Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Браво на Славчо!  
Авторeдин плoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано07.10.09 22:22



Браво на Атанасов за позицията му спрямо автора на тоалетната!

Само така!

Не може някой да се гаври с нас и ние да му сервилничим.
Може да не е демократично, но е ясно.



Тема Глупости!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано07.10.09 22:35



България в момента е кенеф! Който го отрича, значи е идиот или лъжец! Славчо е и двете, така че - нищо учудващо няма в ситуацията. Вместо да се правим на обидени, нека променим държавата!

Пък и видно е колко разбира кметчето от изкуство! Хората му показаха съвсем ясно, че не искат онова ренде в центъра, ама той нали е мазно лайно - не иска да го маха...





Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано08.10.09 02:09



А някъде стана ли на въпрос въобще какво точно е искал да каже автора с това си творение? Дали просто иска да ни се подиграе и да ни унизи, или иска да насочи вниманието на останалата част от Европа в какво се е превърнала България?
А може би някой го е страх да си признае, че България смърди от корупция и беззаконие!
И все пак кое е по-зле- да си ксенофоб или пишман-патриот?



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Linchpin]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано08.10.09 06:43



Позицията на кмета Атанасов е яко комплексарска. Престанете да се държите като хора, които не носят майтап. Давид Чорни си направи груба шега с ВСИЧКИ европейски държави /поляците бяха свещеници-гейове, при Германия имаше пречупен кръст, италианците бяха футболисти-сексманиаци, Великобритания отсъстваше и т.н./, но само ние реагирахме така недодялано. И Чорни ни го заби девет ката с черния креп. Това беше е бати и отговора! Така, ако някой в суматохата не беше разбрал как е изобразена България, вече нямаше начин да не запита - Ама какво се крие под това фередже??? Сега, когато медиите в Бг и в Европа пуснат информацията че един кмет не допуска един художник в град Пловдив, всеки отново ще си зададе въпроса - защо? И тогава със страшна сила идва отговора - ами защото на инсталацията Ентропа България бе изобразена .... пък после те реагираха .... пък тогава автора покри с черен плат....Не разбирате ли че колкото повече мърдате, толкова повече... В частта си България тази инсталация ще се помни вечно, заради нашето комплексарство и нашите "реакции" .Този случай ще го описват години наред в учебниците за арт-инсталации. Благодарение на реакциите на засегнатата публика инсталацията на Чорни продължава да живее месеци след демонтажа си. И като гледам, това ще ни държи влага с години... Честно казано, срам ме е не от начина, по който Чорни изобрази България /защото инсталацията не беше насочена персонално към нас, а към цяла Европа/, а от начина по който реагирахме и продължаваме да реагираме ние българите. Това се нарича КОМПЛЕКСАРЩИНА!





Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторeдин плoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано08.10.09 22:23



Явно ти си комплексар!

Че да вземем да им ръкопляскаме ли на ония идиоти?
Когато някой "модернист" не знае мярката на наглостта си, редно е другите да му я покажат.

Отговора на Атанасов е според "каквото повикало..."!
Нищо повече.

Ама, че някои искат да се изкарат по-католици от папата, като правят метани - то си е за тях.
Аз, ако съм на кмета на мястото, ще отнема предоставената общинска собственост на заемащите понастоящем банята. Има къде по-добри организации, които с години са без база и, въпреки всичко, продължават да работят добросъвестно. Хак да им е.



Тема Re: Глупости!нови [re: Sargon lll]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано08.10.09 23:37



Като е кенеф се разкарвай оттук!


Аман от комплексари!
По темата,това е поредната популистко -смешна постъпка на бай Глафчо.
Това действие може да се хареса само на нискоинтелигентни хора,като зрителите на БТВ ,например.
Не съм съгласен с кенефа на Черни,като се има предвид ,че дори и в Европа се намират доста по-големи кенефи,НО вместо да покажем,че сме над него като самочувствие и ценности и го поканим тук да се представи и да си изкаже доводите и евентулано да го обедим в противното ,Глафчо предприе поредното олигофренско решение ,с което засрами не само града ,а и държавата.Е сега доста хора в Европа могат да се замислят дали всъщност Черни не е бил прав



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано09.10.09 07:42



Цяло щастие е, че ти си оставащ един простак без власт! Иначе тук ще стане като в Пхенян.





