Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Днес останах приатно изненадан от...нови  
АвторШьoфep (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 20:54



...Градския транспор

!!!Реших с оглед на пътната обстановка да си оставя личния автомобил и да ви кажа,останах доволен от Гр.Тр.!!!Чаках 3 различни автобуса(20,7,16) като повече от 5-мин. не съм чакал!!!Също така ми направи впечатление,че доста други автобуси минаха през това време!!!Дали защото съм извадил късмет или защото транспората е станал по-редовен немога да кажа!!!
Това което също ми направи добро впечатление е че автобусите ,които ползвах,бяха добре отоплени!!!



Тема Re: Днес останах приатно изненадан от...нови [re: Шьoфep]  
Автор Cтaниcлaв! (mess maker)
Публикувано02.01.08 21:02



какъв шофьор си, ако това време те плаши?





Тема Re: Днес останах приатно изненадан от...нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторШьoфep (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 21:17



Аве времето не ме плаши,ама другите около мен си ме плашат

!!!Един съсед се пребра бая ударен!!!



Тема Re: Днес останах приатно изненадан от...нови [re: Шьoфep]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.01.08 23:54



Да ти кажа движението в такова време е супер спокойно откъм брой автомобили. Плюс това всички карат като пенсионери - ръцете на един без пет и максимум на втора.
Имаш ли добри гуми - няма кво да се плашиш. Ако си шофьор де. За другото разумните хора си правят каско

Но наистина има странни екземпляри. Например тези дето си правят една амбразура отпред за очите и толкова. огледала не им трябват, през страничните прозорци не гледат, отзад реотаните квото разтопят, разтопят



Тема Re: Днес останах приатно изненадан от... [re: Шьoфep]  
АвторШьoфep (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 10:49



Някой знае ли друг град освен Пловдив,в който да няма "Икаруси" в Гр.Тр.

!!!



Тема Re: Днес останах приатно изненадан от... [re: Шьoфep]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 11:37



Всички градове с градски транспорт...



Тема Re: Днес останах приатно изненадан от... [re: f(x)dx]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано03.01.08 15:38



Наистина броя на автомобилите е намалял значително.Значи може и така

,ама нали на всички им е по-лесно да отидат за вестник с автомобила...
И моят колега сутринта спомена,че питал за майката на един такъв лумпен,дето разрил 10см2 от предното стъкло,яхнал осовата линия и...пей сърце с 25 км.ч.
И за да не отварям нова тема,тук искам да поздравя кмета с първия му ГОЛЯМ РЕЗИЛ.По друг начин не мога да определя неговото бездействие и на всички органи отговорни за състоянието на пътищата.
И да попитам нещо:абе на всички комшиите ли са михлюзи като моите???
Вчера пред блока почти нямаше коли(защото някой трябва да разчисти снега).От друга страна преди малко си разчистих за трети път място.т.к. на предишните две места,които бях разчистил се бяха настанили други автомобили!Лекичко ми кипва вече и не знам дали няма да хвана шабъра...

P.S.
Всъщност...отворих я новата тема за кмета,понеже това,което прочетох впоследствие наистина ме ядоса!Вместо да се извини за нехайството си-той щял да глобява...ай сиктир!

"Същий"

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...

Редактирано от F(x)+C на 03.01.08 16:29.



Тема Re: Днес останах приатно изненадан от...нови [re: Шьoфep]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано03.01.08 17:43



Има ли Икаруси в Пловдив? Освен 26, които ходят в Столипиново и редовно ги трошат, не знам за друг. Докато в София има по доста линии икаруси. Във Варна също

...
You say, "How are you?" "Good luck"
But you don't mean it


Тема ее, да денови [re: Шьoфep]  
Автор Cтaниcлaв! (mess maker)
Публикувано03.01.08 19:36



ти си сигурен в себе си, но се плашиш от другите. Бих се учудил, ако кажеш, че си неуверен в опита си...

Адски съм признателен на такива като теб. В Пловдив в тия заледено-заснежени дни се кара изключително приятно - малко са тия "смелачаци" с автомобили. Поне аз с такова впечатление оставам.



Трафикът е значително по-малко от сухи дни.

Редактирано от Cтaниcлaв! на 03.01.08 20:04.



Тема Re: Днес останах приатно изненадан от...нови [re: F(x)+C]  
Автор Cтaниcлaв! (mess maker)
Публикувано03.01.08 19:39



Нали не мислиш, че като изчистиш някъде... мястото става твое?



Представи си, че аз отивам при някой познат в това снежно време - съвсем логично ще спра там, където е чисто... Изключвайки гаражите. Щом е чисто - спирам. Звучи малко като да се "изсереш на метеното", но признай си, че и ти би направил така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.