Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 29.05.22 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: bebidas]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано30.12.08 12:33

Ми виж му сигнатурата ;)

Тя е на същия клип :)

Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: Linchpin]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.12.08 13:23

1.Проблема си е лично мой!

Като си е лично твой, защо правиш тема тук?

2.Защо реши, че ти си капацитета или мерилото, което определя кой се излага и кой не?

Просто казвам какво ми е мнението по пуснатата от теб тема. ако те дразни, или не пиши, или не се чуди, че има мнения различни от твоето

3.Данък "Обществено мнение" не плащам, сещай се твоето през къде ми е

Браво на теб.

А тази сутрин щурмувах за 4 път касата на евн.Отново неуспешно.

Аз пък тази сутрин за пет минути си платих няколко сметки през ипей. Удобно, лесно, бързо. Но както каза - проблемът си е твой

Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: chorilianas]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.12.08 13:26

До човека с отворените очи:

На щандовете Cash 1 Point можете лесно да:

подадете заявление за карта CCB - Office 1.

Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: f(x)dx]  
Авторcompletos (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 13:39

Явно още не си изтрезнял. Лично негов е проблемът дали се излага или не. Иди да почиваш сега, че явно имаш нужда. Нищо не си разбрал, ама нищо.

Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: completos]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.12.08 14:11

Относно това какво съм разбрал:
1.Проблема си е лично мой!
2.Защо реши, че ти си капацитета или мерилото, което определя кой е изтрезнял и кой не?
3.Данък "Обществено мнение" не плащам, сещай се твоето през къде ми е

И все пак, човекът продължава да троши нерви и време. Аз му показах лесен начин. Той си знае.

Авторempanadas (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 14:22

Ти му показа лесен начин да пълни гушките на лихварите с такси за преводи и евентуално - наред със своите сметки да плати и нечия чужда, но не в ипей, а в ибей например ;) Хайде да не ни взимаш за канарчета, става ли? Разбрахме, че си банков служител, добре, хубаво. Все пак имай предвид, че у някои от нас е останал здрав разум.

Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: empanadas]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.12.08 14:26

Ами щом под здрав разум разбираш да спестиш 50-тина стотинки, но да се разкарваш многокрактно до касите на ЕВН - ок, дръжте си го този здрав разум за вас си.

Авторbebidas (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 14:33

Именно. И ако някой тук не пита в прав текст за банкови продукти - трай си, не се опитвай да ни "ограмотяваш" по темата. Всеки от нас знае и за картите, и за разплащателните сметки, и за банкирането по телефон или по интернет. За да не се възползваме от тези "услуги", сигурно има други причини, не е от неинформираност. Ако искаш, можеш да се концентрираш върху случаите с ограбен банкомат и опразнени клетки от трезор през последните дни. В банкомата, разправят, имало повече пари, отколкото се слагат обикновено - 58000 вместо обичайните 50000. Трезорът е бил отключен, за да бъдат отнесени парите. Ха докажи ми, че твои колеги не са замесени в тия истории ;) Всъщност, не си давай зор - няма как да ме убедиш.

Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: bebidas]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.12.08 14:45

Само да отбележа, че ипей не е банков продукт.

Авторhelados (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 14:53

Какво е необходимо за функционирането на една такава система?

От страна на клиентите:

1. Да имат регистрация в системата. Регистрацията се извършва он-лайн в WEB сайта на ePay.bg.
2. Да имат достъп до Интeрнет
3. Ако желаят да извършват плащания с карта, трябва да регистрират картата си в ePay.bg, след което да потвърдят желанието да извършват разплащания в Интернет от банкомат - чрез менюто "B-pay" - код за регистрация 60006.
4. Ако желаят да извършват плащания с микросметка, трябва да захранят микросметката си с парични средства. Микросметката може да се зарежда с банков превод, паричен превод в брой, с банкова карта.

В точки 3 и 4 също не се говори за банкови продукти, които човек трябва да ползва, за да се разплаща през ипей, нали? :)
ОбъркАл си рейса, пич, не го ли вдяна вече?

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2022 Dir.bg Всички права запазени.