Тема Re: Глупости!нови [re: Лoko ПД]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано09.10.09 07:44



Абе, дебилче, кажи къде в ЕС е по-голям кенеф от тук?! Дори в Европа кажи-речи нямаме конкуренция. Творбата на Черни е абсолютно адекватна към ситуацията тук. Смела творба. Аз бих поздравил Черни за работата му, ако някога го срещна.



Тема Re: Глупости!нови [re: Sargon lll]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано09.10.09 10:56



Абе малоумнико ,аре пообиколи малко тогава говори!
И Европа не е само ЕС,ама като и да е
Ти си пюлен идиот,между другото,като Глафчо



Тема Re: Глупости!нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано09.10.09 21:44



Докич, сефте ще се съглася с над 50% от написаното в твой пост





Тема Re: Глупости!нови [re: Лoko ПД]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано10.10.09 08:44



Какво да обикалям, като се вижда ясно и оттук?! Най-ниските заплати в ЕС, висока и ненаказвана престъпност, огромна корупция. Джамия до джамия в голяма част от страната, а вероятно до края на главчовия мандат и в Пловдив ще имаме още една. Напълно реалистично е да сме изобразени като турски кенеф. Срамното е, че трябва един чех да ни го показва, а не някой роден автор! Как би могла да се промени България, ако ние не си признаем, че нещата са точно такива и си затваряме очите пред действителността?! А пък, като говорим за идиотизъм, в тази област ти си корифей!



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 21:03



Сега...какво да ти кажа...нали вече видя...цялата цивилизована част от България бе готова да приеме Черни и да разговаря с него, но не и нашия тъповат кмет - "патриот". Жал ми е за нас всички, заради имиджа, който кресливо създават хора като теб и така наречения кмет. Ти ме наричаш комплексар, защото е лесно да използваш моите думи. Но не можеш да обясниш защо...вероятно не знаеш и за какво точно става дума...Просто си отговори на въпроса - Защо никоя друга държава не реагира? Урокът беше толкова кристално ясен, че само тъпак като Славчо Атанасов не можа да го схване. Е, и ти разбира се...Всъщност, много добре знам че не сте само двамата...Затова България е на този хал, защото една част от българите са тъпаци...и това не е много малка част. С риск да те обидя - и ти си в тази кошница.

Хора като теб и Славчо ме карат да се присъединя към мисълта на един български писател, който уважавам . Той казва следното : Преди ме беше срам че съм българин, сега ме е гнус...



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторaбeee (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 22:47



всяко нещо си има мярка, и кво като са гей-свещеници, въобще не е толкова противно като нашето... аре...чупка, браво на кмета, и кви са тея дето са се подписвали срещу решението му , че и бойко щял да приема чеха малее





Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
Авторaбeee (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 22:48



точно



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторaбeee (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 22:50



кви са тея и колко са цивилизовани? оная дето си натиква главата на поета публично и е издателка тази ли е цивилизована? дето издава себе си и бате енчо? аре стига бе. не й е толкова лошо издателството, ама цялостното й поведение е под сяква критика. ква цивилизованост въобще?



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторeдин плoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано12.10.09 02:59



Ся, кво да ти мелим, кат не схващаш.
То тъпо - тъпо, че най-накрая - ти.

Толкова ли не схващаш кво е да ти се надсмеят?
То бива бива промиване на мозъци, ама чак толкова не бива!

Западняците се били примирили с налудничавите си "модернисти"? - ми все си викат - хубуу че не сме ние клоаката, па и тоя е един нехранимайко, направо луд за вързване - кво да му се вързваме.
Ама ние имаме друг подход - право куме, та в очи.
Ама боляло го - хак да му е!
Ама плачете и се вайкате - още Паисий беше писал за такива продажници като вас в началото на своята Историйца - па вземи, поограмоти се малко бе, майна, понаучи нещо, а не само с пустословия да се занимаваш и да ми цитираш колко неграмотни били другите. Помисли малко, нали затова си имаш мозък?



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано12.10.09 05:50



Цитат : "Западняците се били примирили с налудничавите си "модернисти"? - ми все си викат - хубуу че не сме ние клоаката, па и тоя е един нехранимайко, направо луд за вързване - кво да му се вързваме.
Ама ние имаме друг подход - право куме, та в очи.
Ама боляло го - хак да му е!"
Само нарцистичен малоумник като теб може да изтърси такава дивотия. Боляло го, а?... Не, мой човек, през оная работа му е!!! Точно през там му е какво е казал пловдивския кмет! И не само това, на целия свят сме им през оная работа заради комлексарчета като теб! Право куме, та в очи...басси и тежкия тъпанар!



