Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 30.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обяви за работанови [re: Sargon lll]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано17.05.09 20:48



Саргоне, да знаеш, че и пощенските услуги в последно време са станали нещо като бермудски триъгълник. Каквото и да пратиш - изчезва безследно.
Мислех да ги заменя точно с Еконт.



Та да си разкажа неволите и аз. Пращам препоръчано писмо и постоянно се обаждам да проверя дали са го получили. Всеки ден ми отговарят, че още няма нищо. Накрая писмото се връща при мен с обяснение, че не е потърсено!
Обикновените писма пък въобще изчезват. Имам чувството, че след като съберат писмата и директно ги изхвърлят. На 11 май изпратих този път обикновено писмо до София и още не е пристигнало. Няма и да пристигне! И това не е единственото изгубено писмо, което съм изпращала.



Тема Re: Обяви за работанови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.09 22:35



Така е Березке, но да сте видели да слагат в пощите писма???
В пощите слагат всякакви рекламни простотии, но не и писма! Писмата са на куп, оставени на видно място!
С препоръчаните е същото - оставят бележка за полученото писмо, което да вземем, но я уцелят пощенската кутия, я не ....
Пощаджийките гледат само да си раздадат пенсиите, да им оставят бабите по 10 - 20 ст бакшиш и после да ходят по кафетата. И бъдете сигурни, пенсионерите оставят на тези мързелани бакшиш в знак на благодарност, че им носят пенсиите у дома !!!



Тема Re: Обяви за работанови [re: Paлицa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано18.05.09 17:46



Аз лъжа рядко, а във форумите не го правя, защото не мога да извлека полза от това. Беше точно както го разправям. Умишлено не дадох телефон и адрес на изпращача, комуникирахме по Интернет и самата пратка беше от специфично естество.

Мисля за съвсем естествено, като се обадиш и попиташ, да ти съобщят дали е пристигнала пратка на твое име. В Спиди го правят, не че ги рекламирам, но досега не съм имал проблеми с тях.

Не знам как се фиксира точно пристигане на пратката, за мен това не е важно. Всичко се случва. Почти бях сигурен, че е там, просто исках подтвърждение. За да не се разкарвам напразно.

Така че, Раличке, не се прави на много умна и знаещата, защото ставаш смешно-досадна!



Тема Re: Обяви за работанови [re: пeтльo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано18.05.09 17:48



Виж, теб ще те оправя за без пари! Мазен гейзер като теб сигурно постоянно се нуждае от някой да му сондира ануса. Като не ми вярваш, иди ги питай, сигурно ще си спомнят скандала отпреди няколко месеца. Освен, ако там често не стават скандали, което приемам за много вероятно...



Тема Re: Обяви за работанови [re: Paлицa]  
Автор e2e (3d)
Публикувано18.05.09 21:19



в интерес на истината и аз никога не съм имал проблеми с еконт...

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: Обяви за работанови [re: Paлицa]  
Автор Бaлkaнcka (Бяла птица)
Публикувано25.05.09 09:27



Имам вече снимки на Лазарчетата - остави ми на лични e- mail и ще ти пратя снимки





Тема Re: Обяви за работанови [re: Paлицa]  
Автор Бaлkaнcka (Бяла птица)
Публикувано28.05.09 12:57



Ето снимки на моите бонбони

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=382523

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=382523&pid=12550361

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=382523&pid=12550367
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=382523&pid=12550459



Тема Re: Обяви за работанови [re: Бaлkaнcka]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.09 21:30



Страхотни котенца! Много обичам котенца! Да са ти живи и здрави и дано им намериш добри и грижовни стопани!





Тема Re: знаеш ли, че има улица на твое име?нови [re: Paлицa]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано28.05.09 23:14



Тия дни я мярнах някъде в района срещу бирената фабрика и си спомних за теб...

Мисля, че това си е повод да почерпиш поне модовете на клуб П-в.
Не всеки може да се похвали, че има улица на негово име в града!

пп
къде, според теб, има реални актуални обяви за работа? Защото, предполагам, че както наемната ръка (като мен), така и наемащата има същия проблем - от реална и коректна връзка с това, което търси.










.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.