Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 03.06.24 
Професионални
   >> Полиция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА МАРИХУАНАТА!нови [re: Rasta Warrior]  
АвторArson (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 12:14



tova koeto ne razbiram e kakvo ochakvate ot policaite ??????? 99 % ot tjah njamat sobstveno mnenie i misleneto im e trudno, naredili sa da se gonjat pushachite i te gi gonjat, koi da mu objasni kyv e sluchaja s joint-a a i da mu objasni njakoi ot kyde bybreci da go razbere ???? se pak povecheto sa sopolivi seljancheta koito na dve magareta senoto ne mogat da razdeljat inache zashto da tyrpish unijenieto da bydesh policai.



Тема Re: ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА МАРИХУАНАТА!нови [re: Arson]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано25.07.02 15:51



Ne slagai wsichki policai pod obsht znamenatel, zashtoto ima korenna razlika mejdu patrulite i uniformenite policai i ciwilnite takiwa



Тема Re: ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА МАРИХУАНАТА!нови [re: Tanuco]  
АвторArson (Нерегистриран)
Публикувано26.07.02 10:47



Da be razliki sigurno se namirat, no vsichki do edin stradat ot veliko chustvo za beznakazanost, i si pravjat kakvoto iskat, syshtite neshta za koito ako zakachat tebe shte si imash razpravii i neprijatnosti da ne govorim che specialno zad sledovatelite sedjat banditi koito si plashtat da bydat prikrivani i ne mi vyzrazjavai zashtoto shte te ubia s primeri, koito sa dosta poveche ot tezi koito moga da dam za dobre svyrshena policeiska rabota.



Тема Re: ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА МАРИХУАНАТА!нови [re: Arson]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано26.07.02 22:21



Dalech sym ot misylta che policaite sa nai-napodkupnata chast ot obshtestwoto ni, daje naprotiw, wyzrazih na towa che ti izkara wsichki policai nqkwi bezmozychni twari,det imat akyl kolkoto da pazqt rawnowesie.Prosto smqtam che opredeleno ne si praw!



Тема Re: ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА МАРИХУАНАТА!нови [re: Tanuco]  
АвторLud_Lubo (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 08:02



абе какво толкова за тия "полицаи"? повечето от тях са разбиват да пафкат. да не говорим че познавам доста народ от полицейското в сименоново - все бъдещи ченгета, коти също се разбиват от пафкане. да не говорим за това че познавам и съдии, които също пуфтят и кво после същите ще ме съдят а? а иначе дай да пафнем. и не са само те
ЛЕ ГА ЛИ ЗА ЦИ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ



Тема Очевидно в кво искам от полицаитенови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторRasta Warrior (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 12:11



Искам като ме хванат с един-два-три-(пет грама) масур да ми го зимат и в най-лошия случи да ми бият един шут, а в най-добрия да си го пафнвем с пичовте.

И куките са Хора и те Пафкат.

Runners - Избягай от Куката!!!!



Тема специално за Изпитaнa мapka (мноо зле)нови [re: Rasta Warrior]  
АвторRasta Warrior (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 12:17



мноо си зле:)))))

що не предписваш на познатите си тютюно пушачи и алкохолосмукачи по 10 кутии Арда качак или по 10 литра Водка, а?

тютюнонаркоманите си се друсат както си искат, алкохолиците и те не се спират да друсат и да си варят ракия, а те, за разлика от миролюбивите пушачи, правят много по-голям damage на обществото - рак, цироза, destroy, побоища, катастрофи.

бе кво да ти обяснявам.
Наркоманията RULZ!!!!



Тема Re: ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА МАРИХУАНАТА!нови [re: Rasta Warrior]  
АвторDui (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 13:47



Сега много е скапано това, че всички си мислят, че пафкаторите едва ли не са най-долнопробните, глупави, а-социални и т.н. хора. Въобще не е така всички приятели които пафкат са си абсолютни пичове, които не крадат на децата джобните, които не са комплексари или нещо такова просто го правиме за кеф.
Не пафкаме пред всички за да си кажат "Еееей тия са ебати гЪзарите".
Като се напафкаме не пребиваме от бой жените си защото не са направили салатката, не убиваме детето с шибания пушек от цигарите. ПАФКАТОРИТЕ СА МИРНИ ХОРИЦА!!! А това че не трябва да се кара когато си пафкал си е така, но както и за пиенето, така и ако се легализира jointa ще си има закони и тогава куките с право ще ме арестуват.Не виждам какви лоши последици ще има от легализацията дори напротив: Вече идиотите дето пушат само от гъзария ще спрат. Качеството ще се подобри и няма да ме съдят за 1-2 грама.
Така че:
ЛЕГАЛИЗАЦИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА МАРИХУАНАТА!нови [re: Doc.]  
АвторDui (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 12:47



Evala, bravo, tochno taka. Trqbva da mi stanesh li4en lekar. :))



Тема Re: ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА МАРИХУАНАТА!нови [re: Dui]  
Автор rokosovski (Велик войн)
Публикувано01.09.02 21:19



Колкото повече наркомани, толкова повече пари в пенсионните фондове! Давайте пичове има лопати за всички!

Настъплението е основният вид бойна дейност!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.