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: aбeee]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано12.10.09 09:11



Всички,които защитавате Атанасов и плюете по художникът-Мнооогооооо сте зле,ама много



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторeдин плoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано13.10.09 07:12



Ми като му е през оная работа, що не си взе тоалетната хартия, че па да се поизбърше малко, а?

Пробва!
И дето мине - мине, прецаква народа където си ще, но не и тук!
Нарича се промиване на мозъците. Щом не схващаш - тежък случай си.
Консуматорското общество е проиграло успешно въздействието на комерсиална основа, той действа по същия начин, но за своя изгода - скандалджия, продава се като "успешен" провокатор. Няма как да се нарече другояче.

Ти си провокиран и не го осъзнаваш.
И си траеш. Трай си, нали на тая основа полумесеца е стоял 5 века тук.
НО се намират и други, дето не траят!
Е, аз съм един от повечето пловдивчани, които мислим така.
А ти си представител на по-малката група "Ентелегенти"...





Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано13.10.09 18:20



Не бе момче, не си трая, просто съм бесен заради такива като кмета на Пловдив! Затова пиша тук. Срам ме е от "реакциите" на нашите политици! Считам че те реагират първосигнално и комплексарски, това е...А ти че им се връзваш и им ръкопляскаш, твоя работа. Съветвам те да се разходиш малко по света, да разшириш мирогледа си и да разбереш - този скандал е някакъв вид изкуство! И когато на скандала реагират тъповати политици, това е просто дюшеш за скандалджията! Първо с пърчето плат, после с "кметската" изява...сега цял свят знае как сме изобразени в Брюксел и как сме реагирали като ощипана мома. Защо не реагираха германците, поляците...? Те имаха не по-малко основание от нас да се обидят. Ама не го направиха. Отговори си сам защо. После ми разправяй за Паисий и за полумесеци...Дивотиии...





Тема Каква е истината!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано13.10.09 20:45



Анализирайки внимателно поведението на Главчо, аз мисля, че открих първопричината за неговите действия. Явно, както би се изразил З. Фройд, той е имал анална фиксация в ранна детска възраст. Това е променило целия му живот - военно училище, ЗКПЧ, ВМРО... Той има влечение към тоалетните, вероятно е започнал и сексуалния си живот в някоя - известно е кои се запознават там. Не случайно единствената реална работа от началото на мандата му е възстановяването и модернизирането на няколко тоалетни. За него тоалетната е фетиш! И ето, някакъв чех си позволява да изобрази България като тоалетна! За Главчо е недопустимо една тоалетна да бъде принизена по такъв начин, да се отъждествява с нашето скапано отечество. Вярно е, той твърди, че е обратното, но аз вече знам истината. Помислете, разгледайте нещата под този ъгъл и вероятно ще се съгласите с мен!





Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторaбeee (Нерегистриран)
Публикувано14.10.09 18:40



не е нужно да си националистичен и всяка втора дума да ти е Паисий, за да видиш как някои хора нямат понятие от изкуство и че просто профанират нещата до степен в която трябва да им забранят да излагат това "изкуство"



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Авторx-files (Нерегистриран)
Публикувано14.10.09 18:45



а да не би да се кръстиш на футболен обор да е много хитро? един пловдивчанин - ок, столипин - добре, ама Локо ПД, след като те интересува този доста първичен спорт защо си мислиш, че може да имаш претенции да говориш за изкуство?



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: aбeee]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано14.10.09 21:04



Кой да им забрани бе майна, Славчо ли????!!!!! Ми той нали е ЗКПЧ

, не знам на колко си години и дали знаеш какво означава това, ама то е точно обратното на човек който разбира от изкуство...хихихихихихихи



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: x-files]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано15.10.09 09:14



Докото има и шахматна школа, откъде знаеш, че не се е кръстил на нея

.

Аре ся коментирай кво е да се кръстиш бай Момчил Велики???



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано16.10.09 00:13



Подкрепям пловдивчаните!




пп само дето не разбрах в цялата дандания що намесват и Божана?










.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"

Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано16.10.09 01:16



Има и тенис школа,на която съм възпитаник и тн
И няма спорт където "Докото" да не съсипва комунягите от АФД Тракия



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Vetrim]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано16.10.09 01:17



Пловдивчаните, които разбират, или пловдивчаните, които не разбират от изкуство?


