Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 30.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обяви за работанови [re: Бaлkaнcka]  
Авторшeв (Нерегистриран)
Публикувано16.05.09 16:36



АААА какви 13000 лв,1000 лв на седмица





Тема Re: Обяви за работанови [re: шeв]  
Автор Бaлkaнcka (Бяла птица)
Публикувано16.05.09 16:38



Съгласна, прехвърли си фирмата на мое име и да започваме





Тема Re: Обяви за работанови [re: Бaлkaнcka]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.09 18:42



Шефе, щом не можеш да плащаш заплати, това бизнес ли е? По-добре си закрий фирмата

Да не си я направил да тормозиш тъщата с работа?

Хайде Балканска, чакаме снимки на Лазарчетата



Тема Re: Обяви за работанови [re: Paлицa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.09 18:44



Шефе да не си шивашка фирма ШЕВ и КРОЙКА ? хихихих:)

Пише се ШЕФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ със ФФФФФ!!!!

От неграмотен човек, какъв бизнез да очакваш, камо ли заплати?
Тежко и горко на хората с такива шефове





Тема Re: Обяви за работанови [re: шeф]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано17.05.09 00:57



Щефе я погледни тук:



"Българите получават най-ниското заплащане за час работа в ЕС, а датчаните - най-високото. Разликата между едните и другите е близо 15 пъти. Това показват данни на Федералната статистическа служба на Германия, цитирани от Дойче веле. Според тях средният доход на час в Дания е 36,50 евро. Последното място е за България, където на час се плащат 2,50 евро. Заетите на пълен работен ден германци през 2008 г. са печелили средно по 41 500 евро годишно. Германските работодатели са плащали средно 29 евро и 80 цента на час. Средната стойност за ЕС е 23 евро и 10 цента на час. Така Германия е на седмо място в ЕС заедно с Австрия след Дания, Люксембург, Белгия, Швеция, Франция и Холандия. "

Само да отбележа, че 21,5 работни дни Х 8-часов работен ден по 2.5 евро/час прави около 860лв заплата.Месечна.Както разбираме от обявите заплатите са около 2-3 пути по-малки от сравнителната.
Хайде сега ако можеш ми обясни защо шефовете в Европа могат да плащат до 30 пъти по-високи заплати с какво техните работници са повече от нашите и как синдикатите саботират икономиката толкова успешно???
Предлагам правителството и сегашните шефове да си почивате за постоянно поради отчайваща некадърност да управлявате.
500 евро на седмица мисля се взимаха в страни като Испания от нискоквалифициран персонал.У нас това е ултра-заплата.Защото такива са ни управляващите, такива са и шефоВете-нито знаят за какво се борят нито къде се намират.........



Тема Re: Обяви за работанови [re: Linchpin]  
Авторшeф (Нерегистриран)
Публикувано17.05.09 01:25



хаха,веселяк,шефовете и управляващите да не са внесени бе,а?откъде мислиш,че са дошли-от народа,кой ги е издигнал-хората,каквито хората,такова и обществото,такива и шефовете ,такава и държавата.Половин век комунизъм ,явно е нанесъл непоправими щети.
п.п ето ти някой мнения

10%!!! За България толкова е здравословното ниво на безработица. Ниска производителност, мърляво отношение към работата и нулева съпричастност към проблемите на фирмата - това е визитката на средния български работник. От две седмици започнах да се заглеждам по хората, които работят в офисите, строителните обекти, заведенията и въобще там, където има видимост. Статистиката ми е "на парче", но е доста показателна. МАЛКО НАД ПОЛОВИНАТА ХОРА РАБОТЯТ! Останалите четат вестници (квартално заведение, продавачки в магазин ХС), ядат (поне пет строителни обекта към 11 сутринта), пият кафе (навсякъде, но го пият с празен поглед в нищото), спят (два строителни обекта, които се виждат от прозореца ми), пушат (боже, това е навсякъде - стоят пред обекта и пушат), играят на компютъра (три офиса на фирми, които ми се наложи да посетя през последните седмици).
Изводът, който правя от тези наблюдения е, че трудовата заетост у нас също е балон. Бизнесът може да преживее кризата, като съкрати поне 30% от работната ръка, като ползата, която ще извади е сваляне на разходите и увеличаване на производителността. Тогава ще дръпнем напред.



Много точно са описали състоянието на нещата до началото на тази година.

