Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Глупости!нови [re: Лoko ПД]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано10.10.09 08:44



Какво да обикалям, като се вижда ясно и оттук?! Най-ниските заплати в ЕС, висока и ненаказвана престъпност, огромна корупция. Джамия до джамия в голяма част от страната, а вероятно до края на главчовия мандат и в Пловдив ще имаме още една. Напълно реалистично е да сме изобразени като турски кенеф. Срамното е, че трябва един чех да ни го показва, а не някой роден автор! Как би могла да се промени България, ако ние не си признаем, че нещата са точно такива и си затваряме очите пред действителността?! А пък, като говорим за идиотизъм, в тази област ти си корифей!



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 21:03



Сега...какво да ти кажа...нали вече видя...цялата цивилизована част от България бе готова да приеме Черни и да разговаря с него, но не и нашия тъповат кмет - "патриот". Жал ми е за нас всички, заради имиджа, който кресливо създават хора като теб и така наречения кмет. Ти ме наричаш комплексар, защото е лесно да използваш моите думи. Но не можеш да обясниш защо...вероятно не знаеш и за какво точно става дума...Просто си отговори на въпроса - Защо никоя друга държава не реагира? Урокът беше толкова кристално ясен, че само тъпак като Славчо Атанасов не можа да го схване. Е, и ти разбира се...Всъщност, много добре знам че не сте само двамата...Затова България е на този хал, защото една част от българите са тъпаци...и това не е много малка част. С риск да те обидя - и ти си в тази кошница.

Хора като теб и Славчо ме карат да се присъединя към мисълта на един български писател, който уважавам . Той казва следното : Преди ме беше срам че съм българин, сега ме е гнус...



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторaбeee (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 22:47



всяко нещо си има мярка, и кво като са гей-свещеници, въобще не е толкова противно като нашето... аре...чупка, браво на кмета, и кви са тея дето са се подписвали срещу решението му , че и бойко щял да приема чеха малее





Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
Авторaбeee (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 22:48



точно



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторaбeee (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 22:50



кви са тея и колко са цивилизовани? оная дето си натиква главата на поета публично и е издателка тази ли е цивилизована? дето издава себе си и бате енчо? аре стига бе. не й е толкова лошо издателството, ама цялостното й поведение е под сяква критика. ква цивилизованост въобще?



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторeдин плoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано12.10.09 02:59



Ся, кво да ти мелим, кат не схващаш.
То тъпо - тъпо, че най-накрая - ти.

Толкова ли не схващаш кво е да ти се надсмеят?
То бива бива промиване на мозъци, ама чак толкова не бива!

Западняците се били примирили с налудничавите си "модернисти"? - ми все си викат - хубуу че не сме ние клоаката, па и тоя е един нехранимайко, направо луд за вързване - кво да му се вързваме.
Ама ние имаме друг подход - право куме, та в очи.
Ама боляло го - хак да му е!
Ама плачете и се вайкате - още Паисий беше писал за такива продажници като вас в началото на своята Историйца - па вземи, поограмоти се малко бе, майна, понаучи нещо, а не само с пустословия да се занимаваш и да ми цитираш колко неграмотни били другите. Помисли малко, нали затова си имаш мозък?



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано12.10.09 05:50



Цитат : "Западняците се били примирили с налудничавите си "модернисти"? - ми все си викат - хубуу че не сме ние клоаката, па и тоя е един нехранимайко, направо луд за вързване - кво да му се вързваме.
Ама ние имаме друг подход - право куме, та в очи.
Ама боляло го - хак да му е!"
Само нарцистичен малоумник като теб може да изтърси такава дивотия. Боляло го, а?... Не, мой човек, през оная работа му е!!! Точно през там му е какво е казал пловдивския кмет! И не само това, на целия свят сме им през оная работа заради комлексарчета като теб! Право куме, та в очи...басси и тежкия тъпанар!



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: aбeee]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано12.10.09 09:11



Всички,които защитавате Атанасов и плюете по художникът-Мнооогооооо сте зле,ама много



Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: Cтoлипин]  
Авторeдин плoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано13.10.09 07:12



Ми като му е през оная работа, що не си взе тоалетната хартия, че па да се поизбърше малко, а?

Пробва!
И дето мине - мине, прецаква народа където си ще, но не и тук!
Нарича се промиване на мозъците. Щом не схващаш - тежък случай си.
Консуматорското общество е проиграло успешно въздействието на комерсиална основа, той действа по същия начин, но за своя изгода - скандалджия, продава се като "успешен" провокатор. Няма как да се нарече другояче.

Ти си провокиран и не го осъзнаваш.
И си траеш. Трай си, нали на тая основа полумесеца е стоял 5 века тук.
НО се намират и други, дето не траят!
Е, аз съм един от повечето пловдивчани, които мислим така.
А ти си представител на по-малката група "Ентелегенти"...





Тема Re: Браво на Славчо!нови [re: eдин плoвдивчaнин]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано13.10.09 18:20



Не бе момче, не си трая, просто съм бесен заради такива като кмета на Пловдив! Затова пиша тук. Срам ме е от "реакциите" на нашите политици! Считам че те реагират първосигнално и комплексарски, това е...А ти че им се връзваш и им ръкопляскаш, твоя работа. Съветвам те да се разходиш малко по света, да разшириш мирогледа си и да разбереш - този скандал е някакъв вид изкуство! И когато на скандала реагират тъповати политици, това е просто дюшеш за скандалджията! Първо с пърчето плат, после с "кметската" изява...сега цял свят знае как сме изобразени в Брюксел и как сме реагирали като ощипана мома. Защо не реагираха германците, поляците...? Те имаха не по-малко основание от нас да се обидят. Ама не го направиха. Отговори си сам защо. После ми разправяй за Паисий и за полумесеци...Дивотиии...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.