А ето още един поглед върху въпросната тема:


"Всичко за Черни е лъжа и истина за общинската халтура
Любомир МИНЧЕВ, 12 Октомври 2009; 11:54

Политическите олигрофени паднаха в капана. Какъв кеф! Излезте от тоалетната и вижте културата си!


Сигурно сте забелязали черния парцал, който се е вее от кабинета на кмета Славчо Атанасов. Същото парче се е провесило и от прозореца на арткметицата Петя Гогова. Когато я чух да казва, че ще посрещне Давид Черни в градската тоалетна усетих символиката. Все пак тоалетната беше открита от самия кмет с мажоретки и розови балони. Тогава си позволих да говоря за клозетното мислене на местната власт, което тя с удоволствие демонстрираше където й падне. Затова се изненадах, че когато стана дума за друга тоалетна, я облада ревност. Дива, унищтожителна ревност! Поведение на една клозетна власт.

Сега трябва да призная нещо много важно. „Марица" знаеше, че Давид Черни няма да дойде. Пуснахме кратка информация на 29 септември, че в Пловдив идва черния парцал от Брюксел. И разбира се, така символично ще ни гостува самият Черни.

Опитахме се да режисираме спектакъл с помощта на Емил Миразчиев. За наша изненада се получи удивително представление. Пет дни след публикацията не последва реакция. Декларация на местната Атака отприщи лавината от глупост. Резултатът се вижда - черните парцали, които се веят от общината.

Целта на заниманието бе да проверим дали властта все още клечи в градската тоалетна. Онази, открита помпозно с мажоретки. Оказа се, че тя не е мръднала оттам и изпитва наслада да я виждаме вътре. Една от инсталациите на Черни представлява две огромни надупени фигури. Зрителите се качват по стълба и могат да видят какво се крие в задника.

В чешкия вариант вътре е президентът Клаус, който се тъпче с помия. В пловдивски вариант вътре ще открием властта да клечи в тоалетната. Не е нужно дори да се катерим по стълбата. Между другото Черни е член на движението: „Нормалните хора не говорят с комунисти".

Изумен съм от лекотата, с която разни политически олигофрени паднаха в капана. „Живеем в ужасна действителност на дезорганизация, безотговорност и неприветлива среда" е цитат от форумите за случилото се в кутурната столица Пловдив. Политическите олигофрени твърдят, че нямат никаква вина.

Как само падаха в капана! Беше огромно удоволствие за нас. Лепяха се като мухи на лайно.Като се почне от декларацията на Атака, подписана от Димитър Керин, заклинанията на Славчо Атанасов и Петя Гогова, че кракът на Черни не бива да стъпва в града, и стигнем до Расате, който в събота се оглеждаше за Черни около Чифте баня. Вероятно го чакаше с биячите си да му сложат чувал на главата и да го шибат с тояги до Прага, като израз на автетичния български национализъм.

Преди осем години Давид Черни трябва да получи награда в националната галерия в Прага, но директорът й го гони от залата. Тогавашният президент Вацлав Хавел обаче му връчва наградата на паважа пред галерията. Изглежда такива като чешкия художник са огромно препятствие за всяка нискоинтелигента власт. Целта на експеримента беше да видим и това - къде ще я завари Давид Черни. Разбира се, в тоалетната, където тя дреме от две години.

Невероятен спектакъл със специалното участие на политическите олигофрени. Изкарахме ги на сцената, сякаш Черни е тук и опитва да им обясни, че фалшивата идентичност е една от стратегиите на съвременното изкуство. Те обаче го гледаха тъжно комплексирани и бранеха своята тоалетна с мажоретките. Отдавна се опитват да ни убедят, че тя ухае по-добре от всяка друга. Затова и не мърдат оттам.

Провокирахме политическите идиоти да се разкрият съвсем. За пореден път ни отвратиха със своя гаден и тъп кенефен патриотизъм. Парцалът на Черни е парцалът на общинската халтура. Ако сте забелязали, той се вее от общинските прозорци.

Исках да кажа нещо за съвременните български интелектуалци и мястото им в съвременния турски кенеф. Те обаче написаха декларация и днес ще я връчват на кмета. Доколкото разбирам, те детронират културата му. Това е събитие за една културна столица.

