi li niakoi ne6to?

p.s. A ako niakoi ot vas si misli, 4e e normalno da ubie6 4ovek, samo za6toto e parkiral na misto (nad koeto niama6 nikakvi prava) moga da mu preporu4am mnogo dobur psihiatur....

Редактирано от G6O на 14.08.03 12:33.



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано14.08.03 13:19



Наистина съжалявам за колата ти, но този пазач, който ти раздува подобни, смело мога да кажа налудничави, теории защо не се е обадил на полицията по това време.
100% че ако беше звъннал щеше да дойде патрулка.
Ти какво очакваш да направи полицията?!Те ако се занимават с всеки подобен случай - то край няма да има.
Не оправдавам/защитавам никой, но просто ти казвам, че надали МУТРИТЕ са дошли и са ти ритали колата. Има много по-вероятни предположения. А и да не говорим, че вече МУТРИ се казва на всеки по-здрав българин, който кара хубава кола:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.