Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 30.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Почасова работа  
Автор megi28 (slancheva)
Публикувано14.03.07 15:10



Здравейте и от мен. Исках да попитам относно почасовата работа. Преди време бях си намерила чрез познати поддражка на сайт за обяви, но за съжаление всичко преключи. Работя с Photoshop, Coreldraw, HTML и Flash. Сега си гледам детето и няма мърдане от къщи. Имам свободно време следобед и вечер. Ако някой знае нещо за почасова работа свързана с webdesign моля пишете. Ще съм ви много благодарна!





Тема Re: Почасова работанови [re: megi28]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 20:46



Почасовата работа не е нещо кой знае какво.Тя е временна само а и не винаги ти се заплаща труда .Мой познат си намери почасова работа но после ми каза че много съжаляваше че се е набутал.Аз се бях зарибил за почасова работа,но ме разубедиха и сега си бачкам във европейска фирма макар и като работник но с хубава заплата и осигурен превоз.
Ако знаеш перфектно някакъв език можеш да се уредиш да работиш в някой офис или кантора ше имаш сигурна заплата,докато почасовата работа само ще си изгубиш времето и ще имаш само ядове и пари които са ти обещани и едва ли ще ги видиш.
Помисли върху думите ми и си прецени.Аз никой не насилвам да ме слуша и да следва примера ми всеки има право на свое мнение.Успех



Тема Re: Почасова работанови [re: Цeцo]  
Автор megi28 (slancheva)
Публикувано14.03.07 21:28



Благодаря ти за отговора! Напълно си прав, но за момента не мога да работя на пълен работен ден. Може би след година, надявам се. Относно предишната си работа, която вършех от къщи, не ми платиха цялата сума, която ми обещаха. Но съм решила да не се ядосвам.



Тема Re: Почасова работанови [re: megi28]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано14.03.07 21:55



Уф, тези мъже - не четат! Не е обърнал внимание на факта, че гледаш малко дете.
И аз работя вкъщи, превеждам.
Та исках да ти кажа, че няма кой да ти поднесе работата на тепсия - трябва сама да търсиш, да се предлагаш...



Тема Re: Почасова работанови [re: Бepeзka!]  
Автор megi28 (slancheva)
Публикувано15.03.07 14:22



Да, така е! Напълно си права и за това нямам никакво намерение да седя и да
чакам някой да ме потърси. В момента правя страницата на един приятел, но имам да кача още малко текстове и това е. После пак трябва да търся нещо.

Редактирано от megi28 на 15.03.07 14:25.



Тема Re: Почасова работанови [re: Бepeзka!]  
АвторDevil (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 00:45



Бepeзka! Извинявай се за всичко казано от моята шизофренична личност, понякога говоря глупости след второто шише водка! Съжалявам!

Редактирано от пeтльo на 20.03.07 19:58.



Тема Re: Почасова работанови [re: Devil]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано20.03.07 10:55



Никога нищо лошо не съм казвала за мъжете, още повече пък да съм обобщавала за всички мъже. Мъжете са различни, както и жените.
Само не разбрах с какво предизвиках тази злоба.



Тема Не е до предизвикваненови [re: Бepeзka!]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано20.03.07 13:23



...ами явно чиляка го пере сачмата и си търси начин да освободи напрежението.



Тема Re: Не е до предизвикваненови [re: Mиpa_M]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 16:29



ц...не си права...не е съчма...ГЮЛЛЕ ще да е...



Тема Re: работанови [re: megi28]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 11:56



Това не го ли изтрих, бе

Редактирано от пeтльo на 26.05.07 14:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.