За десерт - писмото на Давид Черни до Славчо Атанасов

Уважаеми господин Кмете,
Със съжаление научих, че вестта за моето посещение Ви е наскърбила и Вие сте ме обявили за персона нон грата в управлявания от Вас град. Искрено се надявам, че пловдивчани са достигнали до такава степен на безпроблемно съществуване и живеят така хармонично и охолно, че едниственият им проблем в живота им е черният парцал, който съм сложил в багажа си.

Всъщност, аз идвам в Пловдив, да внеса яснота в така коментирания казус. И да дам някои предложения, които ще ни помогнат да преодолеем недоразуменията. Очевидно това, което Вие нарекохте „турски кенеф" е наскърбило Вашите патриотични чувства. Не съм имал точно такава цел, но вече е късно да обяснявам какво съм искал да кажа. По-важното е как да излезем от тази ситуация.

Имам чувството, че Вас и вашите съграждани е обидило най-вече изображението на дупката на тоалетната, която при повече фантазии маже да се свърже с т.н. анално отверстие. Несъмнено това отверстие и дупката на тоалетната са свързани в една система. За съжаление късно се усетих, че в страни, където доминира символно истинската мъжественост, дупката като ентропичен елемент обижда гражданите.

Затова имам едно предложение. Отткрих в интернет един интересен паметник - това, което пловдивчани наричат „Рендето". Разсъждавайки защо с Ваше съгласие е вдигнато „Рендето", а сте против „Дупката" и „Парцала" стигнах до извода, че обяснението е във фалическата същност на пластиката, издигната на Вашата улица.

Готов съм, ако ми я предоставите, да я демонтирам,пренеса до Брюксел за моя сметка и да я издигна отново на територията на Европарламента. Така европейците ще се досетят, че истинският символ на българщината трябва да стърчи нагоре - като устремен към небето здрав пенис. Ако на някои не му е ясно, ще закача най-отгоре и Вашият трибагреник. Какъв по-добър символ на Вашата красива страна от един корав пенис, или както разбрах, че му викате „хуй". Единственото, което ще си позволя да направя от естетическа гледна точка е малко да го сплесна.

С уважение: Давид Черни
Писмото е публикувано в блога на Евгени Тодоров
"



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано16.10.09 05:06



Има.













.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"


Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано16.10.09 08:52



Е ама си, аз ти подавам ръка ти ми е захапваш.



Едно нещо не си ми обяснил обаче, откъде са се пръкнали тия комунисти през 1912, че са ни създали?

Виж през 1936 си е имало цигани, които са носели кюмюр и въглища да може да вървят парните локомотиви , въпреки че онзи отбор от 36-а отдавна го няма



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Vetrim]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано16.10.09 08:53



И то не един ама не му разваляй полюциите на Докича





Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано16.10.09 19:10



Само в бокса и футбола и двата отбора имат школи и в двата Ботев са светлинни години напред. Нормално е докото да съсипва комунягите на тенис или волейбол, след като играят срещу празно поле отсреща

...
We live in a political world


Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: пeтльo]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано16.10.09 20:58



Я,къде са тези светлинни години?
Въпреки подкрепата от създателите ви БКП ,ние имаме 4 победи и 10+ гола повече в дербито.
Бай Момчиле ,БКП през 1912 е нямяло ,но е имало БКП през 60-те години на 20 век,когато заради вас затриха Спартак.Циганте с кюмюра ги има само на сточна гара в софия,където бачкаш и в Обеля ,където живееш в панелка от 60-те



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано17.10.09 02:30



какво значение има "Дербито"
и в "Дербито" между Металург Перник и ЦСКА първите имат предимство. Това прави ли ги по-успешен отбор?

процентно, членовете на БКП са убили без присъда много по-малко хора, от колкото членовете на ВИС-2. вторите пък закриха друг симпатичен отбор - Велбъжд Кюстендил.
БКП ли купиха златната обувка на Бенкса? Или биха Байерн Мюнхен?

абе това е клуб Пловдив, престани да пишеш за футбол, за да не ти отговарят хората. Просто като напишеш някаква глупост, ние, феновете на Ботев, като интелигенцията на Пловдив, благородно се намесваме и не можем да се спрем, да ти кажем кое е правилно. Ако не пишеш глупости, няма да ти отговаряме.