За държавните и общински институции не е необходимо изобщо да споменавам, когато ползвам "услугите" им се изненадвам невероятно, когато понякога ме обслужат културно без да ме карат да се чувствам идиот :)
Но в банки, застрахователни компании и прочие финансови институции, които без изключение са частни, повечето с чуждестранна собственост все броди призракът на развития социализъм - същитео бюрокрация, безхаберие и третиране на клиентите като потенциални престъпници или в най-добрия случай като досадни натрапници.
А от изкуствената заетост няма полза никой - нито работодателите, които трябваше да плащат луди пари дори и на цигани без елементарна квалификация, нито пък потребителите които получаваха лошокачествен продукт, произведен от неквалифициран персонал, но за сметка на това на баснословна цена.
Може да звучи куриозно, но и самите неквалифицирани бачкатори нямаха полза от това, защото спечелените лесно пари обикновено се "инвестират" в пиячка, тютюнец или разни лъскави вносни техники, което по никакъв начин не помага на икономиката ни, а само пълни бюджета с пари, които после като излишък се раздаваха на "наши" фирми за изпълнение на безсмислени проекти.




Тема Re: Обяви за работанови [re: шeф]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано17.05.09 08:57



Сега ще разкажа как ме "обслужиха" в Еконт Експрес ООД.

Очаквах пратка, която трябваше да пристигне в централата им, смятах да я взема оттам. Подателят ме информира, че я е пуснал и горе-долу кога ще е в Пловдив. Когато реших, че вече е тук, се обадих в централата, за да съм сигурен. Така започна "обслужването".

Вдигна ми служителка, която ме прехвърли към друг служител, който разполагал с тази информация. Същият ме помоли да изчакам 2 минути, защото оформял поръчка. Дотук - нищо нередно.

Започнах да чакам. Чаках поне 12 минути, засякох ги по GSM-а. Затворих и набрах отново централата. Започнах с "- Здравейте, преди малко се обадих да питам за една пристигнала стока..."(с намерение да обясня, че онзи тъпка ме е финтирал), но веднага бях прекъснат с "- Прехвърлям ви към еди-кой си.". Значи, онази пача въобще не ме изслуша и веднага ме прехвърли пак на онзи мишок. Да, ама явно телефонът от другата страна все още си беше отворен, чаках 2-3 минути. И двата пъти чувах по телефона жизнен смях, обсъждания дали ще се работи в събота и до колко, вицове и др.

Вече съвсем издивях и набрах за трети път. Преди пачата да успее да ме прекъсне, бързо и` обясних какво е станало, че е много непрофесионално и ще направя оплакване към шефа им. Това явно подейства, защото самата тя веднага ми каза, че пратката е пристигнала(явно и тя може да си проверява в компютъра, не само онзи лешпер).

Добре, отивам към централата. Това беше преди няколко месеца, а няколко месеца по-рано бях ходил и знаех, че е при Аптечното. За всеки случай проверих на страницата им в мрежата, откъдето бях взел телефоните. Да, адресът беше същият.

Вече съм на место, ама нещо не е както трябва. Няма я централата. Питам портиерът, той ми каза, че се преместили преди 1-2 месеца, някъде били на Кукленско шосе, ама не знаел точно къде. Не оставили координати. Малко преди да го запитам, той обясняваше нещо на някакъв човек в автомобил. Та, каза, че и той питал за същото. Като си тръгвах, един бус също дойде и той търсеше еконт.

С много питане намерих мястото. Съвсем завряно и с никакви насочващи табели към него. Вътре нормално получих пратката и поисках да извикат шефа на базата. Дойде заместникът му, защото онзи го нямало. Пред всички клиенти ги направих за две стотинки, казах му всичко в очите, онзи взе да се оправдава, че нямало GSM на пратката, иначе щели да ми съобщат. Това пък какво значение има, нали аз се обаждам да питам. Казах, че вече няма да ползвам услугите им и горещо ще ги антирекламирам. Както и да е, поне си успокоих нервите...

Та, така се работи тук, в България. Заплатите са ниски, но и професионализъм няма никакъв.



Тема Re: Обяви за работанови [re: Sargon lll]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.09 11:27



Саргоне недей да лъжеш!

Първо Еконт Експрес имат пратки, които са или до офиса им на Кукленско шосе, или до адрес! Когато се обаждаш на Еконт, те ти проследяват пратката по номера на товарителницата. Нищо не ти пречи да го поискаш от изпращача.

Има и електронно проследяване по интернет, пак по номера на товарителницата!!!

Никой не ти е виновен, че пратката ти е до централата и не са оставили твоя телефон за да ти се обадят!

Когато клиентите не си оставят телефона, какво са им виновни служителите????

И как така ще знаеш кога горе-долу ще пристигне в Пловдив, когато пратката може да се фиксира за точен ден и час???????/

Не обвинявай фирмата и не преувеличавай!



Тема Re: Обяви за работанови [re: Paлицa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано17.05.09 16:17



в началото бих му повярвал, но като стигна до момента в който ги правил на 2 стотинки ме напуши на смях и ми стана ясно, че това е било сън или някаква халюцинация:) тоя форумен хулиган само курвите от централна гара може да ги прави за 2 стотинки, иначе съм сигурен, че е тих като горещ летен обед



Тема Re: Обяви за работанови [re: пeтльo]  
Авторшeф (Нерегистриран)
Публикувано17.05.09 18:57



курвите от централна гара
по скоро от Скобелева Майка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.