...
We live in a political world


Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: пeтльo]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано17.10.09 16:26



Аз не пиша за футбол в клуб Пловдив,други двама идиоти постонно засягат темата.
Вие не сте по-успешен отбор,отборът от 1912 не е ваш и първата титла,а всичко останло е постигнато с явната и срамна подкрепа на БКП.
Какмо ще реч ,че БКП процентно са убили по-малко хора?
Нз колко са убили ,но съсипаха държавата и хората за следващите 100 години.
Така че ок,живей си в химерния свят ,където ботев с помоща на БКП е спечелил и КЕШ щом не искаш да приемеш истината



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано17.10.09 22:58



Ти май от добро не разбираш...














.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"


Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Linchpin]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано17.10.09 23:02



Кои са едните и кои - другите?

Щото толкова се изприказва тук, че не мога да разбера кой определя нормите в едно общество.

По подобна логика, каквато виждам в горните постове, следва, че е по-нормално да има бракосъчетания между мъже, отколкото от разнополови индивиди (след като в Англия е приравнен брака на едните и другите...).

Независимо от всичко,
моята позиция е на страната на кмета в тоя случай.
(навярно тя отговаря и на по-голямата нагласа сред хората в града)














.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"

Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано18.10.09 00:43



Никъде не съм казвал, че сме печелили КЕШ. За мен е достатъчно, че всяка следващата година отборът започва от там, от където му е отредено според класирането предходната. А не спрямо това кой мафиот му е купил мястото в елитната група, въпреки че тимът до сега е бил средняк в Б група с по 300 циганина на мач фенове.

...
We live in a political world


Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: пeтльo]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано18.10.09 12:38



На този "мафиот" се натискахте като п.тк. да ви купи !


Ама Чичо Митко каза не,такъв е ЧИчо Митко обича си комунистическото отборче
Никога не сме били средняк в Б група и по-добре с 300 цигани отколкото с комунисти.
Въобще в Б-я и в частност в Пловдив е пълно с идиоти и хора с комунистическо мислене затова града е на това дередже и затова има фенове на Ботев
Най-големият ви фен -Глафчо Педерасов,селският бек,на-големият позор на Пловдив



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.10.09 18:41



Докич, разбрахме идеала ти за живот - да имаш работа на Сточна гара и апартамент в Обеля и е разбираемо, предвид че живееш в Столипиново и караш на социални помощи. Разбирам че това е мечтата на мнозинството фенове на Докото, но при ботевистите мирогледа е доста по-различен.

Ето сега в момента в поста отново си противоречиш:

В отговор на:

Въпреки подкрепата от създателите ви БКП




и на следващият ред:

В отговор на:

Бай Момчиле ,БКП през 1912 е нямяло




Ми Докич, поне избягвай противоречията в рамките на 1 пост, деба



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.10.09 18:43



А чий е отбора от 1912?



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Vetrim]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано19.10.09 13:23



А в този:


случай на чия страна си?
Не, че ходя на театър или разбирам от такъв, но... когато мериш с двоен аршин, когато допускаш подобни абсурди... и имаш претенции, че си кмет, патриот, културтрегер няк'ъф си там...!!!

Редактирано от Linchpin на 19.10.09 13:26.



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Linchpin]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано22.10.09 00:39



Лично познавам Сашо и сме приятели.
Натъжен съм че са изхвърлени на улицата - не го заслужават.

Ама така е - в младежкия дом има място само за продавачи на плът: откакто беше натикан нощния клуб там, постепенно бяха изтикани всички, които развиваха някаква младежка дейност.
По някое време беше допуснат АФ на най-горния етаж, за да поддържа покрива...

Явно тази "постановка" не е творческа проява, съпътстваща провежданата изложба. Следователно не се брои като отношение към артистичност.

Колкото до конкретната ситуация - питам: кой ще носи отговорност, ако в резултат на психичен шок някой минувач получи удар и почине на място?

Редно е творческите състави на общината, визирани в публикацията, а и изписани с едри букви на транспарант на сградата на Младежкия дом, да бъдат пренасочени към обновената сграда на Синдикалния дом, който изпълнява ролята на Дом на културата за нашия град. (по простата причина, че нямат много общо с младежки творчески направления)
Младежкия дом е редно да подслони младежки формирования - справка: мл. дом в Пазарджик.

Този месец трябваше да бъде приета новата структура на младежките дейности в общински съвет. Не следя докъде стигнаха нещата, ама от това дъно не знам накъде по-надолу може да иде Пловдив.










.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.